Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.

Mysłowice

Opinie o Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.

kris 2013-03-26 02:09
czesc.wlasnie mam zamiar sie starac do prgibsz mysłowice i czy warto?
XXX 2013-11-15 18:29
Pracowałem w tej firmie. Na szczęście to już przeszłość. Młoda osoba ma tam przekichane, (usunięte przez administratora) Najważniejsze to postęp, metry metry metry a że ktoś młody, niedoświadczony, wysyłany do czego czego nie powinien być (np. przodek) to co tam.
Młody osobnik robi tam za dwóch, a i tak mało, źle.(usunięte przez administratora)...
Pozdrawiam.
pracownik wykwalifikowany 2015-04-27 15:19
Firma obecnie ma bardzo ciężki okres... nie polecam nikomu wypłaty na 2 raty.. tzn. koło 10 dostaje się zasadniczą stawkę a na premie trzeba czekać i nigdy nie wiadomo kiedy ona będzie Bony na zakupy ta sama sytuacja nie wiadomo nigdy kiedy będą.. co do samej pracy praca jak praca jak ktoś jest twardy da radę jeśli jest podatny na słowa innych niech od razu sobie daruje...
robol 2016-08-22 18:04
Jaka sytuacja w firmie . Mm zamiar się zatrudnić, czy warto
Hektor 2016-09-02 19:29
NIE WARTO!
robol 2016-09-06 20:36
Na kakich kopalniach pracujecie jakie zarobki , atmosfera.
stronka 2016-10-16 15:58
atmosfera w kopalni moim zdaniem to kwestia zupełnie trzeciorzędna - natomiast chciałabym się dowiedzieć njak u was na kopalni jest z bezpieczeństwem - bu szukam dla męza takiego właśnie zatrudnienia
Radzio 2016-12-12 05:53
Firma jedzie na emerytach którym brakuje lat do emerytury. Zarobki nędzne poniżej 2 tyś w podstawie nawet sporo poniżej bo wiedzą ze ci ludzie nie maja wyboru i musza dorobic te lata lub miesiace.
ryl 2016-12-13 10:32
Jakie szanse są na zatridnienie . Jaki średni zarobek. Czy jest duża roracja załogi
Były 2016-12-20 21:13
Syf nie firma, na brzeszczach jeden przodek kasa marna o dozór szkoda gadać, co chwile nowi ludzie
Były 2017-01-12 08:12
Burdel tam mają na tych brzeszczach, karolek bawidamek tylko sie do planistki ślini zamiast sie robotą zająć, kasa marna a robota ciągle zatrzymana bo bajzel na przodku i kierowniczek niepanujący nad sytuacją. Szkoda zachodu.....
zoto 2017-02-07 17:22
kprg zlodzieje marna pensja
ja 2017-02-13 11:17
Jak ci sie nie chce robic to zawsze bedziesz narzekac - prosta zasada
Też robol ale robię 2017-02-15 11:59
Malkontenci i obiboki zatrudnijcie się na kopalniach JSW i PPG ,a będziecie opływać w dostatki :D:D:D:D:D
Były prgowiec ale firmy źle nie wspominam 2017-02-15 12:02
W żadnej firmie ,która nie jest kopalnią nie ma kokosów i wszystkie cienko przędą więc lepiej się wziąć do roboty niż ciągle marudzić.
tojo 2017-02-16 20:06
Gdzie jest premia złodzieje z o/ brzeszcze?!?!?
Zostaw swoją opinię o Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A. - Mysłowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.