Opinie o Kimed w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kimed. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kimed o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci
Fizjoteraupeci Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kimed w Warszawa

Teraz nie potrzebują rejestratorki medycznej? Myślałam, że jest oferta, a patrzę, że była, ale sześć lat temu. I od tamtej pory by się nie zwolnił żaden Wakat w firmie?no ciekawa bardzo jestem, mówię - wejdę i zapytam tu może ktoś będzie wiedział. Jakie godziny pracy jak coś?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Kimed? Chętnie zatrudniają?

Bardzo chętnie zatrudniają. Atmosfera jest bardzo przyjazna i luźna :)

bozena Nowy wpis

Jestem lekarzem .ostrzegam innych lekarzy przed podjęciem pracy .odeszłam po dwóch starciach z panią kierownik Dziś listopad a nie zapłacono jeszcze za wrzesień.mam nadzieję że nikt nie wykasuje tego sms

@bozena

o kurczę...ale dali Ci informację o tym, że dostaniesz w końcu swoje zaległe pieniądze? i możesz powiedzieć co to za starcie było z kierowniczką? taka ciężka komunikacja jest tylko z nią, czy z pozostałymi pracownikami też nie jest najlepiej?

Aleksandra

Dzisiaj w środę o godz. 17,50 (18.10.2023 r.) byłam w KINMED na prośbę znajomej aby podrzucić kartę o leki. Na stronie sprawdziłam, że przychodbie powinna być otwarta do 20,00. Niestety na drzwiach jest informacja że do 18,00. Niemniej o godz. 17,50 wszystko i tak było pozamykane !!!!!! BRAWO - serdecznie polecam tą służbę zdrowia. Aleksandra

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kimed, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Mali

Szukają fizjoterapeuty, ktoś pracował na tym stanowisku lub pracuje? Na jakie zarobki można liczyć? Trochę przeszkadza mi umowa zlecenie lub praca na zasadzie własnej działalności, naprawdę nie ma szans przejścia na uop? Zdaje sobie sprawę, że większości pozytywów się nie pisze, może to jest powodem tylu negatywów o pracy? Ktoś napisze obiektywnie, jak mu się pracuje?

covo

a kto w ogóle jest właścicielem Kimed? Tak bardziej konkretnie.... Jaki jest kontakt do właściciela/-li? Jaki jest adres siedziby firmy? Bo póki co, to żywym kontaktem jest panna na słuchawce.

Krystyna

Czyli relacja między ludźmi generalnie jest ok i można liczyć na w miarę dobrą atmosferę? A proszę mi jeszcze napisać coś odnośnie tych umów, ktoś podkreślał zlecenie. Obecnie jakie formy są dostępne i jak warunki pracy wyglądają?

Tom
@Krystyna

Ostrzegam przed pracą w tej firmie. Jestem lekarzem poz.Do dziś nie zapłacili mi za październik. Rozstałem się z tą firmą z dnia na dzień.Takie skandaliczne zachowanie pani prezes spotkało mnie pierwszy raz w życiu

covo
@Tom

czy podpisał Pan z firmą umowę dajaca formalną podstawe do roszczeń (chodzi mi o wystapienie na droge prawną)?

@covo

Chyba każda umowa o pracę daje taką możliwość, nie? Zresztą już kilka osób pisało o zaległościach w wypłatach. Ty też tu pracowałeś i miałeś taką sytuacje?

KIMED

Szanowni Państwo, w związku z narastającymi wątpliwościami oraz sygnałami docierającymi do nas w sprawie dr Puczkowskiej, informujemy, iż Pani dr nie pracuje w naszej firmie od dłuższego czasu. Prosimy nie łączyć naszej firmy z działalnością, którą prowadziła Pani dr w przeszłości oraz obecnie. Z poważaniem KIMED

KIMED

Szanowi Państwo, w związku z narastającymi wątpliwościami oraz sygnałami docierającymi do nas w sprawie dr Puczkowskiej, informujemy, iż Pani dr nie pracuje w naszej firmie od dłuższego czasu. Prosimy nie łączyć naszej firmy z działalnością, którą prowadziła Pani dr w przeszłości oraz obecnie. Z poważaniem KIMED

Izabela

Hej, myślę czy zatrudnić się do nich jako fizjo, bo widzę, że szukają. Tylko pytanie ile płacą netto na umowie kontraktowej? W ogóle jest szansa brać u nich tylko kilka zleceń? Już w jednej przychodni pracuję, ale dorobiłam bym sobie jeszcze biorąc u nich kilka dyżurów.

Jaka umowa obowiązuje w Kimed podczas okresu próbnego?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Kimed?

XXX

Zdecydowanie nie.

Sebastian
@XXX

To co jest nie tak z atmosferą? Chodzi o relacje z szefostwem, czy z innymi pracownikami?

XXX
@Sebastian

Relacje z szefostwem i kiepskie traktowanie pracowników. Wszystkie poniższe negatywne opinie to sama prawda. Na współpracowników nie mogę narzekać.

JASIO

pragne zazaczyc że przed "ale" nie stawia się przecinków.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Kimed?

safrii

po żadnym... w tym miejscu nie ma czegoś takiego jak umowy na stałe. Zlecenia bez żadnych benefitów

Patt184

To co wyrabia obecnie szefostwo w tej firmie to istna komedia. Zwalniają przykładanych pracowników, którzy się starają i są zaangażowani a w zmian dostają z dnia na dzień wypowiedzenie z tłumaczeniem " a bo ja wysłałam ostatnio kolegę na rehabilitacje i miał zastrzeżenia" "chcemy odświeżyć zespół". Biorąc pod uwagę to, że jest duża rotacja, to zespół co kilka miesięcy odświeża się sam.... Niestety nic nie można dobrego powiedzieć o pracodawcach, to smutne, ale tak właśnie jest... Nie są to gorzkie żale zwolnionego pracownika, tylko szczera prawda, która może pomoże przyszłym pracownikom podjąć odpowiednią decyzję . Ale jeśli ktoś chce się starać, angazować i na koniec usłyszeć zarzuty pod swoim adresem, które sa totalnie bezpodstawne, to zatrudniajcie się, bo szefowie właśnie robią wiosenne odświeżenia zespołu. Jedynie co dobrego można napisać o miejscu pracy, to to że można tam zdobyć doświadczenie, ale doświadczenie zdobyć można również w miejscu, gdzie nie płacą marnych groszy i jest minimalny szacunek ze strony pracodawcy. Przyszli pracownicy wybierzcie mądrze!

Właściciel
@Patt184

Szanowna Pani, serdecznie dziękuje za Pani opinię. Przyznam, że z niecierpliwoscią oczekiwałem na Pani wpis. Odnosząc się do Pani zarzutów, chętnie przytoczyłbym opinie pacjentów co do Pani zaangażowania oraz profesjonalizmu. Myślę również, że nie bez znaczenie będzie opinia Pani przełożonego: nie pojawianie się w pracy bez uprzedniej informacji, wychodzenie wcześniej (oczywiście wpisując obecność w danym dniu w grafiku) oraz totalne lekceważenie pacjentów. Jeżeli przyszli pracownicy mają wybrać mądrze, to my jako byli pracodawcy również wybraliśmy mądrze i postanowiliśmy się z Panią pożegnać. Życzę wszystkiego dobrego na nowej ścieżce zawodowej a Pani przyszłym pracodawcom szczególnej uwagi na Pani kandydaturę. Z poważaniem Były pracodawca

Beata

Hej, gdzie odbywa się rozmowa?

Fizjo/suri

Firma Kimed prowadzi rekrutację na stanowisko fizjoterapeuty. Przychodzę z zapytaniem jak wygląda proces rekrutacji, jakich pytań można się spodziewać na rozmowie?? Czy warunki pracy jak i atmosfera są dobre. Proszę o wypowiedzi osób,.które pracują tam lub pracowały

Stefan

Żeby docenić dobrego pracodawcę trzeba być dobrym pracownikiem to bezwzględny warunek

Jak szefostwo w Kimed? Spoko traktują ludzi?

Byly

Najgorszy pracodawca ever

Dominika

Witam, gdzie znajdę numer telefonu bądź jakiś kontakt na który mogę złożyć skargę? NIE DO BEZNADZIEJNEJ REJESTRACJI !!!

Lidia
@Dominika

Tu znajdziesz ogólne dane do kontaktu z Kimed: http://kimed.pl/glowna/kontakt/. Jeśli masz ochotę, to napisz coś o pracy w tej firmie. Co takiego się wydarzyło, że czujesz potrzebę złożenia skargi?

Zostaw merytoryczną opinię o Kimed - Warszawa

• Jak się pracuje w Kimed?

Zobacz opinie na temat firmy Kimed tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kimed?

Kimed
2.3/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Międzyborska 50
    04-041 Warszawa