Opinie o Multi-Plast Ryszard Janiszewski w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Multi-Plast Ryszard Janiszewski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Multi-Plast Ryszard Janiszewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multi-Plast Ryszard Janiszewski w Tarnów

Zuźka Nowy wpis

Zastanawiam się jak duży może być teraz dział marketingu, bo po komentarzach widzę, że już z rok temu były do niego wystawiane oferty a ja mam właśnie przed sobą jedna z końcówki lutego. Bardziej należy to uznać za rozwój czy rotacje? atmosfera jest dla mnie dość istotna, możecie ja omówić?

Wiola Nowy wpis

W internecie znalazłam ofertę pracy na stanowisko Specjalisty ds. marketingu. Muszę Was dopytać o jedną rzecz! W ogłoszeniu jest napisane, że pracuje się na dwie zmiany. Jednak w dalszym ciągu oferty znajduje się informacja, że praca ma miejsce w godzinach od 8 do 16. To jak to w końcu jest? Jedna zmiana czy dwie? Chciałabym złożyć swoją aplikację na tę posadę, ale potrzebuję tej informacji :)

Pracownik Nowy wpis
@Wiola

Pracownicy biurowi pracują na jedną zmianę od 8-16. Na dwie zmiany pracują tylko i wyłącznie na produkcji.

Samanta

Praca w biurze nie wyglądała, że nikt ostatecznie nie odpowiedział? Sama byłam ciekawa bo tez widziałam ofertę na Szklaną jeszcze z tego roku. co jest przyczyną naborów? Rotacja czy może jednak jakieś awanse? Firma się rozwija? Jeśli tak to po czym można to stwierdzić?

@jupi
@Samanta

Rotacja. Ludzie nie wytrzymują i odchodza

Alicja Nowy wpis
@Samanta

Tak firma się rozwija i potrzebuje nowych pracowników. A jeśli chodzi o rozmowy kwalifikacyjne to chyba po to się je przeprowadza żeby pracodawca mógł zatrudnić osobę która według niego naddaje się na dane stanowisko. Pan Janiszewski jest uczciwym człowiekiem, czasami warto iść i po prostu z nim porozmawiać a nie pisać głupie opinie które mogą kogoś skrzywdzić.

Jaki dress code obowiązuje w Multi-Plast Ryszard Janiszewski?

Operator Cnc

Uważam że osoba przeprowadzająca rekrutację była kompletnie nie przygotowana. Zero doświadczenia w przeprowadzaniu rozmów kwalifikayjnych. Typ pan Piotr P. poprostu przeczytał cv i zaproponował prace na czarno na parę dni żeby cytuje:"się przetestować" tyle to mógł mi powiedzieć przez telefon .

Dlaczego odszedłem z poprzedniej firmy? Czy chce pracować za minimalną krajową? Czy podejmę prace na czarno żeby się przetestować?

kandydat

Jak wygląda praca w biurze? Jakie są godziny pracy?

Olga

Hmm ... Nie rozumiem co ta opinia za bardzo miała wnieść do tego wszystkiego. Może wyjaśnisz o co Ci chodziło?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Multi-Plast Ryszard Janiszewski?

Tragedia

Nie ma szans na umowę na stałe

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Multi-Plast Ryszard Janiszewski?

Jeśli tylko jest zapał do pracy i otwarty umysł to oczywiście.

Piotrek

Czy zatrudniaja tu kogos w czasie pandemii ?

Kacha

Cudow to tu nie ma !!!!

Ferdek

Dobra firma i pracodawca ale do tego potrzeba dobrych pracowników!!

????

W tej firmie same obiboki pracuja zwlaszcza w biurze. Najczesciej wychodzi sie tam na papierosa i pogadac, tak co 10 do 15 min????

byly pracownik 4 m

Oczywiście zapomniał bym o Kierownika asystentce która też nie jest święta i tak jak koledzy wyżej napisali powinna się badać

byly pracownik 4 m

Wszystko się zgadza to co koledzy piszą. Nie pracuje już tam ponad półtorej roku, a pracowałem prawie 3 lata, co do szefa to prawda parka maszyn bardzo dobrze wyposażony nie brakuje niczego z tego co mi wiadomo to miał dokupić jeszcze jedną tokarkę cnc ale nie wiem czy coś zostało poczynione w tą stronę, nie można mu niczego zarzucić, jeśli chodzi o pieniądze to też żadnego problemu nie ma wszystko się zgadza co do grosza i wyplata jest co do minuty. Szef jest jak najbardziej w porządku i do pogadania. Natomiast jeśli chodzi o kierownika to większość pracowników pisze programy samodzielnie bo z kierownika taki technolog i programista ze pożal się boże (nawet nie umie obsługiwać się suwmiarką, ani mikrometrem PS. nie wiem czy w ogóle wie co to za urządzenie), zero pojęcia o technologii najlepiej to wychodzi mu chodzenie ze stoperem i liczenie czasu każdemu i wieczny płacz że się normy nie wyrabia, a jego czasy to nawet w kosz się nie nadają, każdy może sobie puścić symulacje na komputerze i powiedzieć że dana sztuka ma iść tyle, a w rzeczywistości jest inaczej. Niech stanie na maszynie i niech przezbroi w tym czasie co sobie zadał, a później niech robi zgodnie z czasem produkcje, gwarantuje mu ze się nie wyrobi, gdyby jemu tak naprawdę policzyć czas ile on pracuje to wychodzi na to że pracuje 3 godziny dziennie, a resztę czasu spędza na paleniu papierosa co 30 minut i dzwonieniu w trakcie pracy niewiadomo gdzie co 20 minut (oczywiście szef o tym nie wie). Kolejną rzeczą są soboty na które wpisuje BEZ ZAPYTANIA pracownika czy może przyjść. Nie pyta się o takie rzeczy w ogóle nie obchodzi go to czy pracownik może przyjść w sobotę czy też nie, przyjęło mu się że jeśli pracownik ma pierwsze zmiany to sobota obowiązkowa, wpisuje i ma być a jak nie przyjdzie to wielkie szczelanie się, że produkcja nie wychodzi że go nie poinformował itp. itd. (od kiedy soboty są obowiązkowe zgodnie z prawem). Jednym słowem ŻAL. Najlepiej wychodzi mu donoszenie na innych nic więcej. Następną rzeczą są karty które pracownik uzupełnia w które wpisuje co się robiło w ciągu zmiany, jeśli czas na karcie nie zgadza się z wyrobieniem, to znaczy że pracownik w kulki leci, jednym słowem NAWET WYJŚCIE DO WC trzeba pisać. (PS. miał ponoć wejść jakiś system który liczy wszystko za pracownika , żeby karty zlikwidować ale nie wiem czy coś doszło do skutku). Kolejny punkt to urlop o który trzeba się prosić pół roku wcześniej bo kierownik wcześniej nie podpisze wniosku urlopowego. Następny punkt to odnoszenie się do pracownika, jak do śmiecia, rozkazy, wyliczanie, groźby zwolnieniem, Całe zachowanie kierownika podchodzi pod MOBBING i dziwie się osobom pracującym tam że jeszcze nie poczyniły w tą stronę żadnego kroku, nie biorąc pod uwagę oczywiście Pani magazynier która też jest niezłym donosicielem i darmozjadem tej firmy (wydawanie materiału przez 8 godzin śmiech na sali, a prawdę mówiąc siedzi w tej swojej dziupli i 4 godziny spędza na rozmowach przez telefon). Co do szkoleń to można zapomnieć, jeśli pracownik sam się nie nauczy to go nie wyślą na kurs, (oczywiście za wszystkim stoi kierownik: a po co, a bo to czasu niema, bo to firma straci na tym ble ble ble...) została tylko jedna osoba wysłana na szkolenie, od początku istnienia firmy. Praca powinna cieszyć pracownika, a nie żeby się czuł jak w (usunięte przez administratora) i wiecznie pod stresem. Jedyne co się dziwie to Szefowi, że takiego darmozjada jeszcze trzyma, na jego miejscu już dawno bym go zwolnił, choć w sumie się nie dziwie Panu Ryszardowi że go nie zwolni, bo jeśli doszło by do takiej sytuacji to co by mu Szef nie kazał zrobić to to zrobi, nawet chale zamieść byle by go tylko nie zwolnił. Dużo by tu pisać o wadach kierownictwa, ale tez jest dużo zalet oczywiście nie tyle co wad.

Jarek

Szukam nr telefonu do Pani Moniki (nie pamietam nazwiska, moze ktoś podpowie) z multi-plastu.Czy ktos może napisac jak ta Pani sie nazywa?

xyz

Zgadzam się z opiniami kolegów. Praca tam to wyzysk, co prawda wypłacają ale trzeba się upominać o swoje zarobione bardzo ciężko pieniądze. Kierownictwo lubi poniżać ludzi ciężko pracujących. Nigdy nie ma pochwał, zawsze krytyki. Uczciwych ludzi traktuje się jak śmieci. Kierownik produkcji uważa się za uczonego, a tak naprawdę nic nie umie. Wszyscy pracownicy śmieją się z Jego idiotycznych pomysłów. Tak naprawdę to On się nadaje do sprzątania kibli razem z towarzyszką biurową. Byłe szefostwo nie umie nic zrobić, nawet rozmowa z klientami zagranicznymi sprawia Im trudności, muszą mieć tłumaczy. Poza tym można się pośmiać z tego cyrku.

Były pracownik 3

Pracowałem 2 lata, szkolenia w częstochowie, premie wyrobieniowe, płatne nadgodziny, do wypłaty można ustawić zegarek, osobiście polecam.

były pracownik 2

Zgadzam się z kolegą po wyżej. Kierownictwo ma zero pojęcia o organizacji pracy i produkcji. Kierownik uważa się za super programistę a w rzeczywistości programy jego autorstwa nadają się do skasowania. Szef raczej ma kasę bo widać że park maszynowy nie jest zły. Ale na każdym kroku szuka wymówki żeby nie płacić pracownikom. np: wymyśla normy czasowe nie do osiągnięcia. albo wypomina reklamację z przed pół roku żeby tylko nie płacić nic więcej.

odradzam prace w tej firmie. rotacja pracowników ogromna, glownie z powodu kierownictwa - histeryczki która powinna się zająć swoim zdrowiem psychicznym. zero szkolen a wymagania z kosmosu. zero szacunku do pracownika. strata czasu, nerwów. wstyd sie przyznac że się tam pracowało

Zostaw merytoryczną opinię o Multi-Plast Ryszard Janiszewski - Tarnów

• Jak się pracuje w Multi-Plast Ryszard Janiszewski?

Zobacz opinie na temat firmy Multi-Plast Ryszard Janiszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multi-Plast Ryszard Janiszewski?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multi-Plast Ryszard Janiszewski?

Kandydaci do pracy w Multi-Plast Ryszard Janiszewski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multi-Plast Ryszard Janiszewski
1.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Wojciecha Bandrowskiego 20
    33-100 Tarnów