Patrol Group Sp. z o.o.

Opinie o Patrol Group Sp. z o.o.

Karol

Robienie ludzi w uja jak tylko jest możliwość. handlowiec ? To kpina najdłuższy stażem to rok dopiero pracuje. Kierownik faworyzuje ludzi. A dyrektor nie w tracą się bo ma na głowie całe pozostałe rynki. Firma potencjał ale nie z tymi ludźmi u steru. Kierownika powinien brać z branży

Szef Alko żul

Szukajcie innej pracy...szybko...

Miron

Dzień dobry Właśnie szukam pracy i widzę że pojawił się wakat na PH na Małopolskę, czy może ktoś z obecnych tutaj powiedzieć jakie są realia tej firmy,jakie są benefity, jakie warunki prac. Zależy mi na opinii pracowników bo patrząc na poprzednie wpisy to chyba powinienem zrezygnować z rozmowy kwalifikacyjnej.

@Miron

Samochod lipa - dostawczak. Plany nie realne rozliczenie kwartalne przez 100 dni nie będziesz wiedział o swojej realizacji za poszczególne zadania. . Brak benefitow. Atmosfera spieta. Zero wsparcia. Donosicielstwo Wewnątrz na wysokim poziomie...

Pracujacy
@Miron

Będziesz jeździć po 300-500 km dziennie i na zebraniu będą narzekać że nie generujesz marży. Ogólnie to straszny (usunięte przez administratora) towar ludzie czekają po 2 tygodnie, chyba że ktoś się pomyli to wyślę na inny adres. Uważajcie na ludzi w biurze....

Irek2

W tej firmie mimo rotacji ludzi pozostały stare nawyki, donosicielstwo. Jedni są lepiej traktowani od drugich. Jednym targety winduje się w kosmos 30-40%w relacji do ubiegłego roku a lepszym tylko 10-20%

Tragiczne podejście do pracowników. Brak szacunku i wsparcia. O kadrze zarządzającej lepiej nie wspominać... Żenada!!!

wieska87

Kto z tej kadry zarządzajacej? Ktoś z brygadzistów?

Wars

Jakie warunki na Regionalnego przedstawiciela handlowego ds. Kluczowych klientów na Mazowieckim? Jaka podstawa? Czy premie do zrobienia? Jakie auto i benefity? Czy da się normalnie pracować?

nowy
@Wars

Podstawa jest OK, system premiowy uzależniony od wyników, Ford Courier, Multisport, fajna atmosfera i mega pracowici i otwarci ludzie. Fajna firma - pracuję w niej od kilku miesięcy i polecam!

y
@nowy

hi, hi w teorii . Praktyka jak w poprzednich postach........................

Ona Tam

Brawo za poczucie humoru!!!

@Wars

@wars atmosfera gęstą że i nie przyjemna. Podstawa była ok ale nie na taki obszar. Wcześniej handlowców było więcej i dostawali nie wiele mniej. Teraz szukaja głupich którzy będą orać za relatywnie małe pieniądze. System premiowy zmienia się co pół roku. Raz obiecują takie warunki potem zmieniają. Nie licz że ktoś pomoże, na dzień dobry zostajesz z sam z problemami regionu. Nie polecam

Pracujek

PH skomplikowany system prowizyjny, 0 benyfitów, targety wzrost o 40-60% w porównaniu do zeszłego roku, nerwowa i napięta atmosfera, zadania nie do wykonania, wykluczające siebie wzajemnie. Panie Irek jeżeli, ktoś się angażuje w pracę to wymaga szacunku i żetelnych rozliczeń. Panie Irek nie wiem jaką ma Pan/i u nas pozycję, mogę się tylko domyślać.

On
@Pracujek

Jakbyś tu pracował to byś się na Goworku nie udzielał. Ja pracuje i jest mega ciężko bo firma dużo nowego i szybko chce pokazać na rynku. Ale nie można mówić że jest źle bo są ludzie którzy naszą pracę widzą i może nie głaskają nas po h. ale pozwalają względnie spokojnie pracować. Nigdzie nie jest łatwo ale trzeba walczyć. A jak się nie podoba lub kasa na koncie przestanie zadawalać odejść gdzieś indziej. Fakt jest taki i tak zrobiło się lepiej już było... Ale o kasę trzeba zawsze trzeba było walczyć :)

Pracujacy
@Pracujek

@pracujek ma rację. Targety wysokie mają pH jeszcze ucięty system prowizyjny. Ale jest to że firma nie potrafi się zebrać na to żeby być uczciwa z pracownikami. Nie polecam

Ulka

Konkurencja tak mocno inspiruje do pisania,?

ZERO szacunku!!

Patrolek

Cóż się dzieje?! Aż wierzyć się nie chce, że w dziale handlowym jest tak napięta atmosfera??!!

Lolek
@Patrolek

Nie nowość! Rotacja w tej Firmie, była i widzę, że nadal jest. Pracowałem w tej Firmie jakiś czas temu i pomimo złych opinii ( cyklicznie usuwanych) podjąłem w niej pracę. Czas w tej Firmie uważam za stracony, okropna atmosfera. Na nic te wpisy, że w Patrolu się zmienia. Nowi pracownicy muszą się sami przekonać, że w tej Firmie zawsze musi być ofiara/y. Stąd takie konflikty między ludźmi: to kierowniczki, to Ktoś z innych Działów.

Patrolek

Cóż tu się dzieje, zwolnienia zła atmosfera w dziale handlowym? Aż wierzyć się nie chce??!!

Irek

Jeśli komuś nie po drodze z pracą to w żadnej firmie nie będzie mu dobrze!!!

@Irek

Śmieszne stwierdzenie! Ludzie, którzy tu jeszcze pracują angażują się ponad 100%, tylko "kadra zarządzająca" robi im pod górę! (nie dając nic w zamian), ustala targety nie do wykonania! 50-60% wzrostu w porównaniu do zeszłego roku, kasy i wsparcia za to żadnego nie ma. Irek nie pisz, że komuś nie podrodze z pracą, bo brzmi to tak jakby niewolnictwo było dalej promowane i na topie.

Sara

Firma zmienia warunki zatrudnienia pracowników co kwartał na takie jakie w danym momencie są dobre dla niej. Targety pracowników działu handlowego nie realne a zadania nawzajem się wykluczają. Praca w Krk to praca na chwilę i najlepiej dla młodzieży a sprzedaż to pomyłka i walka o przetrwanie w firmie bez kręgosłupa zwolnili człowieka bo nie zrobił źle wyliczonego targetu. To kolejny w tym roku który odszedł lub nie pasował

@Sara

Zgadzam się praca w tej firmie to pomyłka

Przypominam wszystkim użytkownikom o obowiązującym na forum regulaminie - https://www.gowork.pl/regulamin - mimo że wypowiadacie się anonimowo to wciąż obowiązują Was zasady kultury oraz polskie prawo. Publikujecie komentarze na forum publicznym, na którym nie można używać obraźliwych określeń wobec nikogo.

Jadzia

Czy kierowniczki zmian które chodzą po hali i po drodze transportowej powinny mieć obuwie robocze? Wg przepisów bhp TAK!!!!!!!!!!!!!!

Feliks

Smutne, że osoby którym nie udało się utrzymać pracy w firmie teraz chcą firmę oceniać!!!

Pszczółka Maja
@Feliks

Myśle, ze zamiast utrzymać należałoby użyć słowa wytrzymać.

jarrro

Jak tam donosicielstwo dalej aktywne? Czy porządek wreszcie zrobili?

Szary

Czy ktoś może napisać co jest nie tak że handlowcy uciekli? Zastanawiam się nad podjęciem pracy jako handlowiec ale nie wiem czego mam się spodziewać po tych wpisach? Jakie pieniądze benefity samochody szanse na realizacje targetów zadań atmosfera codzienność itp. Co jest nie tak?

znamsie

Art. 212. Kodeksu Karnego § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Pogadajmy

Drogi kolego Czytam Twoj wpis i zastanawiam sie DLACZEGO DLACZEGO poswieciles tyle czasu na ten poemat skad tyle nienawisci do pracodawcy przeciez piszesz ze to juz historia Chyba nikt nie wierzy ze to w trosce o nowych kolegow Pamietaj ze przedstawiajac tak niekorzystnie Patrola obrazasz duuuzo wartosciowych osob NA TO NIE MA ZGODY w tej firmie jest duzo pozytywnej energi ludzie sa mega zaangazowani Daja z siebie wszystko Postaraj sie myslec pozytywnie a kto wie mpze kiedys ...napiszesz cos milego o pracodawcy nawet jesli dzis wydaje sie to nierealne Trzymam kciuki????

OlLla
@Pogadajmy

Witam, Ja nie pracuje juz jakas chwile i czytajac również jestem oburzona tym wpisem, nie rozumiem co ma na celu takie wypisywanie co prwada sama doświadczyłam gorzkich słów od ludzi ktorych ,, uważałam za przyjaciół,, ale czas pokazal kto jest kim a kto jest NIKIM . Ale w zadnym wypadku nie zgadzam sie o wpisie na temat Pracodawcy, wg mnie to osoba w porządku a przeze wszystkim sluzy pomocą jezeli sie do niego pójdzie i poprosi jak dla mnie byl SUPER PRACODAWCA i nie wykluczam współpracy Z reszta wg mnie to opinie nie na miejscu,Ja wychodzę z założenia ze jak ktos ma cos do siebie niech ma tyle odwagi i powie ,, Face of face,, a nie na forum . I wlasnie dlatego jestem zniesmaczona tymi wpisami, pisza ludzie bzdury i pytanie PO CO ?????? Wiem tyle ze to nie jest fajne i wiem ze ludzie potrafia pisać takie bzdury zeby zniszczyć inna osobe, Ale w taki sposob niszczą sie sami Siebie , przez wlasne zawziecie i glupote. . Szczere pozdrawienia dla dobrych ludzi i dla Szefa.

jeszcze tu jestem
@znamsie

ok ładnie napisane ale od końca listopada do końca stycznia odeszło z firmy 4 z 6 przedstawicieli...sugerujesz że wszyscy byli słabi?????

Snoopy
@jeszcze tu jestem

To co tam tak naprawdę się dzieje? Są ogłoszenia chyba ze trzy? Proszę merytorycznie o bez hejtu to co namacalne. Jakie pieniądze i jakie standardy?

pracownik nowy wielun

Jak centrala w Krakowie na dziś? Podobno padła i wszystko zwoza do Wielunia?

Zostaw merytoryczną opinię o Patrol Group Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Patrol Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Patrol Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Patrol Group Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Patrol Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Patrol Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Patrol Group Sp. z o.o.