Opinie o Sabaj System w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sabaj System. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sabaj System o rekrutacji.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sabaj System w Kraków

Xxxx

Firma ta to jakis żart nie wypłacalna i szkoda mówić poprostu żart jakis

@Xxxx

pracuje od pół roku i wypłaty zawsze na czas są. Chodź ich wielkość to osobny temat...

???? Nowy wpis

Zauważyłem w ofercie dla Spawacza MIG, że mieszkam w „preferowanym” przez firmę rejonie blisko firmy. Na co to w ogóle wpływa? Jedynie na ewentualny wybór? Zawsze będą woleli kogoś kto mieszka blisko?

Były Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Siema robaczki. Co tam słychać w Sabaj System ?? :)

Jakieś okoliczności i ogólne przykłady tych zleceń zadań całkiem odmiennych do twojego stanowiska to możecie podać? tak przynajmniej napisano, że się zdarza. Jak to wpływa na późniejsze doświadczenie? dana osoba przynajmniej ogarnia więcej rzeczy? Byłoby to wypisane w jakimś świadectwie pracy?

Na szczęście były Nowy wpis

Firma tragedia. Morale na hali równe zera. Nikt tam nie chce pracować. Ludzie uciekają w popłochu a ci co zostają to chyba tylko przez zasiedzenie i brak innych perspektyw. Prace zlecają na zupełnie innych stanowiskach niż się zatrudniałeś. No dramat. BHP?? Zapomnij! ISO?? Zapomnij!!

Pracownik Produkcji

Rozmowa rozpoczęła się zapytaniem: "-czy jeżdżę...?" Domyśliłem się, że mowa o poruszanie się pojazdami... Oczywiście przytaknąłem i zapeniłem o parku swoich "dostępnych" pojazdów jak: Samochód, skuter, rower, oraz o pojazdach komunikacji miejskiej wszelkiej maści... Po wymianie uprzejmości, zapytaniu o poprzednie zajęcia(pomimo wyszczególnionych w wysłanym wcześniej CV) padło zapytanie o obsługę, zdolności manualne, etc. Kilka pytań później przerwałem zapytawszy o umowę o pracę...Pan rekruter powiedział, że jest okres próbny, potwierdziłem że 3 miesięczny, niestety Pan odpowiedział, że"nie zawsze" więc dążyłem uparcie do wyjaśnienia tej kwestii, okazało się, że okres próbny to umowa śmieciowa i kwota 12PLN za godzinę pracy.... Za taką niespodziankę podziękowałem, później w rozluźnionych warunkach podyskutowaliśmy o zdrowiu oraz moich fantastycznych możliwościach na rynku pracy(podziękowałem serdecznie za takie "połechtanie"). Całość Pan rekrutujący na odchodne skwitował informacją: "-nie zadzwonią" , mając na myśli, jak to przedstawił "mądrzejszych od siebie w firmie, podaliśmy sobie dłonie po czym w brawurowy sposób opuściłem siedzibę tak zacnego pracodawcy... Na uwagę zasługuje fakt, iżfirma Sabaj ogłaszała nabór na pracowników na stronie GUP Kraków zapewniając umowę o pracę,osobiscie też zaznaczyłem to wysyłając elektronicznie dokumenty, natomiast na samą rozmowę oczekiwałem ponad 40 minut, zero szacunku oraz słów przeproszenia.

Nic konkretnego, albo niezwiązane bezpośrednio z pracą, aby zagaić "na około"

pracownik xyz

Bez względu na jakie stanowisko trafisz masz duże szanse trafić na montaż szafek. Tam roboty jest non stop, jak się chce i na 10h dziennie. Praca fizyczna, raz lżej, raz ciężej, da się wytrzymać. Umowa zlecenie, czarują przejściem na UOP, tego doczekują jednak bardzo nieliczni i super zdolni pracownicy. Rotacja ludzi jest OGROMNA. Zarobki cóż najniższa krajowa, czasem troszkę więcej. Jeśli akceptuje się takie warunki można liczyć na dość stabilną pracę. Wystarczy po prostu pracować, aby przedłużali kolejne umowy. Dużo większa szansa, że samemu się zrezygnuje. Atmosfera? Dominują ludzie, którzy mają bliżej do emerytury niż dalej. Jest paru pracowników na których lepiej uważać, bo z racji stażu i wieku czują się ważniejsi od brygadzistów i mistrzów działu. Do tego notorycznie donoszą do kierownictwa, np za spóźnienie 5 min na stanowisko po przerwie czy rano. Z plusów to praca jednozmianowa 6-14 lub 16, poniedziałek - piątek.

@pracownik xyz

Szukają cały czas spawaczy MAG/TIG. Na jakie zarobki można liczyć na start? Pytam bo nie wiem czy warto się fatygować na rozmowę.

Motywacja poprzez bicie…? Nie wiem czemu takie rzeczy piszecie ale do czego to nawiązanie i bicie czego? Czegoś na produkcji? od strony biura jakby to wyglądało? Jest taka oferta dla młodszego specjalisty ds. Lean / Kaizen. piszą o dyspozycyjności minimum 180 godzin w miesiącu. Ile zatem można zarobić?

Mariusz

Firma ma pewien specyficzny klimat, ktory nie każdemu przypadnie do gustu. Mi się podobało. Zarowno przełożeni, jak i właściciele traktują pracowników biura z szacunkiem i życzliwością. (usunięte przez administratora) nie odnotowałem. Myślę że jst to firma gdzie można się wykazać, gdyż pozostaje pewna elastyczność w kwestii zakresu obowiązków. Ponadto po zwolnieniu się bez problemu i w odpowiedniej kwocie wypłacono pełne wynagrodzenie i to przed terminem. Ponieważ nie doświadczyłem żadnych nieprzyjemności, a pracowało się miło, z pewnością mogę polecić zatrudnienie się w biurze firmy Sabaj.

@Mariusz

Specyficzny klimat? Czyli jaki? Może ktoś to opisać, co to oznacza, jakie przykłady?? I jak właściciele sa życzliwi i taki z szacunkiem, to czy odbija się to poprzez pensje, benefity, jakieś dodatkowe świadczenia, premie? Czy to tylko chodzi o traktowanie osobiste, bez wymiernego znaczenia?

Pracownik tox

Specyficzny klimat? Już Ci powiem jaki : smród, brud i ubóstwo. Jakby było mało to nieprzestrzeganie zasad BHP. Niestety już nie pracuje pewien kierownik który codziennie mówił hasła typu (usunięte przez administratora) BHP". Może ten specyficzny klimat to ten zagrzybiony prysznic pod którym nikt nie odważył się wykąpać? Albo może tak chwalona stołówka z luksusami typu krzesła i stoliki. Firma rodem z PRL. Rotacja pracowników olbrzymią bo nikt nie chce robić za tą jałmużnę

Gnomus666

Hej wszystkim. Mam pytanie. Jestem wykwalfikowanym pracownikiem 7 lat pracowałem w firmie z której teraz zamierzam odejść i poszukuję pracy czyli rozglądam się. Wprawdzie nie jestem spawaczem, jestem operatorem ,śrutownica komorowa, oraz pracowałem wcześniej w tej samej firmie na stanowisku wytrawiacz jestem też liderem czyli taki niby brygadzista niby nie wiadomo co, kieruje grupą ,szkole nowych pracowników, oprócz tego serwisuję maszyny i jestem suwnicowym. Na co mogę liczyć w firmie Sabaj. Czy umowa na czas nieokreślony to tylko fikcja w tej firmie bo jak czytam kometaże z przed lat i te obecne to j.p

Kadra
@Gnomus666

Słuchaj pensja na początek to 2700 zł netto czyli całkiem nieźle. BHP przestrzegane w 100%, stołówka zakładowa, dobry socjal, zgrana, młoda ekipa na produkcji. Jeśli zostaniesz brygadzistą z czasem to zarobisz nawet ok. 4k :) Pozdrawiam i zapraszam

Natka
@Kadra

Dobry socjal? Czyli co oferuje firma pracownikowi? Ile zmian jest na produkcji? Zdarzają się nadgodziny, żeby dorobić sobie do podstawy?

@Kadra

Co, 2700 zł netto na start? Dla kogoś z doświadczeniem? Ale ta kasa to za cały etat czy za pół? Stołówka to miejsce do jedzenia swojego jedzenia, czy oni tam też gotują posiłki dla pracowników?

Xxxx

Firma ta to jakis żart nie wypłacalna i szkoda mówić poprostu żart jakis

Gowork pedau
@Xxxx

Chyba pomyliłeś wpisy(usunięte przez administratora)

@Gowork pedau

Opinia chamska, nic nie wnosząca, nie odpowiada na powyższą opinie

@Gowork pedau

Dlaczego piszesz, że ktoś pomylił wpisy? W takim razie jak tutaj jest?

Rasta
@Xxxx

chyba pomyliles adresy mecenasie , ja od lat dostaje kase na czas

Mały karzel

Zadzi i dzieli

@Xxxx

Jak wygląda praca w tej firmie na stanowisku Technolog obróbki blach cnc? Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

@Kandydat

Super, bo ja też jestem zainteresowana stąd dołączam swoje pytanie. Technolog może tu dostać na start umowę o prace na czas nieokreślony? I wiecie czy w umowach o prace są wpisy o regularnych i systematycznych podwyżkach im ma się więcej lat pracy w firmie?

A co się stało z p. Gorczycą? Awansował, czy dostał wypowiedzenie?

Tytus

Pracuje nadal, ale podobno większą władzą dysponuje jakiś koordynator. Czy ktoś wie o co chodzi?

bezrobotny

Pan Gorczyca pracuje nadal, jak byłem ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej to przeprowadził ze mną szkolenie BHP,on cichutko mówi ledwo co go zrozumiałem,papiery podpisałem i zrezygnowałem-dalej szukam pracy.Pan Gorczyca ma niezła fuche siedzi i czyta gazetki a jak trzeba przeszkolić z BHP to strzeli pogawędke na 15 m i znów wraca do prasy-takie czasy

L.

Pan Gorczyca ma się dobrze i pracuje :)

Anonymous

Nadal pracuje i wciąż jest mało inteligentny

Anonymous
@Anonymous

Aktualizacja Dyrektor już nie pracuje, odszedł na emeryturę, ale to nie znaczy, że jest lepiej. Wciąż jest to samo.

Agacia
@Anonymous

Czyli wybrany został ktoś całkiem nowy? Chyba, że można było też bezpośrednio ze struktury kandydować? Ciekawa jestem jak rozmowa na takie stanowisko może przebiegać. Z ilu etapów się składa? Czy ktoś był lub słyszał coś więcej w tym temacie?

Czym w Sabaj System zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Czy firma Sabaj System udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Szatyn

Wsparcie? Ty żarty sobie robisz? Ta firma to jest żart. Pracuję w dziale malarni i powiem ci, że to jest masakra. Brygadziście zależy na tym, żeby jak najwięcej wymalować. A ja tymczasem coraz częściej kończę kilka minut po 14. Jest coraz gorzej. Oni nie patrzą jak się czujesz, mają nas w czterech literach.

@Szatyn

Lol . a co oczekujesz ze ktos bedzie cie glaskal po glowce i pytal jak sie czujesz ?

Szatyn

Chcesz w takich warunkach pracować? Za taką kasę? (usunięte przez administratora)

Jak wygląda praca na stanowisku Spawacz w firmie Sabaj System? Czy mogę liczyć na więcej niż 4800 , jeżeli mam duże doświadczenie?

Spawarki

Najniższą na zleceniu, ich nie obchodzi że masz doświadczenie

@Spawarki

Czyli ta naprawdę jest to dobra opcja dla ludzi, który jeszcze nie mają pojęcia o zawodzie? A są może jakieś perspektywy na ewentualne szkolenia, żeby się nauczyć jakiś lepszych praktyk?

Były

Jako były pracownik dodam swoją merytoryczną opinie: szefostwo nie szanuje pracownika, dla nich pracownik a w szczególności pracownik na hali nie znaczy nic, jest złem koniecznym, napewno oszukuje, kłamie i tylko patrzy by narazić firmę na straty. Zachorujesz? Jak wrócisz to zaraz znajdzie się powód by cię zwolnić. Syn właścicieli to największy dramat tej firmy - jeszcze bardziej nie szanuje ludzi i jest złośliwy. Jedynie właściciel ma podejście do pracownika i myśli sensownie, niestety jest odsunięty na bok. O umowie o pracę zapomnij, dostaniesz umowę zlecenie albo odrazu zaproponują byś założył własną działalność. Sama praca jest spoko i ludzie za czasów kiedy pracowałem byli naprawdę zgrani i to był jedyny plus tego miejsca. Zarobki mega niskie, żadnych dodatkowych bonusów. Warunki socjalne słabe, dodatkowo cała firma okamerowana od stop do głów więc czujesz się jak w big Brother a wielki brat patrzy. Pisze to by przestrzec tych co nie znają tej firmy i myślą o złożeniu CV. Chyba że ktos jest wielbicielem mocnych wrażeń (w tym negatywnym sensie) to śmiało.

Bartosz
@Były

Dzięki za ten wpis, a powiedz proszę, firma w ogóle nie oferuje umowy o pracę czy chodzi Ci o to, że zlecenie jest tylko na początek?

Prawda
@Były

Sama prawda. Biurowych też nie szanują, nie martw się. Jedynie Pan (usunięte przez administratora) ma podejście z szacunkiem do pracownika, ale on nic nie może - żona z pieprznietym synem trzęsą firmą. I prawda, oni dwoje nie dadzą Ci UoP, będą kręcić, tylko zlecenie albo b2b

Umowa o pracę???
@Bartosz

W tej firmie nie ma czegoś takiego. Śmieciowa do zwolnienia.

Pracownik hali
@Umowa o pracę???

Ojjj dokładnie tak jest haha

Nieszanowany pracownik

(usunięte przez administratora).. Tragedia.

Firma Sabaj System niedawno zakończyła rekrutację na stanowisko Account Manager. Jak oceniacie poziom trudności rozmowy?

Ta firma

Prawda czy fałsz

Moje wrażenia po rozmowie rekrutacyjnej mocno negatywne. Rekruter stara się bardzo mocno pokazać jaki to on nie jest świetny .U mnie mu nie wyszło i został kilka razy zgaszony za nieprawdy które mówił. No nic, pewnie sie nie dostane... Ale ilosc rotacji w tej firmie pokazuje jak tam jest.

Prawda
@Prawda czy fałsz

Rozmawiałeś z takim niskim prezesikiem w bluzie z hali? To syn szefów, on jest esencją tej firmy. Buc jakich mało

@Prawda

esencją? Czemu od razu go tak nazywasz, pracownicy się z nim nie dogadują? A coś więcej się dzieje?

Gosc
@Zuzanna

J(usunięte przez administratora)

Ciekawski

Witam w Nowym Roku? Wraz z Nowym Rokiem podjąłem zatrudnienie w normalnej firmie i tak mnie naszło... Czy dalej u Was pracuje ten mały, odpychający, mocno zakompleksiony człowieczek, który nie znalazł by nigdzie indziej pracy, gdyby nie rodzice? Pytam z czystej ciekawości :-) Sabaj to żart. Niech splajtują.

Interesuje mnie kariera na stanowisku Magazynier. Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w tej branży i podzielić się doświadczeniami z zatrudnienia w firmie Sabaj System?

Deskorolka profilowana wkładka

Oh stary, jak najdalej z dala, ta firma to żart .

@Deskorolka profilowana wkładka

przed pracą jako magazynier przestrzegasz? a co z innymi stanowiskami, jest jakieś w miarę w porządku jeśli o warunki chodzi?

MalyKarakan
@Deskorolka profilowana wkładka

Zostaw merytoryczną opinię o Sabaj System - Kraków

• Jak się pracuje w Sabaj System?

Zobacz opinie na temat firmy Sabaj System tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sabaj System?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sabaj System?

Kandydaci do pracy w Sabaj System napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sabaj System