Opinie o Szkoła Podstawowa nr 10 im. gen. Wł. Sikorskiego w Lubin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Szkoła Podstawowa nr 10 im. gen. Wł. Sikorskiego. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Szkoła Podstawowa nr 10 im. gen. Wł. Sikorskiego o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoła Podstawowa nr 10 im. gen. Wł. Sikorskiego w Lubin

Czy można liczyć w Szkoła Podstawowa nr 10 im. gen. Wł. Sikorskiego na prywatną opiekę medyczną?

Anonimowy Nowy wpis

Spędziłam siedem lat w tej szkole i zdecydowanie nie mogę jej polecić. Nauczyciele stanowią prawdziwą tragedię. Z moich doświadczeń wynika, że żaden z nich nie potrafił oceniać uczniów obiektywnie. Zdarzały się sytuacje, gdzie niewinna osoba była oskarżana jedynie po to, aby dyrekcja mogła zrzucić na nią winę. Unikam podawania konkretnej sytuacji z obawy przed naruszeniem "poufności". Niedawno miało miejsce coś naprawdę obrzydliwego - pewien uczeń lub uczennica postanowił/a użyć umywalki w szkolnej toalecie jako miejsca na zrobienie kupy, co samo w sobie świadczy o poziomie tej szkoły. Nieco z innej beczki, niedawno pojawiły się informacje ze strony urzędu w Lubinie, że planowane jest dobudowanie basenu. Jeśli ktoś z rodziców zastanawia się nad zapisaniem swojego dziecka do tej szkoły z tego powodu, to serdecznie polecam zmiane postrzegania tej "szkoły" W okolicy istnieje wiele innych wspaniałych szkół. Serdecznie pozdrawiam.

Magda A. Nowy wpis

Trochę dziwię się dlaczego jest tyle hejtóe na tą szkołę bo moja córka bardzo sobie ją chwali jak również nauczycieli ale wspominała mi o jednej dla mnie wręcz skandalicznej sytuacji ze strony Pani intendentki, która sprawdza bloczki na obiady. Przykro mi to pisać, ale powiedziała mi że nienawidzi jej całym sercem za to co jak potraktowała jej koleżankę, która ma cukrzycę. Mówiła mi że podczas stania w kolejce na stołówkę odpadł jej sensor z ręki bo ktoś ją szturchnął, a chciały jak najszybciej zjeść bo koleżanka miała bardzo niski cukier ok. 50 i czuła się bardzo słabo. Gdy zbliżała się do wejścia powiedziała, że nie ma ze soba bloczka i musi zjeść cokolwiek bo jej stan był naprawdę słaby. Pani intendentka zaczęła krzyczeć kompletnie nie zwarzając na to, że jest chora i wyglądała wtedy jak trup. Po piątym błaganiu mojej córki jej koleżanka mogła dopiero wejść na stołówkę w stanie bardzo tragicznym i Pani intendentka jeszxze na koniec, żeby ją „pocieszyć” zrobiła jej wstyd przy całej stołówce wsztystko jej wypominając. Po za tym moja ogólna opinia jak i mojego dziecka jest pozytywna

Wiktoria Z. Nowy wpis

Dyrekcja która ma "ważniejsze" sprawy niż rozprawienie się z alkoholiczką z matematyki... picie na lekcjach i poniżanie uczniów to przesada. Odważna pani dyrektor poszła na urlop kiedy dowiedziała się o odwiedzinach kuratorium. Sprawiedliwa pedagog pochwala zachowania dręczycieli i jeszcze bardziej dobija ofiarę kiedy w końcu odważyła się coś zrobić,straszy policją. Wiele nauczycieli jest niekompetentnych w swoim zawodzie, przydzieleni są do przedmiotów z którymi wcześniej nie mieli styczności. Nie wiem czy są specjalnie zaprogramowani do publicznego obrażania ucznia czy dostają za to większą wypłatę ale wiem, że tacy ludzie powinni znaleźć inny zawód.

Czy po rozmowie w Szkoła Podstawowa nr 10 im. gen. Wł. Sikorskiego rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Gabrysia

Biją cie w szkole? Znęcają sie psychicznie? Lepiej siedź cicho bo przecież nie chcemy żebyś chodziła do szkoły ze złą reputacją...

Maja

Chodziłam do tej szkoły 8 lat. Ogólnie jest i było sporo nauczycieli, którzy naprawdę są w porządku, lecz zdecydowanie nie wszyscy. Atmosfera zwyczajna - jak w każdej szkole, wieje nudą. Nie powiem, że zmarnowałam tam 8 lat swojego życia, ale zdecydowanie większość, szczególnie od 6 klasy. Grono pedagogiczne i dyrekcja - niby pomagali , ale tak naprawdę mieli wywalone i tyle. Pani dyrektor to chyba jakaś pseudo dyrektor.(usunięte przez administratora) z matematyki z tego co wiem stał się jeszcze bardziej (usunięte przez administratora), pomimo tego, że naprawdę dobrze uczy. (usunięte przez administratora) geografii - cicho i szybko dyktuje OGROMNE notatki i prowadzi lekcję jakby miała zaraz zasnąć. Pani L. z matematyki od lat umiała tylko jedno ( nie ma jej już teraz) - grać na telefonie całą lekcje i odpisywać na SMSy, zero wytłumaczonego tematu, a kiedy ktoś przyszedł do tablicy umiała się tylko na niego wydrzeć. Idealnym przykładem złego prowadzenia lekcji i braku umiejętności zaciekawienia ucznia jest Pani K. z historii. Kazała czytać temat przez większość lekcji, po czym krótko i mało szczegółowo go omawiała. Uczniowe na jej lekcjach byli i są zniechęceni historią właśnie przez podejście Pani K. A jeśli chodzi o Panią R. ( nazywaną przez uczniów Królową Śniegu) dobrze uczy, ale stosunek do ucznia ma wredny. Często jest fałszywa w swoich słowach ( niby pomaga i wspiera ciepłym słowem danego osobę, a za jego plecami mówi kompletnie co innego), jest nieogarnięta. Nie potrzebnie marnuje czas na odpytywanie uczniów na początku lekcji, przez co bardzo się stresują. Pani K. z plastyki jest zakochana już za bardzo w swoim przedmiocie. Od każdego ucznia wymagała i dalej wymaga, żeby był nie wiadomo jakim plastykiem, wstawiała i wstawia nie adekwatne oceny co do pracy mimo twojego starania. Jak Pani Bernarda odeszła to dosłownie zaczęło się piekło. Pani K. z W-F u przez 4 lata uczyła tylko gry w kwadranta i zbijaka, a gdy przyszło uczyć się siatkówki, mało kto umiał zrobić zagrywkę, a co dopiero grać. Tak samo Pani W. tylko ona jeszcze dodatkowo wychodziła mówiąc „grajcie dziewczynki, zaraz wracam” i wracała, ale po lekcji XD. Potem gdy przejęła nas Pani Joasia W. , którą serdecznie pozdrawiam zdziwiła się, że nie umiemy grać. Jeśli chodzi o Panią A. z angielskiego - zniszczyła mój angielski. (usunięte przez administratora) Uczy średnio, jest spokojna, lecz czasem wprowadza i wprowadzała wręcz grobowy nastrój na lekcji. Najbardziej kontrowersyjnym nauczycielem tej szkoły jest Pan J. z WF u i Techniki. Robi niepotrzebne zamieszanie i w nieodpowiednich momentach jest głośny. Co jakiś czas przeklina na lekcji. Na WF ie dał uczniom piłkę i poszedł na kawkę do kantorka. Często przezywa uczniów np.od kłody. Panie M.( wicedyrektorka szkoły) i W. ( Pani przeniesiona z klas 1-3 parę lat temu) z informatyki praktycznie wcale nie znają się na informatyce. Nie potrafiły wytłumaczyć zadania - masz robić wszystko według podręcznika lub schematu wyświetlonego na tablicy, a jak powiesz, że potrzebujesz pomocy mówią, że nie słuchałeś, zamiast pomóc bo chyba od tego są. Pani W. , która jest nauczycielem pomocniczym, zgrywa Matkę Teresę, strasznie użala się nad uczniami, którzy przyjdą do niej z jakimś problemem robiąc z nich wielce pokrzywdzonych, jest przewrażliwiona i wchodzi każdemu brzydko mówiąc w (usunięte przez administratora) No i Pan W. z historii - największy cringe jaki spotkalam w swoim życiu. Chodzi po korytarzu, popisując się przed uczniami, udając cwaniaka. Wydaje mu się, że to co robi jest śmieszne czyli (nie)śmieszne żarty i rzucanie jakiś zdań po niemiecku do uczniów. Wstawia uwagi bez powodu i grozi telefonami do rodziców. Ogólnie jego jedyny opis jako osoby to właśnie cwaniak i boomer. Resztę nauczycieli, ( czyli tych tu nie opisanych), którzy naprawdę są super pozdrawiam bardzo serdecznie. Ta szkoła jest idealnym przykładem problemów w polskiej edukacji i opisuje jej aktualny stan.

mati1020

26 minut temu NOWA (usunięte przez administratora) - najgorsza persona w tej szkole, przysięgam. Według niej szkoła jest najważniejszą wartością w życiu i to pod nią należy podporządkowywać swoje życie. Boi się własnego cienia, a jednak do innych skacze. Dziewczynki według niej nie mogą chodzić w krótkich dołach. Tłumaczy to zarazkami na ciele, a na chłopaków nawet nie spojrzy XD. Jako nauczycielka wspomagająca totalnie nie umie wspomagać. Udaje świętą Matkę Teresę, mówi uczniom co jest dobre co zle, jest wielkim przeciwnikiem palenia, a kiedy by sie dowiedziała, że broń boże ktoś z jej klasy pali myślę, że wiadro zimnej wody by nie wystarczyło, żeby ją ocucić. J(usunięte przez administratora) Ogólnie totalny żal, niech chce mi sie nawet wiecej pisac. Pozdrawiam Panią (usunięte przez administratora) :)

Kara

Okropna szkola okropni nauczyciele

Martyna

Nie wiem o co chodzi z tą nagonką na tą szkołę. Córka chodzi do niej i jesteśmy bardzo zadowoleni. Panie z edukacji bardzo kochane i pomocne.

Justyna

Widzę sporo negatywnych opinii na temat szkoły ze strony rodziców. Niekompetentni nauczyciele, dużo osób rezygnuje z tego aby dziecię się tam uczyły. Jak wygląda to że strony pracowników? Czy jest zapotrzebowanie na nauczycieli matematyki? Szukam pracy i chciałabym wiedzieć jak wygląda umowa i na ile czasu?

Szkoła jako budynek tradycyjną. Nauczyciele nie fajni,nie potrafiący rozmawiać z rodzicami. Dla dzieci wszystko pod górkę,zeby tylko nie pomoc. Nauczyciele i pedagodzy niekompetentni. Porażka totalna. Dużo ludzi rezygnuje z tej szkoły. Najgorszemu wrogowi nie polecam. Dramat dramat dramat

Dorota
@Paweł

W jakim sensie nie potrafią z rodzicami rozmawiać? I czemu mieliby celowo robić dzieciakom pod górkę, przecież chyba ich zawód na czymś innym polega? :(

@Paweł

Masz rację @Paweł. Ta szkoła to tragedia. Poziom nauczania informatyki to totalna porażka. Nauczycielki nie znają podstaw informatyki. Na problemowe pytanie ucznia, odpowiedź: "Jak to nie wiesz? Sprawdź w podręczniku". Haha

Człowuek

Szkoła jest beznadziejna :(

beta

Tragedia!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła Podstawowa nr 10 im. gen. Wł. Sikorskiego - Lubin

• Jak się pracuje w Szkoła Podstawowa nr 10 im. gen. Wł. Sikorskiego?

Zobacz opinie na temat firmy Szkoła Podstawowa nr 10 im. gen. Wł. Sikorskiego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szkoła Podstawowa nr 10 im. gen. Wł. Sikorskiego?

Szkoła Podstawowa nr 10 im. gen. Wł. Sikorskiego
1.8/5 Na podstawie 6 ocen.

Szkoła Podstawowa nr 10 im. gen. Wł. Sikorskiego