ARSANIT

Siemianowice Śląskie

Opinie o ARSANIT

ANONIM 2011-09-02 11:23:32
WITAM , PRACUJE W ARSANICIE I ZAŁUJE PONIEWAŻ FRMA NIE WARTA ZAINTERESOWANIA, PŁACA KIEPSKA , OBIECUUJA BÓG WIE CO A POTEM TAK NIC Z TEGO NIE MA. ALE MAM NADZIEJE W NAJBLIZSZYM CZASIE ZMIENIE ROBOTE I UWOLNIE SIE OD NICH. OMIJACIE TE FIRME ZDALEKA.
anonim 2011-12-07 11:48:45
Witam !!!! Arsanit jak kozdo firma na poczatku obiecuje zlote gory a potem llipa !!! lecz po buntach i czestych skargach pracownikow , usunieto nie potrzebnych ludzi !!! Jezeli ktos jest slsby psychicznie to niech nie idzie pracowac do Arsanitu , tam tylko przetrwaja najsilniejsi umyslowo a nie fizycznie !!!!! jezeli chodzi o finanse to tak zwano grupa \" STARYCH PRACOWNIKOW \" mo wszystko na czas a nowy musi sie dostosowac do ich regol . TAM ROBI DWOCH NAJBARDZIEJ NIEPRZEWIDYWALNYCH LUDZI I TO ONI SA NAJWIEKSZA PODPORA TEJ FIRMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2011-12-07 12:38:20
SORY ROBI TAM 3 LUDZI SPOKO A RESZTA TO JUZ WIECIE
Zostaw swoją opinię o ARSANIT - Siemianowice Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARSANIT