Opinie o Centrum Kształcenia Optimum w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Kształcenia Optimum. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Kształcenia Optimum o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Kształcenia Optimum w Olsztyn

Jeśli ktoś potrafi pisać to byłoby najlepiej. Ale w temacie firmy?

Patryk

W firmie jest dobrze, ludzie nie mają na co narzekać w związku z tym nie ma powodu do pisania na tym wątku.

sajmon_92

Witam! Czy ktoś może napisać jakie dokładnie realizowane są tam szkolenia i jak wygląda przykładowy dzień pracy w tej firmie?

Piotrek

Czy mógłby ktoś napisać coś więcej o zmianie systemu pracy? O co w tym chodzi?Dlaczego nie będzie rekrutacji? Napicie coś więcej ,żeby nowi wiedzieli o ewentualnych zmianach.A moze to tylko taka plotka?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Centrum Kształcenia Optimum na stanowisko Specjalista ds kadr i płac bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
Kolo

Jaka jest przyczyna , że na tym wątku od maja nie ma wpisów? Czyżby tak poprawiło się w firmie, że nikomu nie chce się pisać na forum? Zgadzam się z wypowiedzią, jakieś drobne błędy mogą zdarzyć się wszędzie!

Wiola
@Kolo

Prosta sprawa są wakacje ;-) i nastapiła zmiana systemu pracy ; nie ma rekrutacji i tym podobnych problemów . Miłego ...

Lidia

Jak wygląda system premiowy w Centrum Kształcenia Optimum?

Poldek

Optimum jest moim miejscem do pracy i jestem dumny z tego.

nadi
@Poldek

Cześć Poldek a czy masz profil na fb czy moglabym sie z Toba skontaktowac ?

Mirek

Czy Optimum ma aktualnie nowe oferty pracy? Nigdzie nie mogę nic znaleźć a chciałbym tu pracować bo to dobra firma. Mam tam znajomych oni też chwalą sobie robotę. Po przeczytaniu kilku wpisów dałem spokój bo frustratów wszędzie pełno. Ludzie chcą pracować.

Marek Bandurski

Witaj Mały Podpisuje sie pod Twoja opinią. Obecnie jestem na etapie stwierdzania zgodności z prawem umowy, którą podpisałem. Uważam, że zabezpieczała ona tylko interesy Optimum, a nie osob ktore umowę te podpisały. Umowę te podpisało co najmniej kilkanascie osób. Możliwy jest pozew zbiorowy, w przypadku wspólnego działania. Mój adres mailowy ponownie podaję: marcogdpl@interia.pl . Mieszkam w Gdańsku. Nowym, ewentualnym współpracownikom / pracownikom proponują przed podpisaniem umowy z firma Optimum z Olsztyna o konsultację z prawnikiem, radcą prawnym. Ustrzeże to Was przed ewentualnymi problemami. NIe podpisujcie żadnych weksli lub podobnych zabezpieczeń w umowach cywilno prawnych

Skoczek

Czy Optimum prowadzi jakieś nowe rekrutacje w Legnicy? Bardzo mi zależy na pracy w tej firmie. Z zawodu jestem elektromechanikiem, jakie można wyciagnąć zarobki? Czy są jakieś premie a może dodatki socjalne? Słyszałem, że fajni ludzie pracują to może być sympatycznie

Przy podpisywaniu umów z firmą CK Optimum polecam dużą ostrożność, najlepiej konsultacje z prawnikiem, radcą prawnym, pracownikiem PIP w celu uniknięcia błędu i ponoszenia tego konsekwencji . W moim przypadku za podpis złożony w 2008r podczas szkolenia ponosze konsekwencje do stycznia 2017r. CK Optimum jest przygotowana na każdą okoliczność . Podpisana umowa w Olsztynie skutkuje postepowaniem sądowym w Olsztynie / jeżeli do tego dojdzie/ i nie ma znaczenia jak daleko mieszkasz, Ja mieszkam w Gdańsku i na sprawę sądową w Olsztynie spóźniłem się kilka minut /remont drogi/ . Podpis w 2008r i konsekwencje do 2017. Polecam zapoznanie się z przedstawiona umową minimum kilka dni przed podpisaniem i konsultacją jak napisałem na wstępie. Normalna umowa o pracę, umowa zlecenie to 2 -3 stony. Jak jest ok 8-10 to powinno zastanowić.

Zamieściłem kilka moich opinii o CK Optimum Olsztyn , dotyczyły one mojej rekrutacji w roku 2008. Po zamieszczeniu ich na portalu GO WORK przedstawiciel Optimum poinformował mnie mailowo, że obecnie nie są pobierane żadne opłaty za szkolenie, system rekrutacji i pracy jest inny. Osobiscie nie wiem jak jest. Sprostowanie to zamieszczam, gdyż za zniesławienie Optimum grozi mi powództwem sądowym.

Zdegustowana postawą CK OPTIMUM
@Marek

Wiesz co ? Ja również zamieściłam nie pochlebną opinie na temat tej firmy , bo takie miałam doświadczenie z tą firmą . Potem również grożono mi sądem . Ale ludzie dalej swoje........ Jak ktoś lubi.............. .

Były

Optimum znam z pracy wcześniejszej i dobrze ją wspominam.

@Były

Witaj Byly. Zachęć potencjalnych pracowników /współpracowników CKO bardziej konkretnym komentarzem. Twoja lakoniczna wypowiedź nie wnosi nic. Ja mam konkretne dokumenty na standardy Optimum, przedstaw te pozytywne i przedstaw się na portalu. Zapraszam do polemiki co warunków pracy w CKO Olsztyn . Marek

Praktyk

Fajna firma, chciałbym tam pracować.Czy jakieś przyjęcia?Może ktoś wie.

Dorota

Oszuści

pust

Gotowość do pracy zmianowej jest rozsądna, ale ciekawe jakie dają zarobki. Można liczyć u nich na odpowiednie premie, więc widać, że dbają tutaj o niezłe zatrudnienie. Ciekawe czy atmosfera dopisuje w Gdańsku.

Felix

Ludzie czytajcie wcześniejsze opinie. Ta firma to żenada .

ggg

Czy ktoś może mi napisac konkretnie na czym polega problem w tej firmie? Czemu ta praca to wyzysk? I czemu jesescie niezadowoleni? Czy konieczna jest dzialanosc? Jakie narzedzia pracy? Jakie rozlioczenia za paliwo? Konkrety prosze a nie ogolniki i nie emocjonlane wypowiedzi. Z gory dzieki

xxx

Firma krzak. Zdecydowanie nie polecam.

Maria

Ile wynosi wynagrodzenie za cały etat dla osoby rozpoczynającej? Czy są jakieś dodatki? Czy pracuje się w soboty i niedziele? Jeżeli tak, to ile dostaje się za dni ustawowo wolne od pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Kształcenia Optimum - Olsztyn

• Jak się pracuje w Centrum Kształcenia Optimum?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Kształcenia Optimum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Centrum Kształcenia Optimum