COMgraph sp. z o.o.

Opinie o COMgraph sp. z o.o.

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników GoWork!

Dziękujemy, że zechcieliście zapoznać się z opiniami na temat naszej firmy. Dbamy o to, abyście znaleźli w tym miejscu wartościowe informacje i wierzymy, że pojawiłaś/łeś się tutaj, aby takiej właśnie opinii udzielić :)

Czytamy wszystkie treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Będziemy jednak wdzięczni, za pozostawianie prawdziwych opinii. Swoboda w dzieleniu się informacjami na forum nie oznacza pozwolenia na szerzenie informacji mijających się z faktami, obrażanie, czy naruszania czyjejś godności i dobrego imienia.

Wpisy, które nie będą prawdziwie uzasadnione, będą usuwane przez administratora. Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji. We wszystkich niepokojących Państwa kwestiach możecie kontaktować się również z nami bezpośrednio pod adresem e-mail kariera@comgraph.com.pl

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół COMgraph sp. z o.o.
Pracownica

dziękujemy

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Pracownicy COMgraph

Pracownik firmy - Pracownicy COMgraph

22.11.2023 04:11

Jak długo pracuje Pan w tej firmie?

Pracownicy COMgraphikona wywiad

Karol Kożuszek: Swoją przygodę z COMgraph rozpocząłem 16 lat temu. Jestem jednym z najdłużej pracujących w firmie pracowników. Pracuję na stanowisku Drukarza Offsetowego.

W jaki sposób trafił Pan do firmy?

Pracownicy COMgraphikona wywiad

Karol Kożuszek: Mając już dotychczasowe doświadczenie w poligrafii postanowiłem rozwinąć posiadane umiejętności i złożyć aplikację do COMgraph. Poszukiwany był wtedy pracownik na stanowisko Drukarz i po odbyciu rozmowy kwalifikacyjnej dostałem propozycję współpracy.

Co najbardziej lubi Pan w swojej pracy?

Pracownicy COMgraphikona wywiad

Karol Kożuszek: Chyba nie potrafię wskazać jednej konkretnej rzeczy, którą lubię najbardziej. Ogólnie praca, którą wykonuję sprawia mi wiele przyjemności.

Panie Szymonie, a jaki jest pana staż pracy?

Pracownicy COMgraphikona wywiad

Szymon Cieśla: Moja kariera w COMgraph rozpoczęła się 3 lata temu. Pracuję na stanowisku Pomocnika Drukarza.

Jak wspomina Pan pierwszy dzień pracy?

Pracownicy COMgraphikona wywiad

Szymon Cieśla: Rozpocząłem ten dzień z optymizmem i nadzieją, ale także z wielkim stresem. Trafiłem w tym dniu, jak się potem okazało, pod skrzydła jednego z najbardziej doświadczonych poligraficznie pracowników, który wykazał maksimum chęci wprowadzenia mnie w tajniki poligrafii. Mój opiekun sprawił, że ten dzień okazał się spokojny i bardzo mile go wspominam.

Jak opisałby Pan atmosferę panującą w firmie?

Pracownicy COMgraphikona wywiad

Szymon Cieśla: W pracy bywa różnie. To normalne przy dużej grupie ludzi o zróżnicowanych typach osobowości. Mimo to uważam, że jesteśmy dobrze zorganizowanym i wspierającym się zespołem.

Jakie są możliwości awansu i rozwoju w firmie?

Pracownicy COMgraphikona wywiad

Szymon Cieśla: Możliwości awansu w firmie są duże. Jeżeli tylko wykaże się chęci i zaangażowanie można osiągnąć sukces, czego jestem najlepszym przykładem. Przez okres trzech lat nabrałem doświadczenia i rozwinąłem się do tego stopnia, że mogę przejąć znaczną część obowiązków Drukarza.

Panie Karolu, proszę podzielić się z nami swoimi doświadczeniami w kwestii awansu i rozwoju w firmie.

Pracownicy COMgraphikona wywiad

Karol Kożuszek: Zostałem doceniony przez przełożonego, który widząc moje zaangażowanie i obdarzając mnie zaufaniem, powierzył mi obsługę najcenniejszej i najbardziej rozwiniętej technologicznie maszyny w firmie. Mam nadzieję, że nie będzie to mój ostatni awans.

Jakie benefity oferuje pracodawca?

Pracownicy COMgraphikona wywiad

Karol Kożuszek: Firma proponuje pracownikom pakiet opieki medycznej oraz możliwość ubezpieczenia grupowego. Regularnie uczestniczymy także w wielu szkoleniach, które przeprowadzane są przez firmę zewnętrzną. Są to szkolenia organizowane na miejscu lub wyjazdowe. COMgraph kładzie duży nacisk na odpowiednie wyszkolenie wszystkich swoich pracowników. Miłe jest także, że każdy z pracowników otrzymuje w dniu urodzin i imienin słodki upominek od firmy, a na święto Tłustego Czwartku zawsze możemy spodziewać się pączków.

Jak pracodawca dba o integrację pracowników?

Pracownicy COMgraphikona wywiad

Szymon Cieśla: Bardzo dużo dzieje się u nas w tym temacie. Firmową tradycją stała się już coroczna Wigilia, która jest bardzo dobrym pomysłem, bo pozwala na naszą integrację z kolegami i koleżankami ze wszystkich oddziałów. Mamy wtedy okazję do wspólnej zabawy i lepszego poznania się. W tym roku mieliśmy także możliwość uczestniczenia w zorganizowanej dla nas wycieczce do Wiednia i Czech. W latach poprzednich zwiedzaliśmy Warszawę, Berlin, Pragę i Budapeszt. Natomiast wycieczka do Trójmiasta połączona była z koncertem Kayah i Goran Bregović. Co roku mamy kilka propozycji spotkań i wyjazdów integracyjnych w różnych formach, takich jak grzybobranie, spotkania wyjazdowe nad morze, pikniki rodzinne. Wszystkie te spotkania sprawiły, że jesteśmy zgraną ekipą.

Czy poleciliby Państwo pracę w firmie COMgraph innym?

Pracownicy COMgraphikona wywiad

Karol Kożuszek i Szymon Cieśla: Tak, jak najbardziej. Ogół tego, o czym dzisiaj mówiliśmy, wpływa na naszą pozytywną opinię o firmie i potwierdza, że warto w niej pracować.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Piotr Krzych

Pracownik firmy - Prezes

22.11.2023 02:11

Co jest głównym obszarem Państwa działalności?

Piotr Krzychikona wywiad

COMgraph jest drukarnią z trzema zakładami produkcyjnymi specjalizującymi się w produkcji wysokiej jakości materiałów reklamowych i druków transakcyjnych, wysokiej jakości opakowań dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego oraz branży reklamowej, konfekcjonowania i pakowania. Wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia i stosujemy sprawdzone rozwiązania organizacyjne w oparte o normy ISO. Pozwala to nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Jak wyglądały początki firmy?

Piotr Krzychikona wywiad

Drukarnia COMgraph powstała dosłownie od zera dzięki zaangażowaniu i kreatywności dwóch ludzi. Rozpoczynając działalność z jednym komputerem, firma stopniowo rozwijała się, z każdym rokiem zyskując nowe urządzenia i pracowników. Każda osoba, która kiedykolwiek pracowała w COMgraph wniosła swój wkład w rozwój i sukces firmy. Uważam, że opowiadanie o kolejnych wydarzeniach, których na przestrzeni 34 lat nie brakowało, nie jest ekscytujące. Było wiele sukcesów, kilka porażek, dobre i złe decyzje. Spotkałem w tym czasie wielu wartościowych ludzi, którzy wywarli istotny wpływ na losy COMgraph. Mam na myśli wieloletnich współpracowników, klientów, dostawców. Ogromne znaczenie miało także wsparcie rodziny, za co jestem bardzo wdzięczny.

Co sprawia, że firma COMgraph utrzymuje stabilną pozycję na rynku?

Piotr Krzychikona wywiad

Po wielu latach zarządzania firmą wiem, że jej trwałe istnienie musi opierać się na kilku istotnych i fundamentalnych zasadach, które staram się wcielać w życie. To jest teraźniejszość i przyszłość COMgraph. Najważniejszym aspektem pozwalającym na funkcjonowanie firmy przez długie lata jest określenie misji i wizji. Nie da się stworzyć firmy odnoszącej sukcesy bez odpowiedzenia na pytania, po co firma istnieje i dokąd zmierza. Są to pytania dotyczące celu istnienia firmy oraz jej długoterminowych planów. Choć mogą brzmieć abstrakcyjnie, to właśnie te fundamenty nadają sens naszym działaniom. Misja i wizja muszą być jasno sformułowane i komunikowane zarówno wewnętrznie, jak i na zewnątrz firmy. Kolejnym kluczowym aspektem jest wyznaczanie wspólnych wartości, inaczej trudno pracuje się w zespole. Jest to zadanie dla kadry kierowniczej. Etos pracowniczy powinien być respektowany i podzielany przez wszystkich pracowników, tworząc fundamenty kultury organizacyjnej firmy. Pomoże to zachować spójność i zgodność działań w codziennej pracy.

Jak ważne w działalności Państwa spółki jest jej otoczenie?

Piotr Krzychikona wywiad

Dla osiągnięcia zaplanowanego sukcesu oraz stabilności firmy, niezwykle istotnym jest odpowiednie traktowanie zarówno klientów, jak i wszystkich partnerów biznesowych. Mam tu na myśli całe otoczenie firmy, dostawców, odbiorców, instytucje państwowe i konkurencję. Zrozumienie, że klient musi być w centrum naszej uwagi jest punktem wyjścia w codziennych działaniach. To podejście pomaga budować długotrwałe relacje biznesowe i reputację firmy.

W jaki sposób do sukcesu firmy mogą przyczyniać się pracownicy?

Piotr Krzychikona wywiad

Zaangażowanie pracowników oraz ich umiejętność łączenia korzyści osobistych z firmowymi wpływają na trwałe funkcjonowanie biznesu i sprostanie wymaganiom stawianym przez otoczenie. Budowanie takiego zespołu to niełatwe zadanie i z praktyki wiem, że nie da się uniknąć błędów. Nie zawsze da się pogodzić sprzeczne interesy lub zaspokoić oczekiwania pracowników. Uznanie odrębności i szacunek dla każdego są kluczowe. Dzisiaj zespół COMgraph to godni zaufania i wypróbowani współpracownicy.

Jaki model zarządzania przyjęliście Państwo w firmie?

Piotr Krzychikona wywiad

W kontekście zarządzania, przywództwo odgrywa ogromną rolę i to na każdym szczeblu. Uważam, że szansę na trwałe przetrwanie ma tylko model, w którym przełożony jest wsparciem dla pracownika. Lepszy jest przywódca – partner niż szef – nadzorca. Zadaniem kierownictwa jest stworzenie pracownikom jak najlepszego komfortu pracy. Im wyższe stanowisko, tym większa odpowiedzialność. Właściwe przywództwo powinno być obecne na każdym poziomie zarządzania i opierać się na wiedzy, kompetencjach, uczciwości i szczerości. W ten sposób zdobywa się szacunek i buduje autorytet. To powoduje, że 1+1 to więcej niż 2.

Jak wygląda organizacja firmy?

Piotr Krzychikona wywiad

COMgraph to skomplikowana organizacja. Trzy zakłady produkcyjne i szerokie spektrum oferowanych produktów wymaga precyzyjnego działania na każdym poziomie. Efektywna praca zespołowa jest kluczowa dla osiągnięcia sukcesu. W COMgraph każdy pracownik jest bardzo potrzebny i na swoim stanowisku wykonuje zadania niezbędne do funkcjonowania firmy. Działamy w otoczeniu, które ulega nieustannym zmianom, ale to co pozostaje stałe to nasze fundamenty. To one pozwalają nam pamiętać o tym, co jest najważniejsze. Jestem przekonany, że trzymanie się tych fundamentów pozwoli na dalszy stabilny rozwój i funkcjonowanie COMgraph. Dzięki temu będziemy w stanie sprostać wszelkim wyzwaniom zarówno teraz, jak i w przyszłości.

vi3

Polecam pracę w firmie, wypłaty zawsze na czas, jestem zadowolony.

pracownica

potwierdzam

@Nowy

Polecam na ul.Pomorska 86 tam jest fajna atmosfera. Niema akordu. Polecam.

kurier

Firma ma dwa zakłady. Byłem w tym koło mercedesa. Mili ludzie, pomagają, każdy ma zajęcie. Na hali czysto i porządek. Widać że kierownik dba a widziałem wiele firm. Nie widzę nic złego co piszą. Pani co wydawała towar bardzo miła, zrobiła wszystko jak trzeba i porozmawiać można. Może nie znam dokładnie ale było by widać że coś jest źle. Dla mnie tutaj jest ok.

kurier2
@kurier

Potwierdzam. Wygląda ok. Miło i szybko. Pozdrawiam Elę i Darka.

Czytam opisy poniżej i to najzwyklejszy hejt, ktoś ma jakąś zadrę i zamiast zmienić swoje życie wypisuje bzdury. Narzekanie i krytykowanie to przecież polska specjalność. Miło tak komuś dokopać i poprawić sobie nastrój. Nie jest to miejsce na ciepłe gniazdko ale jak masz poukładane to można spokojnie pracować. Jak szukasz wozu to tutaj długo nie pojedziesz. Są lepsze i gorsze dni jak wszędzie. Ludzie są w porządku, raczej starają się robić swoje. Najlepiej jak przyjdziesz, zobaczysz i popytasz na miejscu. Wierz w to co zobaczysz.

Wszystkim Paniom w dniu Ich święta

składamy najserdeczniejsze życzenia

Pięknego Dnia Kobiet

życzy

Zespół COMgraph sp. z o.o.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Jak w COMgraph sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Aktualność
Tłusty Czwartek - to święto zobowiązuje!

Wszystkim Pracownikom życzymy smacznego pączusia:)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie COMgraph sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Fonsi

Firma dosyć sporo wymaga od pracownika a zarobki są niskie i rozbite na dwie wypłaty, na umowie najniższa krajowa a pod stołem reszta, nadgodziny każdy ma obliczane indywidualnie, właściciel firmy w rozmowie lubi pokazać pracownikowi że czuje się lepszy od niego. Raczej brak możliwości rozwoju, tam gdzie trafisz raczej grzejesz miejsce aż do zwolnienia. Na plusy to wypłata na czas, imprezy firmowe, dosyć zgrana ekipa.

@Fonsi

Szanowna/y FONSI, dziękujemy za ponowne zamieszczenie komentarza. Ponieważ jest on podobny do poprzedniego, który został przez Pana/ią opublikowany, i jeśli umknęła uwadze nasza wcześniejsza odpowiedź, z chęcią skopiujemy ją dla Pana/i: "Szanowna/y (...), jak już pisaliśmy w poprzednich postach, wysokość wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zarówno Pani/Pan, jak i pracodawca zgodziliście się na ustaloną kwotę wynagrodzenia, a zarzut o wypłatach "pod stołem" wyssany jest z palca. Stanowczo nie zgadzamy się na publikowanie oczerniających i krzywdzących dla COMgraph twierdzeń. Platforma GoWork stworzona została do dzielenia się spostrzeżeniami o firmie, ale opartymi wyłącznie na faktach. Wszystkie nieprawdziwe i oczerniające posty będą archiwizowane. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu na adres kariera@comgraph.com.pl." Jest nam jednak miło, że wspomniał/a Pan/i o plusach pracy u nas np. że w COMgraph wypłaty są zawsze na czas - bo to jest prawda; imprezy firmowe - mamy ich wiele: tylko w tym roku wycieczka do Wiednia, integracja w Pogorzelicy i dosłownie za kilka dni Wigilia Firmowa; zgrana ekipa - to też prawda. Pracownicy COMgraph zawsze są dla nas ważni i staramy się stworzyć w firmie jak najlepszą atmosferę. Mamy nadzieję, że usatysfakcjonowała Pana/ią ta odpowiedź. Gdyby pojawiły się jakieś wątpliwości bardzo proszę o bezpośredni kontakt na maila, bądź osobiście. Pozdrawiamy serdecznie Zespół COMgraph sp. z o.o.

@COMgraph sp. z o.o.

Jest tak że jest płaca i premia ale są wypłacane bez problemu na czas i na konto. Nigdy nie dostałem i nie wiem żeby ktoś dostał coś pod stołem. Rozwijać się możesz ale za rączkę nikt nie prowadzi. Jak czekasz żeby ciebie poprosili to się nie doczekasz.

@pracownik

A za co tak w ogóle można otrzymać premię? :-) Są jakieś konkretne wytyczne, które trzeba zrealizować? Jeśli chodzi o ten rozwój, to czy do niego również zalicza się awans?

Dziękujemy za zapytanie. Wszystkich niezbędnych informacji dowie się Pan/i podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zapraszamy do składania aplikacji. Pozdrawiamy Zespół COMgraph sp. z o.o.

Jak wyglada sprawa z rotacją? Stała ekipa czy często się zmieniają ludzie ? Na olx jest oferta na introligatora. Ile osoba na tym stanowisku może otrzymać na start? Są jakieś widełki? Firma mówi o możliwości rozwoju. Jest możliwy awans na wyższe stanowiska ? Jeżeli tak to jakie ?

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą:) Zapraszamy do złożenia swojej aplikacji bezpośrednio na email kariera@comgraph.com.pl lub przez portal OLX. Szczegółowych informacji udzielimy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Pozdrawiamy Zespół COMgraph sp. z o.o.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z COMgraph sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

...

wypłaty małe, właściciel zawsze wszystko wie najlepiej nie słucha swoich specjalistów, na umowie najniższa krajowa reszta pod stołem, firma przekręt ogólnie.

@...

Na umowie najniższa krajowa, a sumarycznie ile wtedy wychodzi miesięcznie tej wypłaty? Da się dogadać odnośnie umowy w trakcie pracy? Bo ja bym chciała w przyszłości kredyt brać, a do tego potrzebna raczej umowa na wyższą kwotę. Jak ogólnie podwyżkę można dostać?

Inny

Nielicz na to żebyś w tej firmie wzięła kredyt np. Hipoteczny. Bo nigdy nie będziesz miała tam zdolności kredytowej.

@...

Szanowna/y (...), jak już pisaliśmy w poprzednich postach, wysokość wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zarówno Pani/Pan, jak i pracodawca zgodziliście się na ustaloną kwotę wynagrodzenia, a zarzut o wypłatach "pod stołem" wyssany jest z palca. Stanowczo nie zgadzamy się na publikowanie oczerniających i krzywdzących dla COMgraph twierdzeń. Platforma GoWork stworzona została do dzielenia się spostrzeżeniami o firmie, ale opartymi wyłącznie na faktach. Wszystkie nieprawdziwe i oczerniające posty będą archiwizowane. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu na adres kariera@comgraph.com.pl. Pozdrawiamy serdecznie Zespół COMgraph

Człowiek
@Inny

Czyli co, ciężko o podwyżkę wg ciebie? Co jaki czas robią takie ewaluacje gdzie można ponegocjować warunki jeszcze? A jeśli brak takowych to może inflacyjnie chociaż przyznawane są podwyżki?

Wiecie może, czy w Comgraph Ul. Goleniowska 55C szukają chętnych na staż?

Nie wykluczamy żadnej formy współpracy. Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu bezpośrednio na nasz adres kariera@comgraph.com.pl. Zespół COMgraph sp. z o.o.

Czy pracownicy Comgraph Ul. Goleniowska 55C mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Cecylia

Kiepskie zarobki. Jak by dorobić to ok. A tak by przeżyć za tą wypłatę to kiepsko.

Dorota
@Cecylia

Skoro kiepskie to ile one dokładnie wynoszą? 1500 zł/2000 zł czy mniej?

@Dorota

Zależy czy jest praca. 1800-2000

Aleksandra
@Cecylia

Ale to netto czy brutto?

@Aleksandra

Netto. A na tą chwilę to pewnie 1900 -2400.

@Monika

Bardzo nas cieszy Państwa zainteresowanie naszą firmą:) Zamykając wątek o wysokości zarobków w COMgraph sp. z o.o., uprzejmie informujemy, że jest to kwestia bardzo indywidualna, uzależniona od rodzaju stanowiska, doświadczenia oraz predyspozycji kandydata, a po okresie próbnym także zaangażowania w pracę. Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania dotyczące naszej firmy, chętnie na nie odpowiemy:) Zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: kariera@comgraph.com.pl. Pozdrawiamy Zespół COMgraph sp. z o.o.

Zapraszamy do śledzenia naszej zakładki "Aktualności":) Zespół COMgraph sp. z o.o.

Jakie są warunki zatrudnienia w COMgraph sp. z o.o.?

Dziękujemy za to pytanie:) Trudno jest jednak odpowiedzieć na nie jednoznacznie. Warunki zatrudnienia w naszej firmie uzależnione są od zajmowanego stanowiska, działu i charakteru wykonywanej pracy. W dwóch, z naszych trzech oddziałów (w Szczecinie) pracownicy produkcyjni zatrudniani są w systemie dwuzmianowym od pn. do pt. w godz. 6-14 i 14-22, natomiast nasze biura pracują najczęściej w godz. 8-16. Więcej informacji można uzyskać każdorazowo na spotkaniach rekrutacyjnych lub kontaktując się z nami pod adresem kariera@comgraph.com.pl. Zespół COMgraph sp. z o.o.

Jakie są średnie zarobki w tej firmie? Jak to wygląda? Czy macie akord?

@Nowy

Polecam na ul.Pomorska 86 tam jest fajna atmosfera. Niema akordu. Polecam.

@Nowy

Jest super. Tylko zarobki kiepskie.

@Cecylia

Kiepskie to znaczy ile? Bo może dla ciebie małe a innemu będzie odpowiadać. Do 3 tysięcy się dobije na rękę czy nie?

Cecylia

Na te czasy 2000-2300 To jak się jest samemu to się nie przeżyje.

@Cecylia

Dokładnie. Od stycznia wzrosła minimalna do 2700 netto. Ciekawe czy tu też podniosą. Coś wiesz?

@Nowy

Najmniejszy. Że samemu na te czasy ciężko się utrzymać. 2000-2300 gura na rękę.

@Natalia

Może dadzą 2500 nie wjecj. A i będą robić by pracy nie było i nie zarobi się nawet tyle.

Lucy
@Monika

O kurczę, to rzeczywiście nie jest to kwota godna w tych czasach :( A nie ma żadnych sposobów by trochę powiększyć sobie tą kwotę wynagrodzenia, nie istnieje może u nich system premiowy lub możliwość pobrania sobie dodatkowych godzin?

@Natalia

Nie

Jasio
@Monika

Jak masz umowę o pracę to nie może być mniej niż 3.600 brutto = 2 783,86 netto - sprawdź w internecie.

vi3

Polecam pracę w firmie, wypłaty zawsze na czas, jestem zadowolony.

@vi3

Bardzo dziękujemy za pozostawienie miłej opinii o naszej firmie:)

pracownica

potwierdzam

Edyta

Hej, zauważyłam że ktoś się wypowiadał o zarobkach, że słabo z tym tutaj. A ja właśnie miałam pytać. To może chociaż do pełnej informacji ktoś rzuci konkretną kwotą, jak płacą?

Młody 2

Jak tam wasze podwyżki płac- pewnie jak zwykle przeszły koło nosa, a 99% załogi ma minimalne wynagrodzenie plus pseudo nigdzie nie pisaną wirtualną premię .Jak widać nic nowego i dobry sposób : zawsze można wam ją zabrać tak po prostu. Niektórzy z was już tego doświadczyli.Wasz chlebodawca ma już w tym wprawę. I powie wam bez zająknięcia na koniec miesiąca że pracowaliście za (usunięte przez administratora) i że zabiera premię. Pewnie to przyjdzie szybciej niż się spodziewacie. Brak nowych klientów - stare firmy odeszły. Brak pracy, więc pomyślcie z czego wam zapłaci. Pewnie kasy brak. Perspektyw brak. Tylko dział tzw.sprzedaży a raczej kserowania kopert ten sam. Panie znudzone - biegające od okna do okna... i jego panny do towarzystwa bez zmian wciąż te same. Lizusostwo i (usunięte przez administratora) dalej mile widziane.Wyprzedzając tą osobę, która odpowiada na te komentarze i tak pięknie śpiewa jak on jej każe /dobrze została wytresowana/ nie pisz tych poematów,które i tak nie są prawdą. To nic nie da - a pana załoga ma swoje zdanie. A skoro już dążymy do sedna, to nie zastanawia was ten dziwny spokój, jak cisza przed burzą. Może wasz pracodawca zamierza zwijać po cichu interes. Przecież jak ptaszki ćwierkają już zdążył się zabezpieczyć,więc jest taki spokojny a spółka generalnie już nic nie ma. A tzw. Premie roczne były?Może podzieli się Pan swoimi tajnymi algorytmami liczenia. A może lepiej nie - pewnie i tak okaże się że "szaraki" dostaną z grosza resztę , przecież jak zawsze tylko nieliczni zasłużą na "dobro" pana.

X
@Młody 2

Czytelniku, przyjdź, popracuj i zobaczysz jak jest. Czy normalny, poukładany człowiek ma czas żeby tutaj się udzielać. Jest tyle fajnych zajęć. Nie można zadowolić wszystkich, szczególnie jak ktoś ma życie osobiste spaprane i jakoś trzeba napluć na innych żeby sobie poprawić humor. Chłopie, zajmij się czymś pożytecznym.

Iwona
@X

Coś w tym jest;) Natomiast może w takim razie Ty mi pomożesz i powiesz czy faktycznie nadgodziny nie są wypłacane? Jak określiłbyś plusy zatrudnienia? Czy to stabilna praca?

X
@Iwona

biuro nie pracuje więcej niż etat i chyba nie ma nadgodzin dla biurowych, na produkcji jeżeli się zdarzą to są zapłacone. Praca stabilna i jeżeli masz poukładane to na pewno będzie ok.

Grażyna
@X

A ile % są płatne te nadgodziny jak już? I ktoś tu pisał wcześniej, że niby można je odebrać, to prawda?

@Młody 2

Premie roczne zostały wypłacone:)

Natalia

No i super że zapłacili. Powiesz ile było tej premii? Jedna dodatkowa wypłata czy więcej?

Justyna

To może ty opowiesz jak tam ci się pracuje, co myślisz o pracy? Bo widzę, że Twoje zdanie różni się baardzo od tego wyżej ;) Fajnie byłoby poczytać jakieś pozytywy co do pracy w firmie.

Szkoda że nie Pan/Pani nie przyszła na rozmowę bo opinie zawsze piszą osoby nie zadowolone. Pochwały mało kto pisze tak to już jest :) Na rozmowie można się dowiedzieć jak u nas jest naprawdę i jak dbamy o atmosferę w pracy oraz pracowników

I źle zrobiłeś, jak ten .... nie masz własnego zdania. Hejt w internecie panuje. Przyjdź, popatrz, zapytaj na miejscu.

Piotrula

Piotrek z Tobą szkoda czasu na rozmowy:)

Bino23

Witam,jestem zainteresowana praca w Comgraph,czy ktos moze mi powiedziec jaka jest aktualnie stawka na produkcji dla nowych pracowników,czy są nadgodziny i jeśli tak to czy są wypłacane razem z bierzaca wyplata?,jakie są godziny pracy?,nienxhxensobiebstrzelic w kolano,a może jednak warto aplikowac?będę wdzieczny za wszelakie informacje,komanterze...

Dorota
@Bino23

A masz ogólnie jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?

@Bino 23
@Dorota

mam...

Mikołaj
@@Bino 23

Ile łącznie? Bo jak kilka miesięcy to tak jakbyś od zera startowała

Młody

Aktualnie jedynie co pozostało po tylu latach to fajni ludzie ze starej kadry, której została garstka. Prace wykonywane poza procedurami “na telefon” i “na już po znajomości”, wypłata gdzie większość z niej stanowi premia, serwery z epoki kamienia łupanego, sprzęt który dopiero po setkach próśb zostanie naprawiony z łaską i z litości po ponad pół roku a nawet dłużej, wieczne kombinatorstwo i skąpstwo z zakupem sprzętu wymaganego do pracy, przeinaczanie idei innych pracowników ulepszania firmy oraz jej procedur jako swoje pomysły przez P., faworyzowanie i głaskanie po główkach nowych pracowników gdzie starym obrywa się wielokrotnie bardziej niż normalnie, nadgodziny bezpłatne jedyne co to możesz odebrać je w formie wcześniejszego wyjścia z pracy jednak rzadko to się zdarzy. Wisienką na tym torcie myślę, że jest manipulacja oraz wręcz znakomita umiejętność sprawienia, że będziesz czuć się jak śmieć nawet najmniejszą rzeczą którą przez przypadek zrobiło się źle. Wykazanie chęci aby pracownik pozostał na stanowisku dopiero po zobaczeniu wypowiedzenia od niego, jest słabym posunięciem a wręcz nierozsądnym… Czytający opinię pracownicy którzy zostali na stanowiskach rozpoznają w tej opinii byłego już pracownika i pozdrawiam Was - mam nadzieję nie będziecie musieli stawić się na zebraniu na produkcji. Nowych pracowników mogę jedynie przestrzec - jeśli szukacie drukarnii z perspektywami rozwoju oraz chęci wdrażania nowych inicjatyw - pomyliliście adresy. Chyba, że jesteś lizodup - polubi cię z miejsca.

Cóż powiedzieć....
@Młody

Komentarz w punkt. Nic dodać nic ująć. Pozdrawiam gorąco.

Moje ja

Myślicie że pisanie o tym wszystkim coś zmieni. Nic złudnego. Nauczy tylko Pana p bardziej i sprytniej manipulować i poniżać ludźmi. Człowiek, który widzi tylko czubek własnego nosa w swoim prywatnym folwarku stworzył Piramidę Szczęścia - na samym szczycie on, potem jego świta siedzącą w jego kieszeni- mówiąca i robiącą wszystko pod jego dyktando, którym zatyka buźki podwyżkami.a potem... długo długo nikt i wreszcie ta reszta, którą traktuje jak..... Nie uznaje ludzi, którzy mają wiedzę, doświadczenie i nie koniecznie zgadzają się z nim- wręcz gardzi takimi ludźmi.Takie osoby ucisza, nie pasują do koncepcji firmy.Lubi ludzi uległych, którzy poddadzą się jego tyranii i sprytnej manipulacji. Szkoda, że tak nisko ocenia ludzi. Struktura firmy opiera się na wirtualnych działach:pseudo dział marketingu :gdzie króluje DL - największa księżna tej firmy, - dlaczego....Odpowiedź chyba jest jasna. Nikt nie wie co robi - ale coś robi... ???? Drugi dział - sprzedaży - na czele z wspomnianą już wcześniej superfarmerką, który zajmuje się.... no właśnie czym- skoro nie dbając o klientów stracili już prawie wszystkich a Pani nie ma koncepcji na przyszłość działu . Grunt to dobrze wciskać Panu P "dobre słówka do uszka ." Ale tu szacun-w tym też trzeba być dobrym. A jak ktoś to lubi - to pełen sukces. Jedna i druga walczą ze sobą o jego względy. Współpracy między działami od wielu lat brak, czego widać efekty. A dlaczego pan p - nie rozmawia z "pracownikami". - jak myślicie- ma was głęboko w........ Tylko uprzywilejowana grupa liczy się w tym schemacie,która według niego radzi sobie świetnie ze wszystkim- głównie ze zrzucaniem odpowiedzialności na tzw. Podwładnych i tylko tego uczą się na swoich tajnych zebraniach, przy okazji krytycznie oceniając wszystkich oprócz siebie. Podwyżki - jakie podwyżki. Podwyżki i super wynagrodzenie tylko dla wybrańców. Reszta pracuje według Pana p za " godziwe wynagrodzenie" czyli minimalne i powinna być wdzięczna mu za to co ma. Przy pytaniu o podwyżkę można zobaczyć jego zdziwienie i usłyszeć " że co " i wtedy zaczyna się przez Pana p kontratak i gnojenie:jaki to jesteś słaby, mało zaradny, powolny, niedokładny i kilka jeszcze "miłych epitetów". Po takiej cennej rozmowie z Panem p odnosi się wrażenie, że lepiej rozpocząć swoją drogę ku wolności,ponieważ praca w tej firmie to błąd życia i strata czasu,pomimo że nie jedna z osób napewno włożyła wiele pracy i wysiłku w funkcjonowanie tej firmy. Tylko pytanie po co-Pan p i tak tego nie doceni nigdy. Kończąc proszę nie piszcie już kolejnych komentarzy. To i tak nic nie zmieni, a spowoduje odwrotny efekt - większy brak szacunku do was ze strony Pana p i jego świty. Taktyka działania oraz jak postępować z wami-siłą roboczą już pewnie jest wdrażana w życie.

K
@Moje ja

Po to są komentarze aby przestrzec nowe osoby przed nieuczciwie traktującą ludzi firmą. Gdyby nie to że większość boi się negatywnych konotacji to tu byłoby zatrzęsienie krytycznych komentarzy. . Pozdrawiam

Komu*ista
@Moje ja

Jestem pod wrażeniem otwartości tego komentarza. Jako były pracownik potwierdzam większość wypowiedzi.

NICK
@Moje ja

Niestety nikt nie ma tam odwagi aby powiedzieć co tak naprawdę myśli na forum firmy, prosto w oczy. Strach ich zjada. Lepiej robić za psie pieniądze i siedzieć cicho... Z boku widać wszystko lepiej, a usmiechy na twarzach pracowników jest piękną gra pozorów.... Jakoś trzeba przetrwać. Powodzenia znajomi. Chyba niedługo skończy się wasza męczarnia jak tak dalej pójdzie ????

Kretek
@Moje ja

Hejo, zapomniałeś/łaś o M z kadr:) tam tez jest ostro:) Mylisz się ze ludzie nie mówią ta firma pamięta takich co mówili, pamieta takich co mieli wiedzę doświadczenie i checi, teraz Ci ludzie cieszą się zyciem i godziwym traktowaniem czesto na o wiele lepszych stanowiskach a na prwno za o wiele lepsze wynagrodzenie, którym ich obecni pracodawcy okazują im szacunek za ciężka prace. Niestety Napek i jego wesoła ekipa mimo tajemnych szkoleń z super trenerami nie wynieśli nic poza kilkoma długopisami i notesem:) Pozdrawiam Was wszystkich:) Wasz Lejbuś

Dziewczyna
@Moje ja

Potwierdzam wszystko. Nie polecam. Warto odejść zanim się przyszło. Niż potem Ze smutkiem patrzeć na tych zauroczonych sobą ludzi. Pracowałam rok - stracony - żałuje

Zainteresowanyxxx

Czy nasza MF jest kimś zainteresowana bo jeżeli jest wolna to sam się nią zinteresuję

MF

Wszystkie Panie, a szczególnie tę co to napisała zachęcam do wzięcia się jednak do pracy i nie tracenia czasu w internecie na takie wpisy. Sukcesy wówczas same przyjdą. Miłego dnia. MF

Zainteresowanyxxx
@Zainteresowanyxxx

I jak tam nasza MF żadnych info coś ostatnio było o wyginaniu się ale pioruś szybo to załatwił usuwając to. Musi być coś na rzeczy to tak szybko załatwił.

Zostaw merytoryczną opinię o COMgraph sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w COMgraph sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy COMgraph sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COMgraph sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

COMgraph sp. z o.o.