Opinie o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologia Specjalistyczna Dento Munir Adeeb w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologia Specjalistyczna Dento Munir Adeeb. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologia Specjalistyczna Dento Munir Adeeb o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologia Specjalistyczna Dento Munir Adeeb w Dąbrowa Górnicza

Ja Nowy wpis

Dzień dobry, czy asystentki stomatologiczne są teraz może zatrudnianie? Wstępnie będę szukać zatrudnienia w Dąbrowie i nie widzę aby pisano o pracy na tym stanowisku, a przynajmniej w ostatnim czasie. miałam też problem z ofertami z sieci. gdzie są dodawane?

Małgorzata Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Byłam na rozmowie o pracę w restauracji. Dramat pogania ludzką pogardę. Pan dr mówi, że tu jest super, rodzinna atmosfera. Proponuję nienegocjowaną stawkę na umowę zlecenie za 6 h dziennie 110 zł Netto, czyli 18,33 za h. Tłumacząc to tym, że sam kiedyś pracował za mniej niż najniższą. Panie dr! Serio? Tak się traktuje rodzinę? W jakim kraju? Jak to możliwe, że stosuje takie nielegalne praktyki??? Ps. Oczywiście dzień szkolenia za darmo. Żenujące

Małgorzata Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Byłam na rozmowie do pracy na recepcję. Dramat pogania pogardę człowieka. Pan doktor mówi, że tu jest super i rodzinna atmosfera. Za 6 H dziennie na zlecenie proponuję stawkę 110 zł Netto. Czyli poniżej najniższej krajowej, tłumacząc tym, że kiedyś sam pracował za niższą stawkę niż najniższą. Tak się traktuje rodzinę???? W jakim kraju panie doktorze? Ps. Oczywiście dzień szkolenia jest za darmo, bez wynagrodzenia. Naprawdę, można być tak chytrym???

Małgorzata Nowy wpis

Od lat nie ma żadnej opinii? Miałam zamiar sprawdzić jak praca przy rejestracji teraz wygląda, ponieważ szukam sobie czegoś w Dąbrowie i tak natrafiłam na wizytówkę google przy Legionów. Ostatnio ktoś właśnie w niej odnosił się do obsługi. Ciekawa bym była przy tym opinii od drugiej strony. Jakie macie umowy na początek? I kiedy ostatnio kogoś potrzebowano właśnie na rejestracje? Mam doświadczenie

Czy po rozmowie w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologia Specjalistyczna Dento Munir Adeeb rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
kazrud

Czasem z lekarzem jak z dzieckiem trzeba porozmawiać. Byłem wysłuchano mnie i więc wiem że to nie potrzebne nerwy. Jestem w trakcie leczenia a miła obsługa potęguje zadowolenie. Tylko nie potrzebne nerwy, Jesteśmy wszyscy narażeni przez korono-wirusa i czasami trzeba uzbroić się w cierpliwość. Przepraszam ZESPÓŁ i życzę mniej zdenerwowanych. Dziękuję.

kazrud

Może i super leczą i usuwają ale nie polecam protez, 5 miesięcy w końcu oddałem bo nie nadaje się do noszenia. dziś jadę na skargę do NFZ I Rzecznika Praw Pacjentów.(usunięte przez administratora)

Reni

W czasie pandemii gabinety muszą być zamknięte , może sa jakieś wyznaczone do pomocy dla pacjentów?

Czy gabinet jest otwarty?

Czy gabinet działa i jak się można skontaktować? Jest czas epidemii, więc gabinet może być czasowo zamknięty, ale nie znalazłam informacji na ten temat. Telefon nie odpowiada. Strona internetowa nie działa, strona na FB zlikwidowana. Może ktoś coś wie?

Robert

Zgadzam sie w zupelnosci z opiniamo przedmowcow.Pelen profesjonalizm i przede wszystkom bezboleśnie

Paulina

Polecam z czystym sumieniem. ????

Alicja

Jestem pacjentkom przychodni, trafiłam tam z polecenia innej dentystki w celu wyrwania zęba. Z pewnością nie zmieniłabym już przychodni, jestem mega zadowolona pod kątem usług jak i podejścia do pacjenta. Ja jestem osobą bardzo wrażliwą na ból, zawsze bałam się dentystów i nie chodziłam, wolałam się "faszerować" tabletkami. A odkąd chodzę do przychodni DENTO, nie odczuwam żadnego strachu... Pełen profesjonalizm, szczególnie u dr. Munira. I do tego bardzo sympatyczni lekarze. Polecam w 100% . !!!

MARIO

dr Munir,jesteś fachowcem i przy tym bardzo sympatyczny...POLECAM.

Super przychodnia. Polecam !

gonia

Jestem pacjentem przychodni i jak najbardziej można polecić tę przychodnię i usługi stomatologiczne które tam wykonują . Przychodnia zatrudnia też bardzo dobrego chirurga stomatologa Polecam wszystkim

admin

Wiecie może jak wygląda współpraca z firmą NZOZ STOMATOLOGIA SPECJALISTYCZNA DENTO? Czekamy na każdy komentarz od Was!

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologia Specjalistyczna Dento Munir Adeeb - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologia Specjalistyczna Dento Munir Adeeb?

Zobacz opinie na temat firmy Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologia Specjalistyczna Dento Munir Adeeb tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologia Specjalistyczna Dento Munir Adeeb?

3.2/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Legionów Polskich 43
    41-300 Dąbrowa Górnicza