INTEGRA SP. Z O.O. SP.K.

Kraków

Opinie o INTEGRA SP. Z O.O. SP.K.

GRS 2014-03-16 16:23:45
Godziny nadliczbowe, których jest mnóstwo, płatne tylko 25%.
b 2015-04-29 15:19:39
Firma płaci zawsze w terminie, ludzie z którymi się współpracuje też w porządku. Nadgodziny wypłacane w kwocie 125% stawki godzinowej również wypłacane w terminie i ogólnie zarobki przy innych firmach budowlanych nie najgorsze. Niestety, kadra zarządzająca to jedna wielka porażka. Brygadziści leczą kompleksy kosztem pracowników, kierownicy mimo posiadanych uprawnień i wykształcenia w ogóle nie znają się na swojej robocie jedyne co potrafią to czepiać się np o to, że ktoś za długo patrzy w plany, sami nie potrafią nic ustalić ani załatwić, zrzucają to albo na brygadzistów albo na najniższych w hierarchii pracowników, o tym że nawet rozplanować robót nie potrafia to już nie wspomne. No i na końcu prezes zwalniający ludzi wedle własnego humoru i widzimisie pewnie w celu ewentualnego nastraszenia pozostałych. Generalnie firma na chwile, nie ma co z nia wiązać wiekszych nadziei.
xxx 2015-06-18 10:21:14
Bo byłeś nieudacznikiem,dla tego cię zwolnili
huh 2015-07-10 23:00:02
po pierwsze nigdzie nie napisałem, że mnie ktokolwiek zwolnił, po drugie jest to portal do wyrażania swych opinii do których każdy ma prawo, a nie miejsce gdzie można rozwiązywać konflikty, a po trzecie twierdzisz, że za nieudacznictwo zwalniali i pewnie to samo się tyczy osób, które poleciały za chorobę i pójście na L4 prawda? Lub rok wcześniej za "bo tak". Właśnie potwierdziłeś to o czym była mowa w poście, na który odpowiedziałeś. Tyle w temacie, nie polecam lepiej poczekać i znaleźć coś sensowniejszego.
rop 2016-05-06 18:51:14
Firma beznadziejna, pieniędzy płacą, ale pracować z tymi ludźmi to strata nerwów. Nie polecam.
rp 2016-12-08 15:25:59
nie polecam!!!
Zostaw swoją opinię o INTEGRA SP. Z O.O. SP.K. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTEGRA SP. Z O.O. SP.K.