Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Leduc Chemie Poland LTD. Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Leduc Chemie Poland LTD. Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Pani M. - 2014-02-09 18:30:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ta firma jest nie kompetentna. Ludzie pracujący w firmie na produkcji czuja się jakby to był (usunięte przez administratora). Grono dyrekcyjne schodzi na dół gdy coś źle jest. Grono ludzi którzy dawali w tej pracy dużo swoich sił nie są doceniani i po miesiącu zwalniani bez podania powodu. W dodatku zwolnienia nie wręcza Grono dyrekcji tylko brygadzistka. Dyrekcja nie uważa szkoły. Jeśli państwo się tam wybieracie to zastanówcie się dwa razy a możne i trzy razy. Z wyrazami szacunku Pani M.
zdjecie uzytkownika
Anonim - 2014-04-24 22:55:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Pracuje się tam bardzo źle. Zarząd nie ocenia ludzi sprawiedliwie, ludzie pracujący na produkcji tyrają jak woły, a pomimo to nie są docenieni. Dział zajmujący się pakowaniem, nie robi nic. Ciągle tylko piją kawę, obijają się lub chowają na magazynie. Dobrze mają tam tylko osoby fałszywe i donoszące.
zdjecie uzytkownika
kucyk - 2014-07-15 10:39:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
nie zmam dokładnie tej firmy , ale teraz tak jest w Polsce że tylko ludzie narzekają , do firmy przychodzą tylko zarobić i nic wiecej ich nie interesuje. Pracodawca nie raz staje na głowie aby produkt wyprodukowany sprzedać tego nikt nie widzi. i on pracuje dzień i w nocy.
zdjecie uzytkownika
exemployee - 2014-07-21 19:05:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Bardzo chetnie wypowiem sie na temat tej firmy:) jesli nie jestes bambrówą i nie lubisz kablowac to czuc sie tam dobrze nie bedziesz:D nie myslalam, ze praca w swieczkach moze tak wygladac, na kazdym stanowisku mozesz pozbawic sie palcy albo reki, naginane wszelkie normy bezpieczenstwa, warunki pracy fatalne, atmosfera nerwowa. Musisz sie narobic jak dziki wół, zeby zarobic 1200 zl. Pozdrawiam i przestrzegam:)
zdjecie uzytkownika
ewcia - 2014-09-18 22:34:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
TEN zakład to jedna wielka parodia nikt mądry inteligentny i normalny tam nie pracuje same porąbane BLONDYNKI A SZCZEGOLNIE KIEROWNIK M ... tak pustej blondynki która nie ma pojęcia o kierowaniu firmą i współpracy z pracownikami... nie radze tam pracować bo nerwowo można się wykończyć nowi pracownicy po pierwszym dniu rezygnują jak zobaczą ten syf masakra i ta wredna kierowniczka odstrasza swoją straszną gębą
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leduc Chemie Poland LTD. Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: