KTI Poland

Płock

Opinie o KTI Poland

anonim 2011-09-02 09:45:51
Firma nie dba o rozwój pracownika. Czas poświęcony firmie jest czasem straconym. Żadnych szkoleń. Pieniądze dobre ale od 2006 nie było podwyżek. Firmą zarządzają włosi więc panuje niezły bałagan. Omijajcie firmę z daleka.
wujek 2013-03-07 22:10:21
czy mógłby ktos udzielic informacji jakie jest srednie wynagrodzenie na stanowisku inzynierskim, np elektryk itp. moze jakies widełki? i jaka atmosfera panuje w pracy ?
along 2013-04-15 15:11:19
Kolego czy udało Ci się coś dowiedzieć w temacie widełek wynagrodzeń i cokolwiek więcej o tej Firmie? jeśli tak to bardzo proszę o informację na mojego emaila: along@onet.pl
anonim 2013-07-07 18:56:41
Witam, bardzo bym prosił aby ktoś konkretnie napisał tutaj jakie pieniądze można zarobić w KTI Poland?
gig 2015-08-18 08:01:22
Witam. Pracowałam dla KTI lekko ponad rok i muszę przyznać, że jest to najlepsza firma w jakiej do tej pory pracowałam i nie ukrywam, że będzie mi bardzo brakować tej firmy i tej pracy. Była to praca tylko na okres inwestycji, z czego zdawałam sobie sprawę. Bardzo mi jest szkoda. W pracy wszystko wyglądało tak, jak należy- premie, dodatki wakacyjne, itd.. Być może jest to normalne, jednak wcześniej nigdy się z czymś takim nie spotkałam, jak coś to zawsze dostawali tylko wybrani pracownicy, a w KTI, czy jesteś kierownikiem czy pomocnikiem, jesteś traktowany na równi. W dodatku pod koniec firma bardzo poszła mi na rękę spełniając moją prośbę i nigdy im tego nie zapomnę. Nie mogę nic złego o firmie powiedzieć jedynie mogę ją polecić przyszłym pracownikom. Ja jestem bardzo zadowolona, że mogłam tam pracować.
gig 2015-08-18 08:02:42
mgh 2015-09-24 03:14:25
@gig, jak tak bardzo Ci się podobało w KTI Poland, to może znów szukaj u nich zatrudnienia, nawet jeśli znów miałoby to być tylko na okres jakiegoś projektu to chyba lepiej tak niż wcale, moim zdaniem. Wiem, że szukają inżyniera branży budowlanej z uprawnieniami na dział inżynieryjny. Ale zapytaj, może szukają kogoś jeszcze.
gig 2015-12-12 10:14:47
@mgh Bardzo bym chciała jednak firma mieści się na prawie drugim końcu Polski, a ja mieszkam na drugim. Nie jestem inżynierem, miałam pracę biurową ;) Inwestycja była akurat w moim mieście i udało mi się dostać pracę
polecam 2015-12-12 13:22:23
Również uważam, jak poprzednicy, że jest to bardzo dobra firma. Kumpel u nich pracował tak z trzy lata myślę i zawsze się wypowiadał w pozytywny sposób. Zarobił u nich dużo pieniędzy, tak, że teraz wiedzie godne życie, bo mógł sporą część odłożyć.
gt56 2015-12-14 14:23:27
Ale kryptoreklama.
samor 2015-12-14 18:14:12
Na szczęście można w tej firmie zarobić na tyle duże pieniądze że można sobie pozwolić na to żeby część tych pieniędzy odłożyć, umowy są dla pracownika atrakcyjne.
Ja 2015-12-16 22:44:32
Dokładnie tak. Nie rozumiem tego zarzutu wyżej, że kryptoreklama. Obecnie szukają wielu osób na różne stanowiska. Warto zerknąć na ofertę dotyczącą sprzedawcy w salonie sieciowym. Oferują umowę o pracę, system premiowy a nawet konkursy sprzedażowe. Ciekawe na czym polegają :)
ala 2015-12-19 01:59:09
wszystko w ogłoszeniu jest opisane kwestie obowiazkow rowniez,pewnie szczegolow dowiedziec sie mozna na rozmowie kwalifikacyjnej,nie musza wszystkiego az tak tu umieszczac
gyt 2015-12-26 22:38:00
@samor ja znalazlem calkiem niedawno kilka ofert pracy od firmy KBTI Poland szukaja miedzy innymi doradcy do spraw sprzedazy czy sprzedawcy w salonie sieciowym
robot 2016-01-24 11:08:53
@gyt oni ciągle szukają pracowników w całej Polsce. Bardzo ciekawa jest oferta pracy na inżyniera-projektanta branży elektrycznej. Chyba aplikuję bo znam programy Autocad i umiem projektować 3D
jan 2016-03-14 22:31:59
gyt, z tego co wiem chodzi o salony operatora Play. Aczkolwiek podobno warunki ok, jest umowa o pracę, a także benefity jak multisport. Pozdrawiam serdecznie.
werko 2016-03-17 10:44:14
A czy ktoś wie coś na temat rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży w Bielu Białej? Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad wysłaniem cv, ale nie wiem, czy ogłoszenie jest w dalszym ciągu aktualne. Warunki zatrudnienia bardzo kuszące.
seweno 2016-03-19 16:29:45
to ogłoszenie jest cały czas dostępne, więc podejrzewam, że rekrutacja nadal jest otwarta, aplikuj czym prędzej zwłaszcza, że chcą zatrudnić na umowę o pracę
czaplik 2016-03-21 19:35:58
tak jeszcze jedna rzecz odnośnie pracy w KTI. Oczywiście umowa o pracę jest mega istotna, ale nie można zapominać , że wynagrodzenie nie musi na niej takie jak na początku nam się wydawało...
buziak 2016-03-28 12:51:46
Oczywiscie, że może być wyższe@czaplik, bo zawsze może być szansa na odpowiednie premie czy prowizje w tym zakresie, bo najważniejsze, że stałość pracy jest zapewniona.
kyrs 2016-05-17 17:18:04
W przypadku sprzedawcy usług @buziak jak i punkcie można liczyć na premie. To też dzięki temu zarobki wzrastają nawet do tych 2500 złotych netto
Zostaw swoją opinię o KTI Poland - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KTI Poland