AMW Nawrot

Pyrzowice

Opinie o AMW Nawrot

Obecny pracownik 2014-09-07 12:47:03
W domu tez mozesz sie poslizgnac.Bezpiecznie jak na kazdym zakladzie.A jesli chodzi o opieke to tak jak wszedzie tyle co ubepieczenie zdrowotne i zus.Obecnie trzeba sie tez liczyc ze bedziesz musiec tez pracowac w soboty.Zarobki podstawa krajowa. Osobiscie nie polecam. No ale jak sie nie masz gdzie zalapac to na przetrwanie ok.
leszek 2015-02-24 09:07:56
no ja powiem tak pieniadze sa zanizane jak zarobisz 2700 to wyplaca ci tylko 2200 bo szefowa niepozwoli takich duzych wypłat wyplacac skandal w bialy dzien oszukuja na wczasach pod grusza pobieraja fundusz socjalny oczym swiadczy zmuszanie ludzi do urlopu po dziesiac dni minimum podobno paczki robia zato na swieta za 50 zl smiech i zenada przenosza z firmy na firme zeby nie dawac umuw na stale do tego kierownictwo jest totalnie zapijaczone i ordynarnie chamskie nie polecam nikomu tej pracy
pracownik wielu działów 2015-05-17 16:38:48
Kończy się sezon i umowa, żegnaj, nawet nie powiedzą dziękujemy; niby masz obowiązek pracowania 5 dni w tyg. ale nagle przychodzi w piątek o 12:00 brygoadzistka: "musicie przyjść w sobotę" albo w tyg.: "jutro musicie przyjść na 4", "musicie dziś zostać do 16", możesz się nie zgodzić ale 99% zgadza się więc sami wybieraja swój los.
O paczkch to prawda; o zapijaczonym szefostwie raczej nie, a kierownictwo hamskie i prostackie - to fakt.
Urlop dostajesz kiedy im się podoba np w piętek ok 12:00 od przyszłego poniedziałku. Jak chcesz wziąźć dzeń wolnego patrzą na ciebie jak na przestępce i złodzieja.
Faceci /nie mówie tu o aspekcie finansowym/ nie mają się tak źle, przewżnie jeżdźą sobie wózeczkami, ale babki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak robociki, ortopedzi się wzbogacą dzięki nim!!!
Są różne stanowiska za różne pieniądze, na godziny i na akord /do poprzednego posta/ obniżane były stawki akordowe kiedy babki zapierdzielały jak małe chińskie robociki i do wypłaty wyszło im za dużo /tu same sobie winne bo I zmiana z II się ścigały a ucierpieli wszyscy pracownicy/ a pracują za stawki godzinne premia 10% to żenada!!! Nie polecam chyba że ktoś nie ma co jeść :(
leszek 2015-11-18 07:53:49
wystarczy spojrzeć na kierownika gbur z pod budki z piwem zapijaczony brudny z wstretnymi pazurami i wlosami w nosie patrza na ciebie jak na przestepce jak chcesz wziasc dzien wolnego ale wystarczy isc do leszka i powiedziec popilem jak swinia i on cie zrozumie wtedy jak brata
leszek 2016-03-04 07:58:59
oszukuja na wczasach pod grusza kaza brac urlop po 1o dni biora na ciebie swiadczenia po 1100 zl i w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] graja ze paczki nam na swienta z tego kupuja okradaja pracownikuw jawnie
babiuch 2016-09-15 07:23:18
nie wiecie ile zarabia tam pracownik biurowy? A konkretnie handlowiec?
babiuch 2016-09-15 07:24:00
nie wiecie ile zarabia tam pracownik biurowy? A konkretnie handlowiec?
hgc 2016-09-15 23:07:07
Słyszałam @ nbab iuch, ze można zarobic około 1900 złotych netto - tak mi przekazał znajomy swego czasu
Zostaw swoją opinię o AMW Nawrot - Pyrzowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMW Nawrot