DGP Dozorbud Grupa Polska Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o DGP Dozorbud Grupa Polska Sp. z o.o.

foka 2012-09-25 16:55:35
Ochroniarze z Połańca przyjeżdżają do Elektrociepłowni Kraków, po to żeby ich (usunięte przez moderatora) z roboty, żeby stracili czasami jedyne źródło utrzymania, łamistrajki z Połańca. Dziś przywieźli 20 ludzi busem uchachani, że firma zapłaci im kasę za krecią robotę

ochroniarze z Połąńca przyjezdzaja tylko po to żeby (usunięte przez moderatora) starych pracowników ochrony Elektrociepłowni kraków, ponieważ firma Dozorbud nie moze znaleźć chętnych w krakowie do pracy za 1100 zł . Ochroniarze z Połańca-dla kasy zrobią wszystko
tomasz 2015-04-15 13:06:40
Firma szuka pracowników do dozoru za 4,5 zł !!!!! Myślałem że padnę ze śmiechu...A co gorsza znajdują się takie oszołomy dla których takie upodlenie jest do zaakceptowania! Ludzie to już nawet nie jest wyzysk. Jeden krok do tego by za pracę wnosić dobrowolną opłatę... źródło OLX ogłoszenia dla Myszkowa, Lublińca i okolic. Jak można proponować komuś 4,5 zł za pracę...
Stach 2015-06-16 11:29:21
Firma jak to w ochronie najniższe płace.Kasa zawsze na czas nie brakuje nawet złotówki.Niewiele jest takich firm.A że małe stawki trzeba podziękować biednym emerytom policyjnym i wojskowym którzy nie mają na chleb.
robi 2015-12-02 21:08:41
a ja mam dość tej kliki podjudzaczy i ide do city bo zaraz bedzie jak ostatnio...
3e4r 2016-04-04 21:13:19
ale piszecie na temat rozmowy kwalifikacyjnej? no ja mysle ze tutaj standardowo beda sie pytac na przyklad io to jakie masz dosiwadczenie czy wyksztlacnie
Zostaw swoją opinię o DGP Dozorbud Grupa Polska Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DGP Dozorbud Grupa Polska Sp. z o.o.