Grupa Progres Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Grupa Progres Sp. z o.o.

NOWY BENEFIT W GRUPIE PROGRES - Wsparcie psychologiczne

Z przyjemnością informujemy, iż do szerokiej grupy benefitów w naszej firmie doszedł nowy, jakim jest Program Wsparcia Psychologicznego dla Pracowników (Employee Assistance Program) EAP24.

Zgodnie z aktualnymi danymi każdego roku około 3,8 miliona Polaków boryka się z różnego rodzaju zaburzeniami psychicznymi. Na 100 tysięcy obywateli w Polsce przypada jedynie 8 psychoterapeutów. Pod tym względem nasz kraj zajmuje dopiero 21. miejsce w Europie.

Czas oczekiwania na psychoterapię finansowaną przez NFZ trwa kilka miesięcy (nawet do roku). Dodatkowym wyzwaniem jest znalezienie psychoterapeuty specjalizującego się w określonych obszarach pomocy psychologicznej.

Program EAP umożliwia pracownikom naszej firmy korzystanie z profesjonalnego wsparcia psychologicznego w rozwiązywaniu problemów w życiu zawodowym i prywatnym. Najważniejszymi aspektami funkcjonowania EAP jest poufność i anonimowość, a także łatwość dostępu do informacji oraz do grona specjalistów (psychologowie, terapeuci, coachowie).

Program EAP24 w Grupie Progres obejmuje:

• wsparcie psychologiczne

• wsparcie dla rodziców i dzieci

• wsparcie menedżerskie

Zespół EAP i partnerzy mają odpowiednie kwalifikacje, aby zapewniać naszym pracownikom profesjonalne wsparcie psychologiczne, menedżerskie i prawno-finansowe. Poza wspieraniem pracowników i członków ich rodzin przeżywających trudności to również źródło merytorycznej wiedzy. Co miesiąc udostępniane są nam newslettery z porcją wiedzy oraz inspiracji. Mamy także także możliwość udziału w webinarach tematycznych.

Jako Grupie Progres zależy nam na tym, by budować świadomą i zrównoważoną kulturę organizacyjną ukierunkowaną na dobrostan pracowników i wierzymy, że tego typu wsparcie okaże się wartościowe dla nas i dla naszych bliskich.
Kandydatka, centrala

Brałam udział w procesie rekrutacji do centrali w Gdańsku. Zarówno rozmowa telefoniczną z Panią Zuzanną jak i późniejsze spotkanie stacjonarne przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Wsparcie działu HR podczas rozmowy rekrutacyjnej jak zwykle niezastąpione, ponieważ jako kandydat po krótkiej prezentacji nie miałam zbyt wielu pytań do tych zagadnień. Rozmowa z potencjalną przełożoną również odbyła się w miłej atmosferze i rozwiała wszelkie wątpliwości co do dalszej współpracy. Pojawiło się kilka krótkich i prostych pytań typowo branżowych. Cały proces rekrutacji na wysokim poziomie. ????

Brałam udział w rekrutacji do biura w Gdańsku. Ostatecznie zdecydowałam się na współpracę z inną firmą, ale współpraca z Panią Martyną podczas rekrutacji była bardzo miła, terminowa i rzeczowa.

Kamilooo

Serdecznie polecam oddział w Olsztynie. Wypłata zawsze na czas,która była podana w umowie. Miła obsługa,zawsze pomocni i pod telefonem (nawet po godzinach pracujących). Często dostawałem podwyżki (choć to zapewne zależy od pracodawcy,od którego pracujemy ). Dla mnie najlepsza agencja w Olsztynie,zapewne tak różnorodne opinie zależą od lokalizacji agencji pracy .

Bardzo nam przykro, że poczuł się Pan spamowany przez nasze działania. Nie było to naszą intencją. Bardzo proszę o przesłanie e-maila na kontakt@grupaprogers.pl, w którym wskaże Pan swoje dane, które oczywiście usuniemy z wszystkich naszych baz. Proszę o opisanie sytuacji, która Pana wzburzyła, chcielibyśmy w przyszłości nie popełniać takich błędów w komunikacji z naszymi klientami.

Biedroneczka95

Pracowałam przez agencje pracy w Olsztynie na wykladaniu towaru i polecam agencje szczególnie studentom którzy potrzebują sobie dorobić ???? W firmie miła obsługa na czas wszystkie dokumenty oraz wynagrodzenie.

@Biedroneczka95

Dziękujemy za opinię. Zapraszamy do kontaktu z oddziałem w Olsztynie w razie gdyby poszukiwała Pani pracy!

Aktualność

Niderlandy nową linią biznesową Grupy Progres!

Z radością ogłaszamy ważną informację dotyczącą naszej firmy.

Z uwagi na dynamiczny rozwój oraz rosnące potrzeby związane z rekrutacją, otworzyliśmy nowy kierunek sprzedaży usługi pracy tymczasowej na terenie Niderlandów.

Dział NL będzie pełnił istotną rolę w naszej globalnej strategii rozwoju. Dzięki niemu będziemy mieli możliwość jeszcze lepszego zrozumienia specyfiki lokalnego rynku pracy oraz zaoferowania naszym Kandydatom oraz Klientom obsługi i wsparcia na najwyższym poziomie.

Odwiedźcie naszą stronę NL ➡ https://grupaprogres.pl/nl/

Aktualność
Grupa Progres z prestiżowymi wyróżnieniami!

Znamy już wyniki rankingu GazeleBiznesu2023 przygotowanego przez Coface Poland, który już po raz 24. został opublikowany w dzienniku Puls Biznesu.

Grupa Progres po raz kolejny znalazła się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP.

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. COFACE, będąc autorem rankingu od 2001 roku, analizuje najbardziej obiektywne kryteria – wyniki finansowe.

W tym roku szesnasty już raz redakcja „Forbes” publikuje zestawienie diamentów, czyli najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce, w którym mieliśmy przyjemność się znaleźć. To ranking polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość w ciągu ostatnich 5 lat działalności, przygotowany we współpracy z gwarantującą silną metodologię firmą Dun&Bradstreet (dawniej Bisnode Polska). Na listach znalazły się firmy o największej dynamice wzrostu wartości.

Dziękujemy wszystkim, którzy są częścią naszych sukcesów - pracownikom za ich ciężką pracę, partnerom za wspólną podróż, a klientom za zaufanie, które nam udzielają.

NOWY BENEFIT W GRUPIE PROGRES - Wsparcie psychologiczne

Program EAP24 w Grupie Progres obejmuje:

• wsparcie psychologiczne

• wsparcie dla rodziców i dzieci

• wsparcie menedżerskie

Olka Nowy wpis

I co, jak było na rozmowie o staż? był ktoś teraz niedawno może? tu po opiniach widzę, że być może tak skoro o stawki podpytywano. A jakie macie wrażenia z rozmowy i wstępnych ustaleń? Warto się zgłosić?

Specjalista ds. Kadr i Płac

Rozmowa telefoniczna wstępna z rekruterką, po zaakceptowaniu rozmowy telefonicznej telefon z zaproszeniem na rozmowę w biurze, spotkanie rekrutacyjne z dwoma paniami , jedna z pań miła , druga z pań zadawała tylko pytania z wiedzy kadr , pytań ok 10 , dodatkowo test zadaniowy z zakresu płac. Brak jakichkolwiek informacji ze strony pracodawcy o godzinach pracy, umowie etc Rozmowa nie podobała mi się i nie ze względu na braki wynikające z zadań płacowych ale ze względu na wyniosły ton , na pokazanie wyższości , na to że jedna z pań uważa, że wszystko wie a z pewnością wszystkich wskaźników nie zna na pamięć , brak wiedzy z zakresu prowadzenia spółek , oceniam negatywnie bardziej atakująco moją osobę niż przyjaźnie

wyliczenie ekwiwalentu, wyliczenie kwoty netto wynagrodzenia , wyliczenie brutto

Kandydatka, centrala

Bez sesnu

Śmieszna rekrutacja, dzwonią i się pytają czy jestem zainteresowana. Mówią, że zadzwonią w te dni, a potem się okazuje, że jednak na kogoś oczekują. Dlaczego zatem zawracają głowę innym. Nie polecam grupy Progres

@Bez sesnu

Dzień dobry, Dziękujemy za opinię. Zaopiekujemy się tematem i przekażemy go do naszego działu jakości. Pozdrawiamy Zespół HR

Coś

Bardzo nieprofesjonalne podejście do kandydata. Dzwoni do mnie Pani pytając się czy jestem dalej zainteresowana, mówi, że piątek poniedziałek zadzwoni ktoś dalej, aby mnie zaprosić na rozmowę i dalej nic. Więcej nie zaaplikuje na żadną ofertę do Państwa, jak nie potraficie zadbać o czas kandydata.

@Coś

ktoś

Jaka jest stawka dla stażysty w Grupie Progres jako konsultant ds. HR? Najniższa jest chociaż?

@ktoś

Dzień dobry, Dziękujemy za opinię. Chętnie odpowiemy Panu/Pani na to pytanie podczas spotkania rekrutacyjnego. Otrzyma Pan/Pani od nas informacje nie tylko o oferowanym wynagrodzeniu, ale także o zakresie obowiązków, oczekiwaniach względem kandydatów i stanowiska. Z przyjemnością opowiemy o naszej organizacji, celach i naszych wartościach ;) Zapraszamy! Odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy Zespół HR

ktoś

Dostałam zaproszenie na rozmowę o staż w grupie progres jako konsultant hr. Zastanawiam się jaka jest stawka. Ktoś coś wie? Najniższa krajowa będzie chociaż? :D

@ktoś

Dzień dobry, Dziękujemy za opinię. Chętnie odpowiemy Panu/Pani na to pytanie podczas spotkania rekrutacyjnego. Otrzyma Pan/Pani od nas informacje nie tylko o oferowanym wynagrodzeniu, ale także o zakresie obowiązków, oczekiwaniach względem kandydatów i stanowiska. Z przyjemnością opowiemy o naszej organizacji, celach i naszych wartościach ???? Zapraszamy! Odpowiemy na wszystkie pytania.

VJ

Co myślicie o tej ofercie dla sprzedawcy na Poznań, która została wczoraj dodana? Czy był ktoś może w tym rejonie i mógłby polecić? To akurat umowa zlecenie, później będzie opcja na te o prace?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Grupa Progres Sp. z o.o.?

Jak najbardziej! Co roku wspólnie z całą naszą firmą świętujemy w maju podsumowanie roku, które jest galą z wystąpieniami oraz wieczorną częścią imprezy. Dodatkowo są co półroczne wyjścia integracyjne na wyniki działu/oddziału, a także inne spotkania integracyjne jak np. ognisko firmowe czy voucher na wyjście integracyjne za działania. Także jak najbardziej jest to u nas praktykowane aby zachować zasadę Work Life Balance. Pozdrawiamy, Zespół HR

GD

Kojarzycie może te ofertę dla mechanika, która wisi teraz na takim portalu? wczoraj w razie czego ją wrzucili z widełkami od 6 do 9 tys. chce wiedzieć od czego zależą, testował ktoś i zna w ogóle tego klienta? czy to całkiem nowa opcja jednak?

ET

Witam, czy jest tu ktoś kto aplikował już na tę ofertę do kadr i płac? Ciekawa jestem rozmowy, prócz tego również aktualnej sytuacji na samym dziale. Z jakich przyczyn prowadzone są teraz nabory? Czy jest tu ktoś kto się zatrudnia i mógłby omówić atmosferę?

@ET

Dzień dobry, aktualnie już nie prowadzimy rekrutacji na to stanowisko, gdyż udało nam się nawiązać współpracę z osobą wpisującą się w profil działalności. Rekrutacja była prowadzona w celu wsparcia merytorycznego działu Kadr i Płac o osobę z doświadczeniem zawodowym, która będzie mogła się rozwijać w naszych strukturach.

Wery

Nagrody odbierają. Kreują się na niewiadomo kogo, a o ludzi nie dbają. Ludzie pracują za marne grosze. W tej firmie nigdy nie będzie dobrze przy takim zarządzaniu.

@Wery

Proszę o podanie dokładnych danych dotyczących oddziału, o którym jest mowa. Staramy się dbać o naszych wewnętrznych pracowników w centrali jak i we wszystkich oddziałach zapewniając różnorodny pakiet benefitów. Chociażby ostatnia kwestia dotycząca mikołajek - jako firma przekazaliśmy dużą paczkę świąteczna i organizujemy wigilie firmowe :) Staramy się aby nasi pracownicy czuli się u nas dobrze, wiedzieć, że pracy spędziamy sporą część dnia Pozdrawiam, Zespół HR

Bary
@Grupa Progres Sp. z o.o.

Taka właśnie jest z wami rozmowa nawet czytać ze zrozumieniem nie potraficie. Chodzi o niskiej wynagrodzenia, ludzie na produkcji więcej zarabiają. A paczki świąteczne z roku na rok mają więcej sianka niż prezentów, te konfitury to paczuszka żenady i fartuszek. Dajcie kasę na święta, albo porządną paczkę że słodyczami, żeby chociaż można było domownikom rozdać.

@Bary

Przykro nam, że ma taka opinia spotkała się z naszymi paczkami świątecznymi. Weźmiemy pod uwagę sugestie, natomiast jako nasz pracownik warto skontaktować się bezpośrednio z nami jako z działem personalnym bądź poinformować swojego przełożonego o chęci podwyżki. Staramy się zapewnić, aby nasi pracownicy w całej firmie czuli się dobrze. Natomiast nie każdy jest spełnić oczekiwania wszystkich. Nie chcemy zostawić tej sprawy, dlatego proszę o kontakt bezpośredni aby móc odpowiednio zareagować. Pozdrawiamy, Zespół HR

YK

Ile zarabia Process Lead? Czy mogę prosić o widełki placowe? Dzisiaj dodano taka ofertę na pewną stronę. Po przejrzeniu pozostałych widzę, że widełki są jednak podawane. Czemu w tym przypadku tego nie ma? tak czysto orientacyjnie może się proszę ktoś odnieść? tak samo jak do tematu pracy na tym stanowisku?

@YK

W celu dowiedzenia się więcej o samej ofercie i możliwych widełkach prosimy o kontakt z naszym oddziałem odpowiedzialnym za prowadzenie tego procesu zgodnie ze wskazaną lokalizacją :), bądź z naszym działem HR w centrali aby przekierować dalej :). Staramy się, aby nasze oferty pracy zawierały kluczowe informacje o stanowisku, być w tym przypadku widełki są otwarte i dopasowywane do doświadczenia kandydata, natomiast zachęcam do bezpośredniego kontaktu z nami Pozdrawiam, Zespół HR

NC

To jak jest z tym oddziałem w Gdyni, o którym ktoś pisał? Jak oceniacie kontakt? Ktoś pisał o braku informacji dotyczących szkolenia, ktoś inny tez tak miał? Pytam, bo jest oferta w sumie chyba jak na razie jedyna na tej rejon na produkcje gier planszowych oraz puzzli. ;) skomplikowane to? Jest szkolenie? robił ktoś i może polecić? I jak kontakt z oddziałem wygląda?

Patrycja

Bardzo dobra akcja pracy, szczególnie polecam kontakt z Panią Iwete z oddziału w Gdyni ktora jest bardzo pomocna i rzetenie wykonuje swoją pracę.

Mrowka

Oddział Gdynia. Beznadziejny!!! W szczególności p. I. Zero informacji przekazane na szkoleniu. Wszystkie wiadomości po fakcie. Nigdy więcej przez żadna agencja.

@Mrowka

@MROWKA Dziękujemy za opinię. Dokładamy wszelkich starań aby rzetelnie przekazywać wszystkie informacje. W celu wyjaśnienia sytuacji zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami na adres personalny@grupaprogres.pl. Pozdrawiamy, Zespół HR

Czy w firmie Grupa Progres Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Pracownik Produkcji, na które poszukują na Lento.pl to dość istotna kwestia.

Dominika

a co z kandydatami się mogło podziać, że podobno o niej nie dbają? ja tam widziałam pozytywną opinię rzędem samej rozmowy publikowaną jeszcze niedawno, więc ciekawa jestem o co chodzi, napiszesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Progres Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Grupa Progres Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Progres Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Progres Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 3 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Progres Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Grupa Progres Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Progres Sp. z o.o.