ENERGO INSTAL S.A.

Katowice

Opinie o ENERGO INSTAL S.A.

SPAWACZ 2011-09-05 20:24
IDE DO PIPU W TYM TYGODNIU I NIE ZAPŁACĘ IM ANI GROSZA CHCĄ ABYM ZAPŁACIŁ ZA KURS KTÓREGO W RZECZYWISTOŚCI NIEMA !! W ŻADNYM INSTYTUCIE SPAWALNICTWA !!!!ŚMIESZNI SA ZROBILI KURS A NIEMA UPRAWNIEŃ Z TEGO KURSU DATY 2009 \'\'ELEKTRODA\"\" NIGDZIE !!!A PO DRUGIE PODPISANE UMOWY TZW. LOJALKI BYŁY POD GROŻBĄ NATYCHMIASTOWEGO ZWOLNIENIA I UTRATY PRACY KIEROWNIKA KTÓRY MIEDZY INNYMI KAZAŁ PODPISYWAĆ [usunięte przez moderatora]
koparski 2017-04-21 19:55
banda zlodzieji. pracowalem dla nich 6 lat. obcinali mi stawke " bo taka jest sytuacja ekonomiczna na swiecie" , "kryzys" i stale slowo " musisz zrozumiec" kazdy kto rozmawial z panem przysztofem g. pseudonim "grabol" wie o czym mowie. facet jest wulgarny, opryskliwy a do tego klamliwy. omijajcie szerokim lukiem. w tej firmie 3500 euro dla spawacza za miesiac pracy po 12 godzin to proba okradniecia ich. jesli znasz sie na tym co robisz i ci to wychodzi to nie trac czasu i nerwow na to scierwo.
Zostaw swoją opinię o ENERGO INSTAL S.A. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ENERGO INSTAL S.A.