Opinie o MADERRA Kraków Sp. z o. o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MADERRA Kraków Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MADERRA Kraków Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MADERRA Kraków Sp. z o. o. w Kraków

gulan Nowy wpis

hej wszystkim. Widziałem , że w maderze nie ma jakiegoś bumu wielkiego obecnie z ofertami pracy niestety :/

sprawdz sam Nowy wpis

Witam Nie wiem skąd te zapytania o Maderrę i jakiś nabór do niej , jak firma nie istnieje podobno już kawał czasu jako firma działająca i sprzedająca i nie ma kto pisać o niej jak tam jest nikogo już podobno zatrudnionego od 2013 .Jeśli jest to sp.z o.o. to może jest w upadłości , wiec firma jeszcze jest ale jak ktoś wspomniał ma kuratora , bo zamknięcie sp. z o.o. trwa długo i to nie takie proste . A tu cały czas ktoś wypytuje ,czy warto tam pracować , jak jest ogłoszenie to najpierw sprawdz firme jak Cie to interesuje na miejscu, czy jest w ogóle taka ,już ktoś wcześniej podawał adres,albo wyślij cv i już dowiesz się czy ogłoszenie aktualne , jak Ci odpowiedzą to tak , jak nie to może stare jest jak świat albo nie nadajesz się i już i dowiesz się szybciej . tyle samo to kosztuje pracy i czasu niż rzucanie bluzgami po portalach itd. Ale może ktoś to lubi.

kim Nowy wpis

ooo, panowie, ja wpadłem tutaj bo liczyłem że się czegoś dowiem, ale jak przeczytałem co piszecie, to wychodzi że ja chciałem wiedzieć to samo a tu nici z tego totalnie bo nikt nie pokwapi się żeby odpowiedzieć. Hmm, a może wy chodziaż jakoś dowiedzieliście się gdzie można aplikować do Maderry? przez maila ? osobiście czy jak?

Ryś

Doszły mnie słuchy, że w zarządzie zaszły b. duże zmiany personalne....(usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie MADERRA Kraków Sp. z o. o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca

Przeprosiny przyjęte. Pozdrawiam

bobas

witam BARDZO CIE PRZEPRASZAM, RAZ JESZCZE BARDZO PRZEPRASZAM

Igor

Masz 3 dni na publiczne przeprosiny za nazwanie mnie śmieciem. Jeśli nie zrobisz tego to ja posłużę się paragrafem art. 216 § 1 Kodeksu karnego i art. 448 KC.

Igor

Bój się, bój dziecko. Okaż swą skruchę.

bobas

igor, najpierw przedstawiasz się jako komornik i szukasz spółki ,a teraz rzucasz mięsem ja jakiegoś(usunięte przez administratora)

Igor

Módl się, żeby nijaki(usunięte przez administratora) nie dowiedział się o tej obeldze o nim. Bo jest to wystarczająca podstawa na złożenie doniesienia do prokuratury (art. 216 § 1 Kodeksu karnego). Prokuratura namierzy Ciebie bez problemu po IP. Ponadto (usunięte przez administratora)może zażądać od Ciebie drogą sądu cywilnego niemałego odszkodowania finansowego za ta obelgę (art. 448 KC). Twoją sytuację ratują pisemne przeprosiny na portalu, na którym go znieważyłeś.

Igor

Co ma nijaki(usunięte przez administratora) do istoty tematu?

jp na 100%

(usunięte przez administratora) (kierowca dostawczego z Maderra)- ćpun i konfident. Sprzedał już całe Tychy a teraz ze swoją narzeczoną-tirówką donosi w Krakowie.(usunięte przez administratora)

Igor

Odnosząc się do pytania o samochody. Mieli 2 dostawcze i 2 małe dla handlowców. Floty spedycyjnej nie posiadają. Zawsze korzystali z usług małych firm transportowych.

Igor

(usunięte przez administratora) zawsze zarządzał firmą i nie sądzę, żeby cokolwiek uległo zmianie.

awiw

Jest Wpisany jako Prezes ale jest też wpisany kurator. Oczywiście firma nie zapłaciła zaległych faktur, sprawy trafiły do sądu a teraz jest egzekucja komornicza.

Igor

Nie wywiązują się z terminowych płatności ? ;-)

awiw

sprawa nie wygląda ciekawie, na razie jest zbieg egzekucji z innym komornikiem. Nie wiem czy Pan (usunięte przez administratora)zarządza spółką bo w KRS wpisany jest kurator dla spółki.

Igor

Aż gryzie mnie ciekawość co to za egzekucja komornicza. To cóż takiego p. (usunięte przez administratora) i spółka zrobili ? ;-) Mimo, że Maderra nie ma tam szyldu (w każdym razie nie było) to nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem tej hurtowni. Po prawej stronie Serpol po lewej ( za sianą) Maderra. ;-)

Dziękuję Ci (usunięte przez administratora) za pomoc

Igor

Magazyn znajduje się na Rybitwach na ul. Półłanki 80 (tam ma też magazyn Serpol). Przy placu znajduje się mały sklepik Las Vegas. Rzut beretem od niego jest szlaban za którym biegnie droga wewnętrzna. Tam w głębi jest ta hurtownia. Sąsiaduje z Serpolem.

Zostaw merytoryczną opinię o MADERRA Kraków Sp. z o. o. - Kraków

MADERRA Kraków Sp. z o. o.
3.1/5 Na podstawie 23 ocen.

MADERRA Kraków Sp. z o. o.