Sklep internetowy - AGDhome.pl

Opinie o Sklep internetowy - AGDhome.pl

Jožin z bažin 2014-03-24 19:46:29
Każdy miły na początku. Po kilku dniach wszystko się zmienia.
Polecam każdemu kto lubi się narobić za najniższą krajową, wykonywać chore pomysły samozwańczego kierowniczka-tyłowłzaza. Orka przez 8 godzin a jak wykonasz swoje to kopną Cię w d...
marcel 2014-09-29 09:25:42
Zarobisz więcej jak bedziesz zarzynał się w pracy.
Stawka jest taka : podstawa + (ewentualny)dodatek pod stołem ustalony przy rozmowie nie uwzględnione na umowie tylko na gębę..
Atmosfera w pracy przypomina zakład pod nazwą( usunięte przez administratora ) szkoda słów..
Marko 2016-02-18 17:28:12
Jak ujęto wcześniej najniższa krajowa + to co na gębę pod stołem atmosfera jest dosyć ciężka i po krótkim okresie czasu uświadamiasz sobie jak duży błąd popełniło się.
siemens 2016-08-30 21:06:35
Bardacha, dno i wodorosty. omijać szerokim łukiem
marcel 2016-10-19 11:53:18
Opinia "ilonki90" jak i "paaawła" to zdecydowanie posty osób kierowniczych tego sklepu.. skąd wiem? bo tam pracowałem i takie rzeczy to u nich standard. Sami sobie piszą opinie i nie tylko tu. Stwierdzenia ,że ktoś niby przyzwyczaił się do pracy jakby był na wczasach... Aż ciśnie się na usta żeby po imieniu wymienić kto pisze te bzdury .WIERZCIE mi praca w tym kołchozie to tylko poniżanie, wyzysk i wmawianie że pracownik może zarobić ile zechce tylko sam nie wykorzystuje swoich możliwości jak i narzędzi które mu dano. Bezczelność osób decyzyjnych (konkretnie trzech) jak i atmosfera tam panująca wcale nie przypomina 1% tego co piszą w swoich zamieszczanych ogłoszeniach.
Typowi kapitaliści żerujący na uczciwych (głównie młodych) osobach chcących mieć stałe zatrudnienie.
Jedyne co może Was tu spotkać to zwykłe wykorzystywanie..
Żenada !!!!!! Każdy kto ma trochę godności nigdy nie powinien nawet spotkać się z tymi ludźmi, a co dopiero ich dorabiać swoją ciężką pracą !
Zibi 2016-11-30 21:54:22
Ja tam nie narzekam... 8 godz i do domu... nikt nikogo nie trzyma na sile... kto chce pracować-będzie pracował. Jak wszędzie są plusy i minusy. Pomieszczenie klimatyzowane,warunki pracy dobre.
Firma się rozwija i zwiększa zatrudnienie.
Zostaw swoją opinię o Sklep internetowy - AGDhome.pl - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep internetowy - AGDhome.pl