Opinie o Poldrob w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Poldrob. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Poldrob o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poldrob w Gniezno

To jakie są zasady premiowania w tym roku? w zeszłym po ostatnich komentarzach widzę, że stwierdzali problemy z ich wyrobieniem, chce poznać bieżące wyjaśnienie tego problemu. Zmieniło się coś przez te ostatnie miesiące?

Pita Nowy wpis

Fajne ogłoszenie o pracę wystawiła firma takich zarobków jeszcze tu nie było,to kpiny a premia której nie widział nikt z pracowników poza bandą żądzącą firma robi wszystko by płacić jak najmniej a pracy było jak najwięcej i nadgodziny za darno

Pracownik Nowy wpis

Ta firma proponuje 1000 zł premia pracuje tam 10 lat i jeszcze żadnej premi nie dostałem dostalam

Pan

Firma tnie godziny odciągają kasę z podstawy wynagrodzenia średnia zarobków teraz to 2800 jak masz niedobór godzin to odliczają 17 zł za godzine

Julia Nowy wpis
@Pan

Z jakich przykładowych okoliczności może wynikać ten wspomniany niedobór godzin? jakie są postanowienia zawarte w umowie wobec tego typu sytuacji? i przede wszystkim jak często do czegoś takiego dochodzi? ciekawa jestem reakcji pracowników

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Poldrob. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Twój stary

Ludzie dajcie sobie spokój z ta firma,(usunięte przez administratora) na całego,powinni to zamknąć jak najszybciej!!!!!!

Julia

Obiadki? a pracownikom tutaj jakieś przysługują może? coś ala posiłek regeneracyjny? a jeśli nie to jak tutaj prezentuje się jakaś strefa socjalna? gdzie zjem kanapkę?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Poldrob?

Książę

Zlecenie tylko

Julia

czyli z opinii wynika, że z atmosferą kiedyś nie było tutaj lekko? ktoś się odniósł do dawnego wątku kiedy jeszcze zgarniało się tu 1,5 tys dziś ile ta kwota wyniesie? i co z nadgodzinami zdarzają się? jeśli tak to w jaki sposób są wynagradzane?

do ktoś

Ale ładny z ciebie obrońca i picer! 1500 i nic więcej nie dostaniesz a nadgodziny są gratis-wolne może dostaniesz(MOŻE!!!) Przyjdziesz na 3 i nie wiesz o której wyjdziesz-raz wyszedłem o 16stej i za friko oczywiście! Takich numerów to nie robili z jakieś 5 lat temu i oczywiście płacili lepszą kase a teraz mają roboli w głębokim poszanowaniu czyli w (usunięte przez administratora) !

Lili
@do ktoś

To się zwolnij po co tam pracujesz

Jaka jest kultura pracy w Poldrob?

Nowy/stary

Kultura w tym Poprlowym miejscu nie istnieje. Chyba, że lubisz pracować w ciągłym krzyku, obgadywaniu, każdej sobocie w pracy i nadgodzinach co drugi dzień, bo nie ma kto pracować, mimo, że oferują "duże wynagrodzenie" a ogłoszenia na olxie wiszą od 4 miesiecy

Tytus

Nie polecam. Nadgodziny są ale niepłatne 100% ani 50 %. Dyżury(niedziela 22-6 i w poniedziałek na 14-22). Zresztą firma Poldrób podrobiła mój podpis pod wypowiedzeniem umowy oraz pod świadectwem pracy. Gdyby ktoś chciał temu zaprzeczyć posiadam opinie grafologa i biegłego sądowego.

Kasix

Po ostatnich wydarzeniach znowu szukają ludzi na już. Pozdrawiam tych którzy uwierzą w te mityczne 3k netto i lekką prace :)

Przemek

Dobra firma to i praca z pewnością dobra na tyle, że mało interesujecie się zostawianiem opinii na tym wątku pracowniczym?

Cezary

Może podpowie mi ktoś czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Trudno ją przejść?

Pani Waleska Cisowianka

… … ... ................................ … … … latwee 2015 …………………….. ... ... … oranzade … … zona … … … … ................. ... ... … civic 3 … … … bordowa … … … rano ................................... … … … Bristole EuroNERF NERF NERF pesjki znikaa wogulee … … … ..................… ... ... … garage hard lemon White House vote PKiN impreza … … … Mecz Hammilton ………………………………… 600 NASA ………………….. PRL Volvo wir wyj widzi ……………………… jeeeeeeeeeeb tupolew euro 2016 niee widzi plaza ………………………………. 3500 plaza Jurand 1410 ze spychowaa Platinium Texas Lotus KLM Holland bogatki … … … …………………………. … … … Q-5 R.P. … … Biura … … … ibiza plaza 2019 ……………………… domki plaza

@:) jasne, nie musisz tego robić. Skoro w poldrob stosowane są praktyki podpisywania rano umowy to może powiedzcie, że nie zgadzacie się na to i że każdy z Was chce się z nią zapoznać na spokojnie i dopiero wtedy podpisać?

@:) i przeczytałeś umowę? Nie powinniście się zgadzać. Powinieneś zabrać ją do domu i tam podpisać, po dokładnym przeczytaniu. Ktoś jeszcze tak rano podpisywał umowę z firmą poldrob?

@Marta

Tak lecz nie bede pisal nazwiskami

@:) czyli podpisywałeś umowę z firmą Poldrob o 5 rano po nocy pracy? Rozumiem, że wtedy można nie być do końca przytomnym, ale jednak pamiętacie, że zanim coś się podpisze trzeba to przeczytać.

@Marta

Tak . Dokładnie :)

W zakładce praca na stronie firmy poldrob znajdziecie oferty na 3 stanowiska: magazynier, kierowca, przedstawiciel handlowy http://www.poldrob.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=22&Itemid=31 Czy są to stałe stanowiska, które poszukuje się w firmie? Czy aktualnie jest akurat na nich zapotrzebowanie?

Byly

Jak tam rudy(zmianowy)

Zostaw merytoryczną opinię o Poldrob - Gniezno

• Jak się pracuje w Poldrob?

Zobacz opinie na temat firmy Poldrob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poldrob?

Poldrob
1.5/5 Na podstawie 181 ocen.
  • żnińska 2
    62-200 Gniezno