COMPLEX PACK SERVICE SP. Z O.O.

Łódź

Opinie o COMPLEX PACK SERVICE SP. Z O.O.

rob_ 2015-04-01 17:45
pracowal ktos? jakie warunki?
prosze o info
aaaa 2015-10-15 15:03
własnie czy ktoś moze podzielić sie opiniami jaka praca warunki na stanowisku PH
Uuub 2016-04-21 15:42
Widzę, że do COMPLEX PACK SERVICE SP. Z O.O. potrzebny jest Przedstawiciel Handlowy, fajna oferta, dobra kasa
ja 2017-04-05 09:35
Stanowczo nie polecam pracy w tej firmie.Zatrudniają handlowców na parę miesięcy tylko po to,żeby przyciągnęli im klientów ,a później do widzenia bez żadnego wytłumaczenia.Polityka firmy beznadziejna,gdzie tak naprawdę jeden handlowiec pracujący kilkanaście lat zarabia na całą firmę zarabiając za trzech ,a pozostali nie dają rady bo nie mają klientów.Dział zakupów to porażka na zamówiony towar można czekać w nieskończoność jak się im nie przypomni i mają tylko ciągle pretensje,ale prezesi tego nie zauważają.Handlowiec nie ma żadnej pomocy ze strony firmy,a prezesi liczą tylko na wynik(cyfrę) nie dając do tego żadnych narzędzi ,promocji itd.wspomagających sprzedaż i czasu,żeby tych nowych klientów znaleźć.Dyrektor zajmuję się wszystkim i niczym,o jakimkolwiek wsparciu w sprzedaży z jego strony można zapomnieć, a główna konkurencja z Łodzi Gastropak robi swoje...
Była 2017-04-19 14:22
Cała prawda w kilku zdaniach.
robi 2017-05-25 06:27
Ponoć szukają kierowców, ktoś zna może temat, jak u nich z logistyką
jaro 2017-06-09 16:44
Robi, byłem u nich jeden dzień, nie polecam, logistyk ....tam chyba nie ma logistyka omijać z daleka, nawet nie chciałem poznać reszty, kierownik też jakiś dziwny, nie polecam
Driver 2017-06-23 19:48
Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej.
Podejście właścicieli masakra. Nie polecam.
Zostaw swoją opinię o COMPLEX PACK SERVICE SP. Z O.O. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie COMPLEX PACK SERVICE SP. Z O.O.