Opinie o Ulmos.Sp.Zoo w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ulmos.Sp.Zoo. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ulmos.Sp.Zoo o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ulmos.Sp.Zoo w Opole

Wiktoria Nowy wpis

Proszę o kontakt wszystkie osoby, które zostały oszukane przez tę firmę, która istnieje teraz pod nazwą ULMOS-PM . Nie zostały im wypłacone pieniądze, nie ma kontaktu z nikim z firmy, bądź ten kontakt utrudniają. PILNE !! kontakt e-mail wiktoria258111@wp.pl

Weronika Nowy wpis

Martwia mnie te opinie, czy naprawdę jest aż tak zle ?

Kontakt! Nowy wpis

Gustaw Nowy wpis

@niezadowolony Mam inne zdanie a poza tym firma ma opinię dobrego pracodawcy więc może trzeba zastanowić się czy dobrze pracujesz?

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
niezadowolony

Chcesz tu pracować ?? Zastanów się 2 razy i poszukaj gdzie indziej.

Damian

Przypominam Ci, że podawanie danych osobowych innych osób jest zabronione przez regulamin https://www.gowork.pl/regulamin Według Ciebie w firmie pracują starsi pracownicy. Czy nie ma obecnie nowych przyjęć? Napisz kilka słów na temat rekrutacji. Każdy, kto jest zainteresowany zatrudnieniem, będzie wdzięczny za takie informacje.

Ktos

A Bogus nadal ledwo spawa i niby nie pije i zglada po pokojach co i ile wypił

zzz

szkoda

zadowolonaJola

Na zawsze zapamietam prace w tym miejscu, mega zgrana ekipa i super kierownictwo jestem wzruszona jak przypomne sobie prace w tym miejscu

@zadowolonaJola

Jola zadowolona bo wywaliła firmę na kasę poczym firma wywaliła Jolę

Ktos

Atmosfera jest dobra jak podier. Bogus pierwszy kombajnisci rządzą ha ha a szef z Niemiec zapatrzony w nich jak fo kręcą ha ha

@Ktos

Jak Miruś kombajnista został kierownikiem?

Lidia

@zadowolonaJola, dziękuję za Twój wpis w wątku opinii o pracy w firmie Ulmos. Ciesze się, że dobrze wspominasz pracę w tym miejscu, jednak czy mogłabyś przybliżyć w sposób bardziej szczegółowy swoją opinię o tym miejscu pracy? Jak ocenisz warunki pracy oferowane przez pracodawcę? Czy polecisz tą pracę dla osób młodych bez doświadczenia? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

Lidia

@Ktos, czy możesz w sposób bardziej szczegółowy wyrazić swoją opinię na temat pracy w firmie Ulmos? Obecnie Twój komentarz dodany w wątku niewiele mówi na temat warunków pracy u tego pracodawcy. Uzasadnij swoją wypowiedź. @Cezary, podziel się z nami swoimi doświadczeniami na temat pracy w firmie Ulmos. Jesteś obecnym bądź byłym pracownikiem tej firmy? Napisz coś na temat warunków oferowanych przez pracodawcę.

Cezary

Może warto zacząć doceniać pracę w dobrej firmie?

Tymon

Ulmos.ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. czy ta cisza jest tego potwierdzeniem?

Bogus slyszalem ze nie zdales probek w Luksenburgu ty wielki spawaczu ha ha fachowiec

Olokolo
@ja

Pewnie trzymał sie zasady "Prezesa"spawanie jak jazda na rowerze raz się nauczysz i nie zapominasz (o donoszeniu i (usunięte przez administratora) lizaniu)

Ugo

Ulmos ma opinię super pracodawcy więc nie rozumiem dlaczego tak piszecie? Może konkurencja inspiruje do pisania?

Oszukany

Uwaga!! Prosze uważać na firmę ULMOS ! Jest to przedsiębiorstwo o wielkich wyobraźniach, dużo mówią , a mało robią, mądrują się niemiłosiernie. Pieniędzy nie wypłacają , a sami z wielkimi brzuchami wielce się wożą! Ludzie uważajcie , nie dajcie się im zrobić, bo pieniędzy już na pewno nigdy nie zobaczycie !!!!!!!

ten
@Oszukany

gosciu kto cię tam oszukał. Piszesz jakieś bzdury. Pieniadze przychodzą a że trzeba robić to co chciałbyś za błaznowanie i nieudolność lub brak chęci kupe forsy dostawać. Trzeba było iść do szkoły uczyć sie na lekarza, to miałbyś kupe forsy.

@ten

Gdybyś był taki idealny to byś nie szukał tutaj opinii żenada !!!

xxxxxxxxxxxx

Ciekawe ile osób jeszcze oszukali

Jeśli chce się wspierać oszustów, bądź jest się nim samym to w tej firmie będziesz czuć się jak ryba w wodzie

Lidia

@1 a możesz chociaż rozwinąć, dlaczego tak właśnie uważasz? Z punktu widzenia osoby, które nie pracuje w Ulmos - każda opinia jest ważna, jednak musi być ona podparta konkretami. Co dokładniej sprawia, że namawiasz do ucieczki przed pracą w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Ulmos.Sp.Zoo - Opole

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ulmos.Sp.Zoo?

Kandydaci do pracy w Ulmos.Sp.Zoo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ulmos.Sp.Zoo
3.4/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Głogowska 39
    45-315 Opole