vintore

Górsk

Opinie o vintore

anonim 2014-04-18 09:52:55
Nie polecam! Pracodawca jest niegodny swojego stanowiska, wybuchy złości kieruje w stronę pracowników, ważny jest zysk , człowiek jest tylko dla niego przedmiotem.Nie kieruje się wybuchu złości w swoich pracowników, ponieważ oni tworzą firmę.
gość 2014-04-19 21:20:22
upublicznianie cudzych danych jest karane

Art. 23. Dobra osobiste człowieka, jak w szczególności zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, nietykalność mieszkania, twórczość naukowa, artystyczna, wynalazcza i racjonalizatorska, pozostają pod ochroną prawa cywilnego niezależnie od ochrony przewidzianej w innych przepisach.
anonim... 2014-07-04 17:39:18
Właściciel firmy Vintore jest nieprzyjemnym człowiekiem, który wykorzystuje swoich pracowników. Obiecuje umowy o prace i tylko na obietnicach się kończy.
Nie ważne jest dla Niego zdrowie pracownika, lecz zysk.
anonim... 2014-10-03 17:02:33
umowa o prace to marzenie scietej glowy ja z zapaleniem pluc musialam isc do pracy bo bym niemiala czego szukac w firmie vintore
mela 2016-05-19 22:25:44
nie zgadzam się z tobą @celina. Jeżeli jesteś np. studentem lub emerytem jest to mniej ważne ale normalnie to jest jedna z ważniejszych rzeczy. Ubezpieczenie zdrowotne i emerytura
Zostaw swoją opinię o vintore - Górsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie vintore