Opinie o Sabaj System w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sabaj System. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sabaj System o rekrutacji.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sabaj System w Kraków

Wypedzony

Omijać szerokim łukiem! Absolutnie nie polecam tej firmy. Patologiczne zarządzanie i wyzysk, no i ten "mały karakan" (Ci co pracowali wiedzą o kogo chodzi). Jeśli szukacie normalnej pracy, to na pewno nie tutaj!

Potwierdzone info
@Wypedzony

To po prostu prawda

@Potwierdzone info

A na ile można liczyć jeśli chodzi o zarobki?

@Wypedzony

A na ile można liczyć jeśli chodzi o zarobki?

frrr

oni non stop kogoś szukają

Anonymous
@frrr

Za taką kasę co się dziwić

Zuzanna
@Anonymous

tzn., bo oni na stronce to mają rekrutacje otwarte ale to chyba nie oznacza, że są jakieś braki, to nie jest szukanie na zapas przypadkiem? i pewnie zależy o jakiej kasie teraz piszesz, bo na każdym stanowisku pewnie inaczej jest?

Kandtad

A więc szukałem pracy tam myślałem że idę do poważnej firmy A tu niestety żart 1 dział Hr powinien być cały zlikwidowany wszczy pow8ni dostać wilczy bilet i kopa w dupe na drogę proces rekrutacji w tej firmie to jest żart 1 dnia piszesz do nich meialia z zapytanie o pracę i tak dalej odpisuja A jak chcesz się umówić na rozmowę kwalifikacyjną to mają Cię w dupie i zrywają kontakt potem po pół roku do nich piszesz wściekły z nowej ciepłej pracy jako menadżer ds rekrutacji w firmie cormach no żart nie firma nie polecam jej nikomu.

@Kandtad

Ale pisałeś do nich w ramach jakiejś rekrutacji czy po prostu sam z siebie złożyłeś cv? Może po prostu nie potrzebowali nikogo na dane stanowisko?

Jaszczuracs

Jeżeli przyjdziesz na rozmowę kwalifikacyjną to jesteś zatrudniony, chyba że się zorientują że masz za duże umiejętności i ich od razu wyśmiejesz. Płaca- jak by dobrze płacili to nie było takiej rotacji. Obiecywanie że jak się sprawdzisz to będzie podwyżka… nie sprawdzisz się. Potrafią być dziwne akcję że nowy zarabia więcej od osoby doświadczonej. Czy składać CV- Osoby z doświadczeniem (lakiernik, spawacz, maszyny cnc, brygadzista itp …) szkoda czasu. Na rekrutacji może firma przez moment będzie wyglądać na normalną, ale jak przyjedziecie do pracy to wytrzymacie od 5 minut do 4 godzin -uciekniecie. Osoby które chcą czegoś dodatkowo się nauczyć to lądują na zupełnie innym stanowisku nisz chcą. Na przykład składając CV na lakiernika to będziesz szafy składał, jak będziesz chciał nauczyć maszyn CNC to będziesz pomocnikiem na malarni… Jako pierwsza praca nadaje się. Ekipa chętnie nowego uczy. Inaczej będziecie patrzeć na normalne firmy.

Szatyn
@Jaszczuracs

To co napisałeś jest prawdą. Sam składałem na lakiernika, a pracuję przy prasie.

@Szatyn

A dobrze Ci się tu pracuje przy prasie?

Szatyn
@Anna

Przy prasie wtedy muszę siedzieć i potem od siedzenia plecy mnie bolą. Jest jeden pracownik który opowiada chamskie i żałosne żarty. Denerwuje mnie to. Na lakierni też nie jest lepiej. Muszę wdychać farbę i potem głowa mnie boli.

Karol
@Szatyn

To nie płacą szkodliwego za te opary w lakierni? W internecie pojawiło się ogłoszenie na spawacza tIg i chce wysłać CV ale trochę mnie zaniepokoiło to co piszesz. Jak przyjmą mnie na spawacza to chyba nie wyląduje na lakierni, nie?

Olos
@Karol

Na lakierni proszkowej nie ma oparów tumanie

Pracownik Produkcji

Rozmowa rozpoczęła się zapytaniem: "-czy jeżdżę...?" Domyśliłem się, że mowa o poruszanie się pojazdami... Oczywiście przytaknąłem i zapeniłem o parku swoich "dostępnych" pojazdów jak: Samochód, skuter, rower, oraz o pojazdach komunikacji miejskiej wszelkiej maści... Po wymianie uprzejmości, zapytaniu o poprzednie zajęcia(pomimo wyszczególnionych w wysłanym wcześniej CV) padło zapytanie o obsługę, zdolności manualne, etc. Kilka pytań później przerwałem zapytawszy o umowę o pracę...Pan rekruter powiedział, że jest okres próbny, potwierdziłem że 3 miesięczny, niestety Pan odpowiedział, że"nie zawsze" więc dążyłem uparcie do wyjaśnienia tej kwestii, okazało się, że okres próbny to umowa śmieciowa i kwota 12PLN za godzinę pracy.... Za taką niespodziankę podziękowałem, później w rozluźnionych warunkach podyskutowaliśmy o zdrowiu oraz moich fantastycznych możliwościach na rynku pracy(podziękowałem serdecznie za takie "połechtanie"). Całość Pan rekrutujący na odchodne skwitował informacją: "-nie zadzwonią" , mając na myśli, jak to przedstawił "mądrzejszych od siebie w firmie, podaliśmy sobie dłonie po czym w brawurowy sposób opuściłem siedzibę tak zacnego pracodawcy... Na uwagę zasługuje fakt, iżfirma Sabaj ogłaszała nabór na pracowników na stronie GUP Kraków zapewniając umowę o pracę,osobiscie też zaznaczyłem to wysyłając elektronicznie dokumenty, natomiast na samą rozmowę oczekiwałem ponad 40 minut, zero szacunku oraz słów przeproszenia.

Nic konkretnego, albo niezwiązane bezpośrednio z pracą, aby zagaić "na około"

Maccio

Jest ok , udalo sie dostac podwyżke , atmosfera calkiem spoko , choc niektorzy nie wylewaja za kolnierz

@Maccio

Ale to była podwyżka indywidualna czy wszyscy coś dostaliście?

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Sabaj System? Dodali nowe ogłoszenia 1 kwietnia na Lento.pl.

Pan

Żenada. Rozmowa kwalifikacyjna na umówione stanowisko, po rozmowie ustalenie że chcą podjąć współpracę ale na innym stanowisku adekwatnym do wykształcenia. Człowiek się dowiedział że studia są adekwatne do stanowiska "pracownik warsztatu"

Student
@Pan

Mam teraz dokładnie to samo, te gł*by z HRu stwierdziły, że idealnym sposobem na zdobycie doświadczenia na stanowisko konstruktor-mechanik, będzie praca fizyczna na produkcji. Oni się nawet nie próbują kryć ze swoim tragicznym podejściem.

@Student

A nie uważacie że to może być specjalna zagrywka? Skoro już tyle przeszliście w rekrutacji to może koniec końców zgodzicie się na inne stanowisko?

Student
@Joanna

Mogę się tylko domyślać, kto opłaca @Joanna, ale ludzie którzy są tam odpowiedzialni za rekrutację powinni się ogarnąć i odrzucać aplikację, a nie wciskać inne stanowiska mydląc przy okazji oczy, że po okresie próbnym aplikacja na oryginalne stanowisko będzie ponownie rozpatrzona.

Rafal

Witam dzisiaj byłem w firmie sabaj na rozmowie w sprawie pracy,rozmowę przeprowadzał podobno sam dyrektor (podobno bo się nie przedstawił ale twierdził że jest dyrektorem)ale to mnie nie dziwi bo straszny (usunięte przez administratora)z niego i bardzo złośliwy czlowiek.wspolczuje wszystkim którzy muszą z nim współpracować.

Julia
@Rafal

A co takiego zrobił, że uważasz, że jest złośliwy?

Byqu
@Rafal

Szef jest spoko chodź mało wie co się dzieje w firmie.jak rozmowa to pewnie ich bananowy synalek

Urszula
@Byqu

To który z nich jest tym dyrektorem, skoro jeden się za niego podaje, a drugi nie wie, co się dzieje w firmie? Kto de facto zarządza?

bartol
@Urszula

chyba szefowa. Ciezko powiedziec co oni planuja za jaki czas oficjalnie syn zostanie wlascicielem ale pewne jest to ze szefa pana D . kazdy szanuje ale on za wiele nie decyduje ...

Nono

Właścicielka jezdzi Porsche za ponad milion złotych a psy a nie ludzie pracują tam za 14 pln na wymagających, szkodliwych stanowiskach Wy normalni jesteście? (Pytanie retoryczne) A oo drugie jak Sabaj System zamieszcza ogłoszenie o pracę, to nie nazywa to jak należy, ETAT (usunięte przez administratora)

Gowork pedau
@Nono

Jakie to Porsche za milion złotych(usunięte przez administratora) 6 letnie cayenne rozbite i naprawiane przez Mietków ?

Rekrutant

Wielu zarzuciło mi że ja jako rekrutant, na tym psim etatcie jaki wam oferujemy nie przestawiam się, wiec nalezy to zrobić, jakby co to mam na imię Johny....

Malomiasteczkowy

Jaka atmosefera panuje między pracownikami przy maszynach? Na jakie zarobki moze liczyć nowy procownik przy obsłudze maszyn?

Paweł D
@Malomiasteczkowy

Zarobki bardzo niskie max 1600 zł. Praca na zmiany. Nigdy nie wiesz na jaką zmianę pójdziesz następnego dnia. Atmosfera ok. Ale zdarzają się też trole. Pozdraiwam

Ślusarz szlifierz
@Paweł D

Skąd tak niskie zarobki? Póki co najnizsze o jakich słyszę w tej branży w Polsce. Kto tam pracuje za takie pieniądze? Wierzyć się nie chce :)

Danuta
@Ślusarz szlifierz

Już od jakiegoś czasu udzielasz się na bieżącym wątku. Zauważyłam, że byłeś bardzo zainteresowany aplikowaniem do Sabaj System, lecz trochę zniechęciły Cię zarobki, jakie proponują tam swoim pracownikom. Ale pamiętaj, iż o atrakcyjności danego pracodawcy nie świadczy jedynie poziom wynagrodzenia, które oferuje. Sabaj System prowadzi obecnie prace nad uzyskaniem na nasze wyroby certyfikatu obowiązującego na rynku USA i Kanady. Jednocześnie ciągle trwają prace nad udoskonalaniem i poszerzaniem asortymentu, a co za tym idzie wzbogaceniem już istniejącej oferty handlowej. Myślę zatem, że warto byłoby złożyć tam CV. Może jednak się skusisz?

Matteo
@Danuta

Czy Pani oraz osoby pracujące nad uzyskaniem certyfikatu oraz poszerzaniem asortymentu, również pracują za 1600zł. ?.

Tox
@Danuta

Hahaha hahaha Danuta ja większych bredni dawno nie czytałem. Certyfikat na usa oraz Kanade?? Tam trzeba robić dobry produkt a nie taka tragedie w budzie, (usunięte przez administratora) za 1800zl?? Nie zartujcie ludzie bo płacze ze śmiechu. Niech Pani popatrzy w jakich warunkach ludzie tam pracują a potem niech Pani pisze bzdury o cergyfikatach???

Nel
@Danuta

Masz rację, ludzie powinni czerpać satysfakcję z radości szefa, który właśnie kupił nowy samochód za ich ciężką pracę. Bardzo motywujące. Kiedy w końcu zrozumiecie, że ludzie idą do pracy po to, by zarobić tyle, by móc godnie żyć. I mają gdzieś wasze certyfikaty czy zadowolenie szefa. Nikt nie chce pracować za marne grosze, to nie wolontariat.

rozbawiony
@Danuta

To jest chyba najbardziej żałosny post, jaki w życiu widziałem.

Ta firma to przecież "Klub Wiewiórka" Najlepszy dział to lakiernia... Przemiał osób niesamowity. Rekordziści pracowali od 6 rano do przerwy :D i po przerwie już nie wracali widząc w jakich warunkach mają pracować

Bastek

O jakich warunkach tu mowa ? warunki jak to na malarni , może klimatyzowanych pokoi się spodziewałeś ?

@Bastek

A byłeś może pod prysznicem kiedyś?? Nie rozśmieszaj mnie, brud i ubóstwo. Szatnie jak za króla ćwieczka. A pod prysznicem to się można chyba nabawić jakiejś choroby. Dziwne że się tym sanepid nie interesuje. Ale cóż jak tacy jak ty się cieszą z takich warunków. Mierny, bierny ale wierny. Gratuluję, powodzenia życzę, sukcesu nie wróżę

CIEKAWSKI

Chciałbym się dopytać jaką stawkę dają operatorowi cnc z doświadczeniem i bez

@CIEKAWSKI

Z doświadczeniem 14zł/h bez doświadczenia 11zł/h

luk

Firma prowadzona w sposób dawny postkomunistyczny - proszę wyobrazić sobie braki w osobie prowadzącej rekrutacje nie rozmawiającej po Angielsku prowadzącej rekrutacje na dział obsługi właśnie z tym jeżykiem braki całkowicie benefitów wszystko oszczędzanie ....brak innowacyjności brak rozwojowej pracy. lata 90. Nawet reklama 24 h na dobę nie spowoduje poprawy braków kadrowych.

Norman

@Xyz :Fachowcy" długo nie wytrzymają bo firma jest wymagająca ale do tego dobry pracodawca!

@Norman

jest wymagająca, od kilku lat szukają technologa .... albo co chwila ktoś się zwalnia :D :D

Jak wygląda sytuacja w biurze ? Firma szuka specjalistów i inżynierów, czym im tez proponuja 14 zl/h i umowa zlecenie ?

Dżordż

Rozmowa na młodszego specjalisty ds. sprzedaży internetowej Atmosfera w środku dziwna, ludzie jacyś naburmuszeni nawet dzień dobry nie odpowiedzą. Pierwsza rozmowa z kimś (nawet się nie przedstawił). Luźna gadka, wszystkie wymagania spełnione, finansowo też się zgodziliśmy. Super z pana kandydat, odezwiemy się do tygodnia. Nikt się nie odezwał, trzeba było się dopytywać. Oh zapraszamy na kolejną rozmową z szefową. Druga rozmowa z szefową (chyba, bo też się nie przedstawiła). No i wszystko super, tylko że pojawia się nagle wymaganie z kosmosu o program Comarch XL (nie było o tym mowy ani w ogłoszeniu ani podczas pierwszej rozmowy), a że nie miałem styczności to szkoda, mamy innych kandydatów, do widzenia. Taki to dziwny proces był, od tego momentu minął miesiąc a ogłoszenie wciąż wisi. tak więc najpierw muszą nauczyć się pisać ogłoszenia i zastanowić się kogo szukają.... Po tym co widać w firmie i tej rozmowie, szkoda tracić czas. Są lepsze firmy.

Czy pracodawca Sabaj System organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Xyz

Kurs oszczędzania by się przydał przy tych zarobkach.

Beata
@Xyz

Jakoś mało konkretna ta Twoja opinia. Tak się składa, że akurat zbieram informacje o specyfice pracy w Sabaj System, więc liczę na pomoc z Twojej strony. Zastanawiałam się ostatnio, czy przyjmują tam osoby, które nie mają zbyt dużego doświadczenia w tej materii. Wiesz coś o tym?

@Beata

Fachowcy są do pierwszej wypłaty później się zwalniają

dora dunkan

Witam. Krótko i na temat. Jeśli ktoś się chce upodlić w prac polecam. Warunki socjalne poniżej godności ,jeden prysznic dla 100 pracowników. Warunki pracy co do zatrudnienia ,pracownik zatrudniony jest w dwóch podmiotach jednocześnie. W jednym na umowę o pracę ,w drugim bez odprowadzania składek. Praca na czas. Presja.

Ryszard

Ile zarabia operator prasy krawedziowych ? Operator lasera w Sabaj ?

@Ryszard

14/h zlecenie

Strata czasu , marne wynagrodzenie , człowiek który rekrutował nawet się nie przedstawił

Zostaw merytoryczną opinię o Sabaj System - Kraków

• Jak się pracuje w Sabaj System?

Zobacz opinie na temat firmy Sabaj System tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sabaj System?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sabaj System?

Kandydaci do pracy w Sabaj System napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sabaj System