logo covebo

covebo

Racibórz

Opinie o covebo

anonim 2011-09-04 09:51:27
pracowałam z mężem praca fajna , godzin mało , czasami 4 dni siedziało sie na domku z kasą różnie a jak się upominasz za często o swoje to już zapomnij że masz szansę na dalszą współpracę ,nam nie wypłacili 3 tyg wypłaty i chodziliśmy pytać o swoje to jak zjechaliśmy na urlop w lipcu to teraz już pracy nie mamy , bo jak się okazało za często chodziliśmy do biura o własną kasę się upominać .A kordynatorzy nic nie wiedzą jeden na drugiego zwalają ,masakra
kate 2012-10-08 13:24:35
Wredni ludzie nie szanujący innych, a do tego(usunięte przez moderatora)
Zofia 2015-03-02 15:30:14
Wróciłam pół roku temu bo córka zaczęła chorować. Dobrze zarobilam, wiadomo jak to jest z praca, godzin moglo by byc wiecej ale zarobiłam i tak więcej niż myslałam. Polecam, bo to taka firma co wiadomo gdzie i po co jedziesz, nikt nie muwi, ze bedzie lepiej niz jest - warto zaufać. Znowu pojade jak sie wszystko uloży
HerrJa 2015-04-20 11:26:29
No i wróciłem niedawno. Szczerze? Ja nie wiem co ludzie tak narzekają. Byłem w Holandii 6 raz i to była moja 4 agencja, wiem jedno - na pewno jej nie zmienię. Najlepsze warunki mieszkaniowe, zero oszustw na kasie, wszystko ogarnięte. Jechałem Krisromem - bezpiecznie i szybko, widać, że się tam wszyscy znają na robocie i ogarniają 100%
janek 2015-05-08 13:22:23
Super firma, zarobilem dobrze, godzin pelno czasem sie nie moglem wyspac ale kasa najwazniejsa! Wrocilem niedawno i gdzies za miesiac chce znow jechac, naprawde polecam
Renia 2015-06-24 16:29:02
bARDZO FAJNE BABECZKI W BIURZE W RACIBORZU. mile i kompetentne. Prace znalazly mi z kolezanka po kliku dniach od zglodzenia, odpowiadaly cierpliwie na nasze pytania a mialysmy ich sporo bo jechalysmy pierwszy raz, wytlumaczyly wszystkie punkty w umowie krok po kroku, nawet odbieraly komorke po godzinach pracy, zawsze usmiehcniete i zapalone do pracy. Bylam z kumpela na filetowaniu kurczakow w Nijkerk, wiedzialam dokladne wszystko jak praca wyglada i w ogole,m nawet p[okazaly mi film na youtube z tym jak ta robota dokladnie wyglada. POLECAM COEVEBO RACIBORZ
patt92 2016-09-26 20:10:07
Potrzebuję informacji o pracy w Nijkerk przy pakowaniu filetów ?? Warunki pracy, wynagrodzenie itd
Zostaw swoją opinię o covebo - Racibórz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie covebo