Kaufland Polska

oburzony. 2010-08-27 22:08:40
klientka. 2010-08-28 14:32:13
oburzony. - 2010-08-27 22:08:40

Obrzydliwe babsko , bez kultury ! zwolnić !!!!!!!!!!!

popieram ,,Oburzonego" ... ta kobieta również potraktowała mnie jak zwykłego śmiecia , kto takiego pracownika trzyma na danym stanowisku ? na miejscy Dyrektorki bym ją zwolniła i przyjęła inną osobę bo na pewno znalazł by się ktoś odpowiedni na jej stanowisko. Poza tym nie szanuje pracowników , traktuje ich jak ... zresztą szkoda komentować ten typ baby , współczuje jej podopiecznym że muszą się z nią użerać .
Mam znajomą , w Kauflandzie która pracuje na danym dziale X i powiem szczerze że nie wypowiada się ona dobrze na temat Pani Kierownik Działu mięsnego , mówi że prawie wszyscy się na nią skarżą zresztą nie dziwie się im .
pozdrawiam.
on 2011-03-18 16:30:08
klientka. - 2010-08-28 14:32:13

oburzony. - 2010-08-27 22:08:40

popieram ,,Oburzonego
popieram
klient 2013-02-15 01:35:15
porażka nie polecam tego sklepu.
były pracownik 2014-08-15 13:24:57
Porażka jednym słowem. Ciągła nagonka ze strony pani dyrektor. Nic jej nie pasuje. Jest dwulicowa (podchodzi do ciebie jest mila i w ogóle a za plecami kierowników szczuje na ciebie. Co do reszty kierownictwa straszne babska, wredne i chamskie. Zarobki to 1300zł na rękę i można tylko pomarzyć o rozwoju jeśli nie jest się wredną babą i dobrą znajomą pani dyrektor. Do tego jeszcze Klienci którzy zawsze zawracają d... o byle co, nawet nie umieją przeczytać sobie ceny pod produktem tylko wołają ciebie ile to kosztuje i tak kilkanaście razy na dzień, doprowadza to czasem do szaleństwa. Kobiety traktowane jeszcze jako tako ale jeśli jesteś facetem to z każdej strony tylko spodziewać się ataku. Nie polecam, najlepiej wiać!!!

Jedyne plusy to tylko umowa o pracę, wolne każde święta ustawowe, oraz dodatki w postaci bonów zakupowych 300zł na Wigilie i Wielkanoc (oczywiście które można wydać tylko w Kauflandzie). To i tak za mało na to co tam się dzieje. Atmosfera do bani.
agunia_772 2015-10-20 21:09:42
Podziekowanie dla Pani Jowity kasjerki z marketu kaufland w Zgorzelcu za uczciwosc.Oby wjecej takich pracownikow.
mikund 2016-05-13 22:51:14
*asia, niestety za dużo ludzi pracuje żeby to mogło wysstarczyć - nie wiele rzeczy jest trudnych do oggarniętcia. Kwestia tylko tego aby się chciało. Chociaż oni co i rusz rekrutują kogoś wyżej albo do biura. Jakby się tobie udało to daj znać będę wiedział jak podhcodzić
Zostaw swoją opinię o Kaufland Polska - Zgorzelec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaufland Polska