Opinie o Biuro Ubezpieczeniowe. Mirosław Hawran w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Biuro Ubezpieczeniowe. Mirosław Hawran. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Biuro Ubezpieczeniowe. Mirosław Hawran o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Ubezpieczeniowe. Mirosław Hawran w Olsztyn

Kiwi@ Nowy wpis

Nie wiem jak to biuro funkcjonuje. Jeden wielki chaos. Nie wiem co te panie robią tam całe dnie. Polisy są wystawiane z błędami, załatwienie sprawy ciągnie się, zapominają, że coś miały przygotować... panie miłe ale jakże roztrzepane!

Henryk Nowy wpis

Zastanawiam się jaki może być powód, że przestaliście zamieszczać na forum opinie o pracy?

M......a Nowy wpis

Pracowałam u. Pana Hawrana kilka lat i nigdy nigdzie nie pracowało mi się lepiej. Szef wymagający, ale sprawiedlwy,potrafi docenić czy pochwalić jak ktoś rzetelnie pracuje,jednego złego słowa nie powiem. Wyprowadziłam się z Olsztyna ale bardzo brakuje mi tej pracy. Jak ktoś chce się obijać, nie ma szans, ale pracowitym i sumiennym osobom polecam.Nigdy nie miałam lepszego szefa.

Emilia Nowy wpis
@M......a

Swój komentarz dodałaś już dawno jednak bardzo miło czyta się pozytywne opinie o pracodawcy Biura Ubezpieczeniowego Mirosław Hawran. Czy zechce ktoś z osób odwiedzających to forum uaktualnić informacje na temat tej firmy? Czego obecnie można spodziewać się po tym pracodawcy?

Maja

A jak obecnie wygląda praca w firmie? Chętnie dowiemy się więcej od jej aktualnych pracowników. Dlaczego warto pracować właśnie tam? Jakie są największe korzyści? Takie dodatkowe informacje mogą być istotne dla osób, które zastanawiają się na podjęciem pracy.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Biuro Ubezpieczeniowe. Mirosław Hawran spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
poszła

myślisz że az tak @asdf? No może troszke przesadziłes :) a swoją drogą chyba nikogo teraz nie szukają?

pracowałem , zostałem zwolniony , nie mam żalu . wpadki kazdemu sie zdarzaja , ale szef jest OK , wymagajacy , dałem ciała , jak ktoś chce sie poślizgać w robocie to nie da rady , kasa zawsze na czas ,

mnik

mnie też ciekawi ten temat a ponadto troche informacji dotyczących rozmowy kwalifikacyjnej-jak się przygotować, aby przejść przez nią zwycięsko oraz zarobków w tej firmie.pomoże mi ktoś w tej kwestiii?? Napiszcie O tym jakie dokładnie pytania zazwyczaj padają i jakich na nie warto udzielić odpowiedzi, a także o tym co zrobić etapie przygotowań do rozmowy

Witam , pracowalam w tej ala " firmie " i jak najbardziej odradzam . Chce mi sie smiac jak pomysle co tam sie wyrabia . Pracuje tam jako niby prawa reka szefa taka wariatka agnieszka najbardziej falszywa i dwulicowa osoba jaka w zyciu spotkalam . Wszyscy sie z niej smieja nawet jej niby dobre kolezanki a Pracujacy tam szef budowlancow Pan Stanislaw wymyslil jej przydomek rude talszywe k.... i tak sie przyjelo ze wszyscy w ten oto sposob na nia wolaja i gdzie sie.nie pojawi jest kupa smiechu Zapraszam na rozmowe z ta dwulicowa osoba ktorej nikt tam nie lubi w trakcie rozmowy strzela smieszne miny jak psychopatka . Szkoda Grupy HM w tym miejscu ktora ta "osoba " sciaga na dno bo z pewnescia bez niej byla by tam mila atmosfera i firma by szla w gure a nie w dol . Pozdrawiam Pana Miroslawa wlasciciela ktory nie wie co tam sie wyrabia.

Aplikuj, ale nie polecam.

PREMIE? JAKIE PREMIE, ON PREMII NIE PŁACI, PRZY WYPŁACIE ZAWSZE POTRĄCA.U NIEGO NIE ZAROBISZ.

byłam na rozmowie o pracę u tego Pana. mimo, że jej nie dostałam, miło wspominam rozmowę, sympatyczny człowiek.

on

Widocznie byłeś tak cienki, że nadawałeś się tylko na szofera.

abc

Zdecydowanie nie polecam [usunięte przez moderatora] jako pracodawcy. Sam byłem u niego stażystą i wiem o czym mówię. Połowę czasu spędzałem na podwożeniu jego dzieci na zajęcia. Jest to zwykly [usunięte przez moderatora] i dusigrosz.

czy ktoś może wie jak pracuje się w tej firmie?? idę na rozmowę i chciałbym wiedzieć czy warto starać się o tą pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Ubezpieczeniowe. Mirosław Hawran - Olsztyn

Biuro Ubezpieczeniowe. Mirosław Hawran
2.2/5 Na podstawie 12 ocen.
  • ul.Michała Kajki 5
    10-546 Olsztyn