Opinie o Stowarzyszenie Mieszkańców I Przyjaciół Domu Opieki Rodzinnej W Pierzchnicy Stowarzyszenie Rodzinny Dom w Pierzchnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stowarzyszenie Mieszkańców I Przyjaciół Domu Opieki Rodzinnej W Pierzchnicy Stowarzyszenie Rodzinny Dom. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Stowarzyszenie Mieszkańców I Przyjaciół Domu Opieki Rodzinnej W Pierzchnicy Stowarzyszenie Rodzinny Dom o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Mieszkańców I Przyjaciół Domu Opieki Rodzinnej W Pierzchnicy Stowarzyszenie Rodzinny Dom w Pierzchnica

Sylwia Nowy wpis

Witam , czy pracował ktoś na kuchni jako pomoc kuchenna w domu opieki rodzimej w Pierzchnicy, proszę o atmosferę i opinie pracy koleżanek i przełożonych ???? będę wdzięczna bo się tam wybieram.

Zły Nowy wpis

Mama wróciła Posiniaczona bez dowodu i rzeczy osobistych. Sprawa zgłoszona

Dyrektor Nowy wpis
@Zły

Dzień dobry, od 17 lat opiekujemy się Pensjonariuszami i jeszcze nigdy nie miała miejsca sytuacja kradzieży dowodu czy rzeczy osobistych a tym bardziej posiniaczonych Pensjonariuszy. Ciężko jednak polemizować z wymyślonymi zarzutami od anonimowych osób piszących o 2 w nocy. Pozdrawiam Dyrektor Dor Tomasz Borowiecki

Magdalena Nowy wpis

Mógłby ktoś napisać, czy pracodawca wymaga od pracowników wykształcenia kierunkowego, czy bardziej zwraca uwagę na doświadczenie? Istnieje możliwość rozwoju kariery zawodowej? Chciałabym też wiedzieć jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych.

B.Rym,A.Tacz

Znakomita opieka od początku do...śmierci.Nie dam złego słowa powiedzieć.Profesjonalnie,czule i czysto.Opiekunki i pielęgniarki o anielskiej cierpliwości-podziwiałam 3 lata,Dziękujemy za wszystko. Najlepszy dom opieki który wybraliśmy po wielu poszukiwaniach mimo,że daleko od domu. Serdeczne dzięki za wszystkie trudy za serce, cierpliwość i organizację Barbara Rymaszewska i Anna Taczalska Polecamy wszystkim.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Stowarzyszenie Mieszkańców I Przyjaciół Domu Opieki Rodzinnej W Pierzchnicy Stowarzyszenie Rodzinny Dom na stanowisko Opiekun / Opiekunka osób starszych? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
JK

Witam serdecznie wszystkich pracownikow i podopiecznych tego Domu. Dom jest fajny i opieka fajna.Pracownicy bardzo pomocni. W Pierzchnicy jest bardzo zdrowe powietrze. Wszystkie sprawy i opieka jak i rehabilitacja bardzo dobra.Duzo ciepla i zaangazowania ze strony Personelu dla podopiecznych. Zycze im wszystkim duzo radosci a przedewszystkim kochanym podopiecznym wiele pozytywnych wrazen z pobytu w tym pieknym domu. JK

suchy

cała prawda!!!!!! nie polecam!

pipi

Wszystko wyżej to prawda...zbierają ile sie da pensjonariuszy nawet po 3 osoby w małych pokoikach żeby tylko kase zarobić bo na to są nastawieni. Nawet środki czystości typu mydło każdy pensjonariusz musi sobie kupić sam!!!!! Marna opieka...bo za pało opiekunów, dziewczyny co trochę odchodza bo nie dają rady . Nie polecam

Tomasz Borowiecki
@pipi

Witam, jak to łatwo hejtować anonimowo. Dziwie się takim opisom bo rozumiem jeśli ktoś nie jest zadowolony z obsługi, każdy ma prawo mieć inne zdanie ale kłamać o pokojach trzy osobowych to przesada! Jeśli chodzi o pracowników to żałosne oklepane stwierdzenie. Ilu odeszło w ciągu roku, dwóch, pięciu lat??? Duża część pracowników to kobiety, które idą na macierzyńskie a potem wracają do pracy. Gorąco Pozdrawiam :)

gazela

Zgadzam się. Zero wytchnienia. Dom przepelniony pensjonariuszami! A pracowników malo! Noe sa w stanie sprostać wymagania wszystkich podopiecznych. Nie wolno Ci usiąść bo zaraz krzywo patrzą. Na domiar zlego praca w godzinach nadliczbowych za które nie placa! Odradzam!

bYŁĄ

Praca tam to praca jak w (usunięte przez administratora) nie wolno Ci usiaśc, zjeść tylko ciągle musisz cos robić. Pracuje się tam po 12 godzin i zero wytchnienia. wymuszają na tobie urlopy. najlepiej po 2 dni w miesiącu żeby brac. albo wpisują na siłe. odradzam. można wykonczyc się psychicznie. nie jedna osoba już ode4szła.

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Mieszkańców I Przyjaciół Domu Opieki Rodzinnej W Pierzchnicy Stowarzyszenie Rodzinny Dom - Pierzchnica

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie Mieszkańców I Przyjaciół Domu Opieki Rodzinnej W Pierzchnicy Stowarzyszenie Rodzinny Dom?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie Mieszkańców I Przyjaciół Domu Opieki Rodzinnej W Pierzchnicy Stowarzyszenie Rodzinny Dom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

2.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Kardynała S. Wyszyńskiego 2
    26-015 Pierzchnica