TELE - TAXI CENTRUM PRYWATNE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TRANSPORTOWYCH W ZABRZU

Zabrze

Opinie o TELE - TAXI CENTRUM PRYWATNE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TRANSPORTOWYCH W ZABRZU

2013-10-19 00:56:57
Dzisiaj wracałam do domu taksówka z firmy Tele Taxi. Pan z numerem bocznym [usuniete przez administratora] był bardzo nieprzyjemny, zachowywał sie, gdyby był na skazniu, a nie w pracy. Jestem klientem i wymagam tego, aby taksówka zawiozła mnie w wskazane przeze mnie miejsce. Taksówkarz zaczął mnie wyzywać, startować z rękami i wyzwiskami do mojej rodziny, a moje dziecko ze strachu zaczęło płakać. Ostrzegam przed Panem taksówkarzem z numerem bocznym [usuniete przed administratora] i nie zachęcam do jazdy z Nim, bo jest bardzo nieprzyjemny i wulgarny. Sprawa będzie opublikowana w lokalnych gazetach, a jeżeli bedzie trzeba pójdzie nawet na drogę sądową. Pan nie nadaje się do pracy za taksówkarza, a do wożenia bydła, bo tam nie trzeba rozmawiać z ludźmi.
Zostaw swoją opinię o TELE - TAXI CENTRUM PRYWATNE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TRANSPORTOWYCH W ZABRZU - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TELE - TAXI CENTRUM PRYWATNE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TRANSPORTOWYCH W ZABRZU