MADERRA Kraków Sp. z o. o.

Kraków

Opinie o MADERRA Kraków Sp. z o. o.

anonim 2011-10-25 19:53:48
cześć, proszę o więcej informacji o firmie
były przedstawiciel handlowy 2011-11-04 15:47:01
Absolutnie odradzam pracę w tej firmie. Nie twierdzę, że to oszuści, bo są wypłacalni, ale... Na rozmowie obiecują dobre warunki płacowe (przyzwoita podstawa + prowizja od pozyskanych klientów) i prosty układ: przez miesiąc pracujesz na umowę zlecenie; jak się sprawdzisz - zostajesz i przechodzisz na umowę o pracę, jak nie - out. Sęk w tym, że wyzwaniem okazuje się przetrwanie tam wspomnianego okresu, bo prezes, bez skrupułów wywala pracowników, nie dając im możliwości faktycznego wykazania się. Masz mieć wyniki niemal od razu, a jak nie, to do widzenia. Tymczasem potencjalnego klienta nie jest łatwo przekonać, gdyż Maderra - mimo szerokiego asortymentu - jest po prostu droższa niż konkurencja. Dodać muszę, iż w firmie panuje olbrzymi bałagań - dosłownie i w przenośni. W biurze od rana niesamowita nerwówka i stosy walających się papierów. Robią łaskę, żeby Ci cokolwiek powiedzieć, wytłumaczyć, o żadnych szkoleniach wdrażających nie ma mowy. O wszystko musisz się dopinać, począwszy od wzorów raportów, kt. wymagają (mimo że ich nie sprawdzają), przez wydrukowaną ofertę dla klientów, aż po kasę na paliwo. Dziennie musisz wykonać określony limit wizyt u klientów, niestety często również - tuż przed wyjazdem na trasę - słyszysz, że musisz np. zawieść worek ziemniaków gdzieś na wioskę 30 km za Kraków; nie pomaga to w organizacji czasu własnej pracy, przyczynia się też do niższej efektywności w pozyskiwaniu klientów. A dla szefostwa firmy liczy się wynik - tu i teraz. Żadnych ostrzeżeń, czasu na wykazanie się - bez słowa do odstrzału.
telemarketing 2011-11-09 10:45:26
cześć powiedzcie mi jak wygląda praca w telemarketingu???
czy jest jakaś baza klientów, czy raczej książka telefoniczna jest jest podstawową bazą klientów i jakie warunki??

anonim 2011-11-18 22:58:58
Cyba ci się firmy pomyliły były przedstawicielu handlowy. Na wypłatę trzeba zapracować a nie jeździć po Krakowie bez żadnych rezultatów i zadawać w kółko jedne i te same pytania. Myślę że wydrukowanie kilku ofert z komputera samemu jeszcze nikomu nie zaszkodziło chyba, że nie umiesz obsługiwać komputera a to inna sprawa i najlepiej swoją nieudolność tłumaczyć wysokimi cenami.
tkn 2011-11-22 16:20:36
a coś więcej???
obserwator 2011-11-24 10:28:16
tkn - 2011-11-22 16:20:36

a coś więcej???

ludzie, maderra w krakowie ma jakiś pomysł na życie. Beznadziejnie jest na Śląsku, w Rudzie Śl. To beznadzieja , prezes niekompetentny, oszust i tyle. Wszyscy którzy mają ochotę wysyłać swoje CV do tej firmy - dajcie spokój. To ruina firma , zadłużona u współpracowników, dostawców , w bankach i wielu innych instytucjach. Zdecydowanie odradzam pracę i współpracę z tym podmiotem gosp. - (usunięte przez administratora)
anonim 2011-11-24 12:21:14
Proszę Was nie mylcie Maderry Kraków z maderrą w Rudzie śląskiej to odrębne firmy, które nie maja nic wspólnego ze sobą
zainteresowane 2011-11-30 10:11:15
czyli mam rozumieć że to jest franczyza.
jeszcze jedno pytanie - jakie zarobki w maderze????
obserwator 2011-12-04 10:41:50
maderra kraków jest OK, nie znam warunków płacowych. (usunięte przez administratora)
ślędzący dyskusje 2011-12-06 18:17:08
Apropo wczesniejszej wypowiedzi w Maderze w Rudzie śl.wcale nie jest tak źle jak pisza. Pewnie wypowiadali sie zawistni byli pracownicy którym nie pyklo zostac na dluzej.
forumowicz 2011-12-07 20:13:32
zdaje się że to miał być dyskusja o krakowie a nie o rudzie śl.
nie po to złożyłem forum by jeszcze raz czytać wpisy dotyczące rudy śl.
no cóż...
anonim 2011-12-07 20:15:33
zdaje się że to miał być dyskusja o krakowie a nie o rudzie śl.
nie po to złożyłem forum by jeszcze raz czytać wpisy dotyczące rudy śl.
no cóż...
przedstawiciel_kiedyś 2012-11-09 23:10:32
W 100% zgadzam się z byłym przedstawicielem. No więc, przedstawiciel w maderze nie ma łatwego życia... dobywa się klientów a później firma daje ciała bo towar jedzie 1-2 razy taki jak się obieca a następna dostawa nie nadaje się do niczego (dodam że towar kupują na Rybitwach). Jakby tego było mało to logistycznie też nie za dobrze, towar czasem spóźnia się o 3-4godz. I co? Dzwonią klienci z uzasadnionymi pretensjami i trzeba się tłumaczyć. Raz, dwa razy uwierzą, ale w końcu zmieniają firmę na taką która po pierwsze ma lepsze ceny, jakość i jest bardziej punktualna. Klient rezygnuje = prezes ma pretensje że się go nie umiało utrzymać. Zwalniają nagle i bez jakiegokolwiek ostrzeżenia, do ostatniej chwili żartując z pracownikiem. Takie szefostwo może zniechęcić do pracy przedstawiciela na długi czas...
ZDECYDOWANIE ODRADZAM!
alex 2013-06-24 16:08:52
W związku z prowadzoną egzekucją komorniczą szukam jakichkolwiek informacji na temat firmy Maderra Kraków. Czy ktoś wie gdzie znajduję się magazyn firmy? Czy firma ma jakieś samochody? Siedziba jest przy ul. Makuszyńskiego jednak tam pani w sekretariacie poinformowała, że firma jest tylko zarejestrowana.
Igor 2013-07-18 23:03:41
Magazyn znajduje się na Rybitwach na ul. Półłanki 80 (tam ma też magazyn Serpol). Przy placu znajduje się mały sklepik Las Vegas. Rzut beretem od niego jest szlaban za którym biegnie droga wewnętrzna. Tam w głębi jest ta hurtownia. Sąsiaduje z Serpolem.
awiw 2013-07-19 10:14:12
Dziękuję Ci (usunięte przez administratora) za pomoc
Igor 2013-07-23 00:26:44
Aż gryzie mnie ciekawość co to za egzekucja komornicza. To cóż takiego p. (usunięte przez administratora) i spółka zrobili ? ;-)
Mimo, że Maderra nie ma tam szyldu (w każdym razie nie było) to nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem tej hurtowni. Po prawej stronie Serpol po lewej ( za sianą) Maderra. ;-)
awiw 2013-07-24 12:56:53
sprawa nie wygląda ciekawie, na razie jest zbieg egzekucji z innym komornikiem. Nie wiem czy Pan (usunięte przez administratora)zarządza spółką bo w KRS wpisany jest kurator dla spółki.
Igor 2013-07-24 16:22:24
Nie wywiązują się z terminowych płatności ? ;-)
awiw 2013-07-25 10:40:13
Jest Wpisany jako Prezes ale jest też wpisany kurator. Oczywiście firma nie zapłaciła zaległych faktur, sprawy trafiły do sądu a teraz jest egzekucja komornicza.
Igor 2013-07-25 15:04:11
(usunięte przez administratora) zawsze zarządzał firmą i nie sądzę, żeby cokolwiek uległo zmianie.
Igor 2013-07-26 21:21:07
Odnosząc się do pytania o samochody. Mieli 2 dostawcze i 2 małe dla handlowców. Floty spedycyjnej nie posiadają. Zawsze korzystali z usług małych firm transportowych.
jp na 100% 2013-07-28 23:24:16
(usunięte przez administratora) (kierowca dostawczego z Maderra)- ćpun i konfident. Sprzedał już całe Tychy a teraz ze swoją narzeczoną-tirówką donosi w Krakowie.(usunięte przez administratora)
Igor 2013-07-29 16:33:10
Co ma nijaki(usunięte przez administratora) do istoty tematu?
Igor 2013-09-09 18:53:25
Módl się, żeby nijaki(usunięte przez administratora) nie dowiedział się o tej obeldze o nim. Bo jest to wystarczająca podstawa na złożenie doniesienia do prokuratury (art. 216 § 1 Kodeksu karnego). Prokuratura namierzy Ciebie bez problemu po IP.
Ponadto (usunięte przez administratora)może zażądać od Ciebie drogą sądu cywilnego niemałego odszkodowania finansowego za ta obelgę (art. 448 KC).
Twoją sytuację ratują pisemne przeprosiny na portalu, na którym go znieważyłeś.
bobas 2013-09-14 09:27:43
igor, najpierw przedstawiasz się jako komornik i szukasz spółki ,a teraz rzucasz mięsem ja jakiegoś(usunięte przez administratora)
Igor 2013-09-14 16:21:11
Bój się, bój dziecko. Okaż swą skruchę.
Igor 2013-09-14 21:35:22
Masz 3 dni na publiczne przeprosiny za nazwanie mnie śmieciem. Jeśli nie zrobisz tego to ja posłużę się paragrafem art. 216 § 1 Kodeksu karnego i art. 448 KC.
bobas 2013-09-23 08:40:30
witam
BARDZO CIE PRZEPRASZAM,
RAZ JESZCZE BARDZO PRZEPRASZAM
Igor 2013-09-24 18:07:28
Przeprosiny przyjęte.
Pozdrawiam
Ryś 2014-05-16 13:20:12
Doszły mnie słuchy, że w zarządzie zaszły b. duże zmiany personalne....(usunięte przez administratora)
kim 2015-01-31 19:04:41
ooo, panowie, ja wpadłem tutaj bo liczyłem że się czegoś dowiem, ale jak przeczytałem co piszecie, to wychodzi że ja chciałem wiedzieć to samo a tu nici z tego totalnie bo nikt nie pokwapi się żeby odpowiedzieć. Hmm, a może wy chodziaż jakoś dowiedzieliście się gdzie można aplikować do Maderry? przez maila ? osobiście czy jak?
sprawdz sam 2015-05-05 11:20:28
Witam
Nie wiem skąd te zapytania o Maderrę i jakiś nabór do niej , jak firma nie istnieje podobno już kawał czasu jako firma działająca i sprzedająca i nie ma kto pisać o niej jak tam jest nikogo już podobno zatrudnionego od 2013 .Jeśli jest to sp.z o.o. to może jest w upadłości , wiec firma jeszcze jest ale jak ktoś wspomniał ma kuratora , bo zamknięcie sp. z o.o. trwa długo i to nie takie proste . A tu cały czas ktoś wypytuje ,czy warto tam pracować , jak jest ogłoszenie to najpierw sprawdz firme jak Cie to interesuje na miejscu, czy jest w ogóle taka ,już ktoś wcześniej podawał adres,albo wyślij cv i już dowiesz się czy ogłoszenie aktualne , jak Ci odpowiedzą to tak , jak nie to może stare jest jak świat albo nie nadajesz się i już i dowiesz się szybciej . tyle samo to kosztuje pracy i czasu niż rzucanie bluzgami po portalach itd. Ale może ktoś to lubi.
gulan 2016-05-14 18:29:55
hej wszystkim. Widziałem , że w maderze nie ma jakiegoś bumu wielkiego obecnie z ofertami pracy niestety :/
Zostaw swoją opinię o MADERRA Kraków Sp. z o. o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MADERRA Kraków Sp. z o. o.