Dom Opieki Rodzinnej w Pierzchnicy

Pierzchnica

Opinie o Dom Opieki Rodzinnej w Pierzchnicy

bYŁĄ 2016-03-16 10:56:13
Praca tam to praca jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie wolno Ci usiaśc, zjeść tylko ciągle musisz cos robić. Pracuje się tam po 12 godzin i zero wytchnienia. wymuszają na tobie urlopy. najlepiej po 2 dni w miesiącu żeby brac. albo wpisują na siłe. odradzam. można wykonczyc się psychicznie. nie jedna osoba już ode4szła.
gazela 2016-05-01 22:34:23
Zgadzam się. Zero wytchnienia. Dom przepelniony pensjonariuszami! A pracowników malo! Noe sa w stanie sprostać wymagania wszystkich podopiecznych.
Nie wolno Ci usiąść bo zaraz krzywo patrzą. Na domiar zlego praca w godzinach nadliczbowych za które nie placa! Odradzam!
pipi 2016-07-25 13:30:49
Wszystko wyżej to prawda...zbierają ile sie da pensjonariuszy nawet po 3 osoby w małych pokoikach żeby tylko kase zarobić bo na to są nastawieni. Nawet środki czystości typu mydło każdy pensjonariusz musi sobie kupić sam!!!!! Marna opieka...bo za pało opiekunów, dziewczyny co trochę odchodza bo nie dają rady . Nie polecam
Zostaw swoją opinię o Dom Opieki Rodzinnej w Pierzchnicy - Pierzchnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Opieki Rodzinnej w Pierzchnicy