cezbed

Wrocław

Opinie o cezbed

k.r.a. 2009-09-15 15:39:47
ZDECYDOWANIE !! !! !! Odradzam prace w tej firmie sam zmarnowałem tam pól roku. Praca po 12 godzin dziennie umowa o prace jest ale co z tego jeśli stawka to 8,30 brutto - obiecują premie nic nie dają, a te [usunięte przez admina] na stołkach tylko wypłacają sobie premie po 10 tysięcy. Upokarzają ludzi traktują Cię gorzej od gówna. Firma jest tak obstawiono ze az śmiać się chce wszędzie tylko jakieś pociotki prezesów i inne pedały ktre nic nie robią i zarabiają po 4-8 tysięcy na łapę a ty jebiesz jak wół i chuj dostajesz 1000 złotych na konto i resztę w kopercie jak [usunięte przez admina] wejdziesz w [usunięte przez admina]. Każdy robol [usunięte przez admina]cie byle tylko liznąć [usunięte przez admina] kierownictwu - masakra. NIE POLECAM PRACY W TEJ [usunięte przez admina] !! !! !! !! !! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wlazłowski 2009-09-15 15:44:31
Ogólnie to banda hien i oszustów. !! Jak pisze mój wzburzony przedmówca wyżej - podzielam jego zdanie. CEZBED BORODYCZ S.J to banda partaczy, pijaków, nierobów. !! Upadlają ludzi - dobrego fachowca mają za nic. !! !! !!

Radze Ci dobrze się zastanów zanim pójdziesz pracować do tych gnoi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kompletnie nie wypłacalni !! !! !! !!!
Mi$kowicz 2009-09-15 16:01:54
nie polecam oszuści nie pałaca a żądają pracy po 14h dziennie.

ODRADZAM.
anonim 2009-09-20 19:29:58
Łopata - 2009-09-20 17:39:25

MAŁO TEGO TE KURWY POCIOTY CHODZĄ W KRATKĘ DO PRACY ,A WYPŁATY MAJĄ WIĘKSZE OD TYCH CO PRACUJĄ ZA TRZECH LUDZIE Z CEZBEDU SĄ WYSYŁANI NA FUCHY Z MATERIAŁAMI FIRMOWYMI ,A PISZE SIĘ IM GODZINY W RAMACH PRACY W FIRMIE ROBIĄ PRZEWAŁY CZŁOWIEK KTÓRY PRACUJE UCZCZCIWIE JEST PONIEWIERANY PRZEZ (usunięte przez administratora)TAK ZWANYCH FUNKCYJNYCH NAGANIACZY CO ROBIĄ SOBIE PLECY NA ZWYKŁYCH ROBOLACH CZŁOWIEK JEST ZMUSZANY PONAD STAN SWOICH SIŁ MA NA GODZINĘ 8,20A ,(usunięte przez administratora)JAK W AKORDZIE ,W STRESIE I POD RYGOREM ZWOLNIENIA ZILE SIĘ POPATRZYSZ NA TAKIEGO (usunięte przez administratora)TO GROZI CI URLOPEM BEZPŁATNYM CO NIEPOWINNO MIEĆ MIEJSCA CZĘŚĆ LUDZI TO NIEROBY TRZEBA (usunięte przez administratora)NA NICH BO SIĘ PRZYKLEJAJĄ DO CIEBIE JAK PLUSKWY UDAJĄ , ŻE PRACUJĄ POWINI POŁOWĘ ZWOLNIĆ TO BYDŁO CZERESINIAKÓW TO KLIKA BEZ FACHU (usunięte przez administratora)DO KAMIENIOŁOMÓW .LUDZIE MAJĄ PRAWO WIEDZIEĆ W KAŻDYM DNIU DO KTÓREJ PRACUJĄ ,SĄ ZASTRASZANI NA KAŻDYM KROKU UCZCIWI (usunięte przez administratora) PONAD STAN SWOICH SIŁ, A NAWYPŁATĘ WIELKI HUJ KASY JEBIĄ 2 MIESIĄCE WMIESIĄCU I PAN BORODYCZ UWARZA ŻE PŁACI LUDZIOM WIELKĄ KASĘ.? TO NIE FIRMA ,ALE KOŁCHOZ PRACOWNICY SĄ TAK WYCZERPANI ŻE SĄ NIEWYDAJNI CO DZIEŃ FIRMA MA STRATĘ 2 Godzin ...WYSTARCZY PRACOWAĆ 10 godz. DZIENNIE .NIEPŁACĄ 50- TEK , ANI 100--ETEK Gołe DNIÓWKI NIE WSPOMNEĘ O PREMI. LIZUSY i TAK ZWANI CAPO BUDUJĄ DOMY NA WICHURACH I REMONTUJĄ Z MATERJAŁÓW FIRMOWYCH MAJĄ CZEREŚNIAKA Z ŻYMIGRODU ,KTÓRY JEST ORDYNARNY DO LUDZI Z CEZBEDU I DO PODWYKONAWCÓW NIEPILNUJE BUDOWY I ZANIEDBUJE SWOJE OBOWIĄZKI W HUJA WALI , A KASY BIERZE OD 4 DO 5 TYSIĘCY PONIEWIERA LUDZMI JAK ŚMIECIMI MAJSTROWIE KTÓRYCH CZĘSTO NIEMA NA BUDOWIE TO CHACHMENTY CHODZĄ JAK (usunięte przez administratora)NA BOKI WYSŁAJĄ ROBOLI NA FUCHY ,A KASĘ DO KIESZENI ,A TEN (usunięte przez administratora) PROSZĘ SIĘ NIE PRZYJMOWAĆ DO TEJ FIRMY BO WAS (usunięte przez administratora)W DELEGACĘ KASY WEZIMIECIE NA 2 RATY ALBO SIĘ NIDOCZEKACIE STRACICIE ŻONY DZIECI A PIENIĘDZY WIEKI (usunięte przez administratora)ZOSTANIECIE NIEWOLNIKAMI CEZBEDU...

Popieram tego gośćia powyżej podwykonawca RATAJCZYK
m....... 2009-09-21 19:03:25
Jestem żoną jednego z pracowników w tej firmy i fakt faktem jest coraz gorzej. chłopaki zapierdzielają po kilkanaście godzin dziennie tak że nawet wieczorem nie chce się im rozmawiac przez telefon a efektów finansowych takiej pracy nie widać. Pracując na miejscu w małej mieścinie zarobiłby więcej niz ostatnimi czasy w tej firmie. a jesli chodzi o załatwianie spraw w biurze to masakra wiecznie P. (usunięte przez administratora)była czymś zajęta( najczęściej jedzeniem) czasem trwało to nawet 2 godziny. skandal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2009-09-22 19:02:33
Byłem zatrudniony w ww. firmie 3 miesiące (okres próbny) jako kierownik robót. Na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko było super. Jak zacząłem pracę wszystko "zaczęło wychodzić na wierzch". Firma jest kompletnie zdezorganizowana, kadra zarządzająca niekompetentna. Mało nie straciłem swoich uprawnień budowlanych gdybym podpisał się pod pewną budową na której w ogóle nie byłem. Kiedy powiedziałem panu dyrektorowi, że tego nie zrobię to usłyszałem że jestem nie wychowany i wylecę z hukiem z firmy. Wybrałem opcję z hukiem i odszedłem z firmy.
lewin brzeski 2009-11-18 22:43:38
masz kolego racje w lewinie brzeskim w cezbecie tak samo jest banda zarzadzajacych pajacow i debili maja ludzi za nic upodlaja zastraszaja zachowuja sie jak kapo nie dajac nic w zamian nawet pan dyrektor by z nim pogadac najpierw trzeba napisac prosbe w jakim celu chcesz pogadac bo cie nie przyjmnie a pan kierownik produkcji to mlody szczaw nie znajacy sie na niczym lata jak [posrany nic nie robi a miesza tylko nie polecam pracy w tym gnoju noi chyba ze ktos chce zgonu szybkiego pozdrawiam
cezbed lewin brzeski 2009-11-18 23:19:46
zasrany zakład oszukanstwo i pajace zarzadzajace nim do tego najnisza krajowa na kato reszte dla stałych pracownikow w kopercie dla innych gowno ludzie chodza jak obdarciuchy w swoich ubraniach bo złodzieji nie stac by zakupic mundurki do tego rodzinki zaraniajace krocie debilizm wyzysk i kurewstwo zastanowcie sie idac po prace do cezbedu w lewinie brzeskim bo nicdobrego was tam nie czeka ale tylko ponizanie brak szacunku i skurwiałe kierownictwo i mistrzowie
cezbed lewin brzeski 2009-11-18 23:33:09
czekam na wiecej opini kolegow z lewina brzeskiego wiedzacych co sie dzieje w tym zasranym zakładzie szacunek dla ludzi udciwych i pracowitych
haha 2009-11-21 22:34:31
potwierdxzam te wszelkie słowa gnojowaty zakład i ludzie co nim zadza nawet nie przychodz człowieku do niego a dlaczego ja jestem?juz dawno nie ejstem bo w tym gownie nie da sie zyc ate swinie zadzace sa jak moja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chcca wiele ale niue daja nic pozatym
o lewinskim cezbecie 2009-11-21 22:36:34
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cezbed w lewinie brzeskim [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zazadzanie nic pozatym debilizm i pedale
ps 2009-11-24 15:50:57
Tu cię kolego nie poprę kierownik zalatany wszędzie go pełno ale bez niego to już downo to by się rozpier....
anonim 2009-11-24 15:58:29
m....... - 2009-09-21 19:03:25Jestem żoną jednego z pracowników w tej firmy i fakt faktem jest coraz gorzej. chłopaki [usuniete przez admina] po kilkanaście godzin dziennie tak że nawet wieczorem nie chce się im rozmawiac przez telefon a efektów finansowych takiej pracy nie widać. Pracując na miejscu w małej mieścinie zarobiłby więcej niz ostatnimi czasy w tej firmie. a jesli chodzi o załatwianie spraw w biurze to masakra wiecznie [usuniete przez admina]była czymś zajęta( najczęściej jedzeniem) czasem trwało to nawet 2 godziny. skandal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
2009 lewin 2009-11-24 16:07:05
Koleś jeśli piłeś albo waliłeś ściemę to w końcu kierownik cię pewno przyłapał i [usuniete przez admina] Za to nie można mieć pretensjiSzczerze to jedyny któremu na firmie zależy lata od 6 czasami do wieczora. Jak się czepia to nie na darmo !!!!!! lepiej przyjrzyj się swojej zmianie.
gilu 2009-12-14 17:00:05
I tu wszyscy mają racje !!! nie polecam tej firmy kierat ,BRAK ORGANIZACJI WSZYSTKO NA KRZYK CZEMU NIE WIDZĄ TEGO PREZESI od jakiegoś czasu pracuje w innej firmie wszystko na spokojnie jest wiecej roboty zrobionej i nikt cię nie wyzywa SZANUJA PRACOWNIKA
NN 2009-12-25 17:35:20
Jak zwykle nieroby walą ściemę. Na rozmowie zgrywają fachowców a później się okazuje, że to trzepacze godzin, partacze wożący się na garbie fachowców, do pracy przychodzą najarać się fajek, wypić 10 kaw i popić falszką. Zatrudnili się żeby zarobić a nie robić. Chcą być cwańsi od kierowników i pracodawców. Znaleźć teraz dobrego fachowca graniczy z cudem. To, że tak się dzieje jest tylko i wyłącznie winą nieuczciwych pseudo pracowników-fachowców. Jak komuś w rzyciu nie wyjdzie, bierze się za budowlankę i 100 robót spieprzy żeby w końcu coś mu wyszło. Ludzie sami sobie robią kołchoz, bo uczciwi fachowcy muszą pracować na buraków i nierobów.
? 2009-12-29 20:44:52
do NN-piszesz o sobie buraku twa pisownia i rozumowanie mowi jedno kretyn i niby polski pracodawca znaczy przedewszystkim złodziej i zeroooo! wiec nie pieprz tu takich zdań jak wiesz o czym pisze choć wątpie ale zycze ci poprawy co sam w to wątpie bo ograniczenie jest chorobą nie do wyleczenia i nie pisz tak o ludziach dobrych i szanowanych bo dajesz sobie swiadectwo jaki ty sam jestes a jestes zeremmmmm!
gall anonim 2009-12-30 23:08:46
może i zatrudniają pociotków ale popieram rodzinne firmy
... 2010-01-08 13:13:08
...
zniesmaczony 2010-01-14 12:13:19
Obiecywali wiele a (usunięte przez administratora)dostajemy, moze i zdarzyło sie ze wypłata była dobra ale trzeba było (usunięte przez administratora)w delegacji 2 miesiące w miesiącu.
teraz na konto wpadają jakieś ochłapy za które nie da się żyć na delegacji i utrzymać dom i rodzine.
Wielkie dzięki Cezbedzie, to dzieki tobie rodzina mi sie rozpadła!!!
an-onim 2010-01-15 17:03:45
Witam. Wiecie coś może o budowie tej firmy w Kłobucku albo Opolu???? Bo szukają tam ludzi do pracy. Jak ktoś ma jakieś informacje prosiłbym o kontakt na mail s(usunięte przez administratora)l
anonim 2010-01-22 22:58:36
!!!
anonim 2010-01-25 18:27:00
(usunięte przez administratora)popędza jak woły do roboty ale nie zatroszczy się,że ludzie za listopad i grudzień nie dostali wyplaty.odradzam wszystkim tą firmę.
mokawa 2010-02-04 14:35:42

Witam
Ja mam podobny problem, jestem podwykonawcą dla Cezbed Borodycz sp j. i pracuje tam od grudnia jest luty a ja jeszcze żadnych pieniędzy od nich nie otrzymałam.
Jeśli macie jakieś zdanie na ten temat dajcie znac na e-meil :
(usunięte przez administratora) Głęboko zaczynam się zastanawiać czy w ogóle otrzymam jakieś pieniądze.......
MM 2010-03-15 05:36:38
(usunięte przez administratora)Podsumowując odradzam pracy w tej firmie CEZBED, podwykonawcom też radziłbym mieć się na bzczności
anonim 2010-03-22 11:37:49
to wszystko prawda o firmie cezbed.nie polecam nikomu tam pracy.chyba ze ktos ma ochote pracowac po 12godz za darmo.
normal 2010-06-15 21:00:54
ty (usunięte przez administratora) daj nam etat zrobimy u ciebie tak jak ty u nas i weżniemy za to kase po robocie
normal 2 2010-06-15 22:29:49
(usunięte przez administratora) tylko kasę potrafią brać a robota mniej niż zero! skandal! Też bym się u nich zatrudnił i pokazał jak się robi ale pod siebie.
szczęśliwy 2010-08-08 14:23:52
ludzie otwierajcie własne firmy! po co tu charować ! ja juz działam 1.5 roku i jestem pełen szczęścia że robiem co chcę.Polecam!
olewacz 2010-08-13 19:37:44
Ja tam wolę robić na godziny, nic mnie nie obchodzi,urlop się należy, chorobowe też,jak skończę to gaszę światło i idę do domu. Jutro to samo ,(usunięte przez administratora) do emerytury!
anonim 2010-08-18 22:22:05
Praktycznie działalność firmy jest zakończona.Ani jednej budowy oraz porządnego kontraktu. Pozostała tylko sama rodzinka i nikt więcej.
anonim 2010-08-26 19:51:21
Firma prosperuje dalej! (usunięte przez administratora)wynagradzamy za uczciwą pracę!
max 2010-08-29 18:00:35
firma cezbed nie prosperuje normalnie.zalegaja z wyplatami za 2miesiace.ludzie nie czekajcie na cuda tylko zglaszajcie do inspekcji pracy i do sadu pracy.ja juz tak zrobilem i nie poprzestane dopuki nie zostanie oddane mi wszystko co do grosza .byly pracownik
operator 2010-08-31 21:10:24
Prosperuje? Chyba ledwo dyszy- komornicy, licytacje, ogłoszenia upadłości spółek.Dziwnym jest fakt ,iż pracownicy nie mają wypłacanych wynagrodzeń z wyjątkiem Państwa [usunięte przez administratora] oraz [usunięte przez administratora]. Pozostawiam to bez komentarza.
anonim 2010-10-24 19:30:13
operator - 2010-08-31 21:10:24

uwaga firmy transportowe nie płacą banda [usunięte przez administratora]
były pracownik 2010-11-16 17:42:28
Czy ktoś mi powie czy ta firma jeszcze istnieje?
były pracownik 2010-11-16 18:12:56
anonim - 2010-10-24 19:30:13

operator - 2010-08-31 21:10:24

uwaga firmy transportowe nie płacą banda [usunięte przez administratora]

Radzę wszystkim unikąc tej firmy!!!! Nie wypłaca pieniędzy za ciężko wykonana pracę, cały ten zarząd do Banda [usunięte przez administratora], którzy tylko okłamują ludzi. Wszystkim którym zalegają z kasą radzę udac się do Sądu bo innego sposobu na tych ludzi nie ma!!!
??? 2011-01-14 22:31:15
czy ktoś wie czy ta firma jeszcze istnieje?
anonim 2011-01-27 18:16:54
17 grudnia ogłoszono upadłość, obejmujacą likwidację majatku upadłego.

Czy ktoś wie gdzie Rodzina wyprowadziła kasę
oyo 2015-03-10 18:02:10
Myślę że lepiej żebyś sprawdziła @klara klamra, na własnej skórze. Może zadzwoń, napisz, w internecie jest na pewno kontakt, chociaż Cezbed nie ma swojej jakotakiej strony internetowej, lub po prostu ja nie znalazłem. A to trochę dziwne, bo wydawało mi się, że Przedsiebiorstwo budowlane raczej zawsze stara się żeby mieć, bo mogą siebie pokazać, szczególnie że są z dość dużego miasta bo z Wrocławia
kominek 2015-03-26 12:33:00
zadzwonić to nie wiem czy jest akurat taki sens @oyo, wydaje mi się, że bardziej by w tym wypadku się sprawdził zwykły mail do nich, moz enei dostaniesz od razu odpowiedzi, ale za to ktoś będzie mił czas napisac Ci wszystko co będziesz chciał. Zastnawiam się tylko czy uda mi się tutaj zarobić jakieś 1700 zł do ręki już?
leszek 2016-05-11 12:31:39
no na pewno opłaca się iśc od ncih osobiscie, niekóre firmy właśnie tylko takich biora pod uwagę kandydatów. A co do ofert pracy to niestety nie ma żadnych i dlatego zastnawiam się jak to będzie wszystko wyglądało.
Zostaw swoją opinię o cezbed - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie cezbed