Opinie o KTI Poland w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KTI Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KTI Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KTI Poland w Płock

Iga Nowy wpis

Spytano tu z rok temu o zarobki rzędu 20 000 zł ale jak widać obyło się to bez odzewu… czy na żadnym stanowisku tak się nie da? Podkreślam, że brutto. Jakie są obecnie wytyczone ścieżki kariery? I czy możliwe jest by ludzie przechodzili pomiędzy działami? Czy ktoś tak miał?

Denis Nowy wpis

Czy inżynier elektryk z uprawnieniami może zarabiać powyżej 20 tysięcy brutto? Myślę że to minimum

Karol Nowy wpis

Czy młodszy inżynier automatyk może liczyć na stawkę chociaż powyżej 10 tysięcy brutto?

W KTI Poland poszukiwana jest osoba na stanowisko projektant. Brałeś udział w procesie rekrutacji i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądało spotkanie. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób, które biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Rekrutacja wygląda pozytywnie bez stresu, a firma zajmuje się projektami dla petrochemi. Kwestia tylko wynagrodzenia. Oprogramowanie do projektowanie rurociągów nie jest specjalnie skąplikowane.

Edyta Nowy wpis

Ta kwestia wynagrodzenia - jakie ono jest? Można negocjować już podczas rekrutacji? Czy to są jakieś sztywne widełki? Zadowoleni jesteście z zarobków?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie KTI Poland. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko ASYSTENT BRANŻY AUTOMATYKI?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Bardzo dobra firma, fajna atmosfera w pracy, polecam.

Roman

Plusy: atmosfera, ludzie, koleżeństwo, wśród pracowników są też osoby doświadczone z dużą wiedzą, kultura pracy, kultura kierownictwa. Minusy: Złe Zarządzanie, Żle Prowadzone Projekty, brak szkoleń dla młodych, wysokie zarobki dla kliki, stare oprogramowanie, kierownictwo nie nie widzi nic w tym złego że źle zarządza projektem dlatego każdy robi jak (usunięte przez administratora) Większość młodych po zdobyciu jakiegokolwiek doświadczenia poszukuje pracy w innych firmach gdyż KTI tak naprawde nie kształci pracowników i nie zależy im na dobrych osobach. Specjalistów w KTI jest najmniej a najwięcej ludzi na stanowiskach nie inżynierskich. Podsumowując dobre miejsce pracy na początek albo na jakiś czas, na dłuższą metę warto znaleźć sobie jakąś poważniejszą firmę.

Wanda

Rany Boskie, jeśli płacą zł 2500 to znaczy, że jest bardzo źle. Pozdrawiam.

hmm
@Wanda

Ciekawe co było napisane w pierwszym komentarzu skoro firma to ocenzurowała. Pewnie o beznadziejnej wypłacie i za dużych wymaganiach w stosunku do takiego badziewia

gt56

Ale kryptoreklama.

gig

@mgh Bardzo bym chciała jednak firma mieści się na prawie drugim końcu Polski, a ja mieszkam na drugim. Nie jestem inżynierem, miałam pracę biurową ;) Inwestycja była akurat w moim mieście i udało mi się dostać pracę

gig

Witam. Pracowałam dla KTI lekko ponad rok i muszę przyznać, że jest to najlepsza firma w jakiej do tej pory pracowałam i nie ukrywam, że będzie mi bardzo brakować tej firmy i tej pracy. Była to praca tylko na okres inwestycji, z czego zdawałam sobie sprawę. Bardzo mi jest szkoda. W pracy wszystko wyglądało tak, jak należy- premie, dodatki wakacyjne, itd.. Być może jest to normalne, jednak wcześniej nigdy się z czymś takim nie spotkałam, jak coś to zawsze dostawali tylko wybrani pracownicy, a w KTI, czy jesteś kierownikiem czy pomocnikiem, jesteś traktowany na równi. W dodatku pod koniec firma bardzo poszła mi na rękę spełniając moją prośbę i nigdy im tego nie zapomnę. Nie mogę nic złego o firmie powiedzieć jedynie mogę ją polecić przyszłym pracownikom. Ja jestem bardzo zadowolona, że mogłam tam pracować.

along

Kolego czy udało Ci się coś dowiedzieć w temacie widełek wynagrodzeń i cokolwiek więcej o tej Firmie? jeśli tak to bardzo proszę o informację na mojego emaila: along@onet.pl

wujek

czy mógłby ktos udzielic informacji jakie jest srednie wynagrodzenie na stanowisku inzynierskim, np elektryk itp. moze jakies widełki? i jaka atmosfera panuje w pracy ?

Firma nie dba o rozwój pracownika. Czas poświęcony firmie jest czasem straconym. Żadnych szkoleń. Pieniądze dobre ale od 2006 nie było podwyżek. Firmą zarządzają włosi więc panuje niezły bałagan. Omijajcie firmę z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o KTI Poland - Płock

• Jak się pracuje w KTI Poland?

Zobacz opinie na temat firmy KTI Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KTI Poland?

KTI Poland
3.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zglenickiego 42
    09-411 Płock