Opinie o Centrum Kształcenia Optimum w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Kształcenia Optimum. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Kształcenia Optimum o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Kształcenia Optimum w Olsztyn

Eryka

CENTRUM KSZTAŁCENIA OPTIMUM i Podbielski wrócili. W nowych piórkach i podobną ofertą jako https://www.smart-up.pl/kontakt/. Z dopiskiem Akademia Rozwoju podpinając się pod inną firmę Akademii Rozwoju What's up z Olsztyna, wcześniej Akademia Nauki oddział sieci z Poznania. Szlak mnie trafi jak pomyślę, że znowu w pięknych słowach o rozwoju dzieci zacznie nabijać ludzi w butelkę na raty?

Marek Nowy wpis
@Eryka

Mam podobne zdanie

Marek Nowy wpis
@Eryka

Mam podobne doświadczenia

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Centrum Kształcenia Optimum w przypadku pracy jako Monter?

była pracownica Nowy wpis

no moższ tam montować kredyty

Co wchodzi w socjal Centrum Kształcenia Optimum?

Stanisław

Byłem związany z CK Optimum kilkanaście lat temu i wtedy nie było żadnego socjalu - po prostu umowa zlecenie. Dużo jeździsz, mało podpisujesz umów to koszty mogą przewyższyć przychody. Ja zarabiałem dobrze, ale niestety rynek się popsuł i obecnie bardzo trudno jest namówić kogoś na kurs technik pamięciowych czy szybkiego czytania. Jeśli chodzi o samą firmę, to muszę powiedzieć, że pani Hania była człowiekiem, z którym szło się dogadać, natomiast pan Marek był/jest człowiekiem trudnym. Ciężko go skłonić, żeby spojrzał na sprawy z innej perspektywy niż jego oczy. Sądzić się nie musiałem i nie znam nikogo kto musiał. Pieniądze wypłcone uczciwie, US i ZUS rozliczone.

@Stanisław

Może coś się zmieniło na lepsze dla zleceniobiorcy. W uczciwość uwierzę jak się rozliczy z oszukanymi dot. wekslów itp

Jakie są mocne strony pracodawcy Centrum Kształcenia Optimum?

Pracodawcy potrafią zadbać o swój interes. " Cel uświęca środki "

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Centrum Kształcenia Optimum na stanowisko Specjalista ds kadr i płac bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.

@była pracownica a to tu żeby zacząć współpracę to trzeba dać wkład własny?

@Marcin

w lotto masz większą szansę na sukces.

wkładasz kasę w paliwo

@była pracownica

W prywatny tak, w służbowy nie. Kocham proste i uczciwe zasady.

@Marek

nie ma służbowych samochodów ściema

@była pracownica

Witaj Była Pracownico. Możliwe, że ja coś błędnie napisałem, albo Ty błędnie zrozumiałaś. Jedno jest pewne ani Ty ani Ja o firmie Optimum nie napiszemy jednego dobrego zdania. Obecnie pracuję w innej branży i mam samochód służbowy. Moja współpraca z Optimum zakończyła się w sądzie. Za wpisy jeż byłem straszony przez współwłaściciela p. Marka. Pozdrawiam, Marek ( zbieżność imion przypadkowa)

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie Centrum Kształcenia Optimum? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

była pracownica

ja piszę rzetelnie i uczciwie, nie polecam, rozstałam się z nimi za duże koszty i oczekiwania, brak wsparcia, same wymagania, nie polecam

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Centrum Kształcenia Optimum? Na Nuzle.pl widziałem 4 września kilka ogłoszeń.

była pracownica

biorą każdego kto ma chęć i kasę na inwestowane

Tomasz

Z firmą miałem NIEPRZYJEMNOŚĆ "współpracować" kilka lat temu. Były weksle, a wyjazdy do klientów finansowałem z własnej kieszeni. Moje paliwo, mój czas, moje nerwy. Wyczuwało się nieudolną próbę manipulowania ze strony pracodawcy. Właściciel przeczytał kilka książek o manipulacji i nieudolnie próbował uskuteczniać haniebne praktyki. Kilka razy złapałem go na kłamstwie. Po kilku miesiącach udało mi się odzyskać weksel i zerwać współpracę. Do teraz przechowuję jako dowód wszystkie maile, scany, rachunki za paliwo i naprawę auta oraz bilingi telefoniczne. Niech da do myślenia, że negatywne opinie o firmie są na bieżąco usuwane z różnych stron! Co chwilkę ktoś pisze o jakichś pozwach, zastraszeniach... ;-) Nie wierzę także w żadną z pozytywnych opinii. Najparwdopodobniej są pisane przez właścicieli.

@Tomasz

popieram

@Tomasz

prawda

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Centrum Kształcenia Optimum?

była pracownica

to oni jeszcze funkcjonują? nawet się nie zastanawiaj nad współpracą, no chyba że masz sporo kasy do zainwestowania, zapytaj na wstępie jakie są twoje nakłady finansowe i już ci wystarczy, za nic nie dostajesz zwrotów a wymagania ich musisz spełniać, umowa śmieciowa, nie polecam, szkoda kasy, nerwów

Robert

Podziwiam właścicieli firmy, ze pomimo tak niepomyślnych opinii działają ponad 12 lat (wtedy dałem się wkręcić i do dziś śledzę ten profil). Ciekawi mnie, ile setek ludzi na własnej "doo..e" i kieszeni, odczuło jak Ja i POZNAŁO PROFIL FIRMY. Mogę to określić jako metoda "na wnuczka" - wszyscy o tym wiedzą a naiwni sami się sieją.

do Robert
@Robert

Część osób ma trudną sytuację życiową i przychodzi do takich firm. Niektórym się udaje coś zarobić, a wielu się nie nadaje. Ale polecam USKI, wejdź na ich stronę i go work. Jest dużo lepiej; jak masz niedosyt.

bleble
@do Robert

Czyli jak się tych wielu nie nadaje, to właściciel i tak durny ma im płacić? To jest właśnie polskie warcholstwo!!! Cudnie.

do Roberta
@Robert

Wszyscy niezadowoleni wejdźcie na stronę USKI. Monopolu ta firma nie ma na płacenie, swoje kursy.

@Robert

Hej . Ja myślałam że już dawno zwinęli żagle . Jak widać naiwność ludzka nie zna granic . Pozdrawiam Robercie ????

@Robert

Robert nie Ty jeden. Znam jedną osobę co w sądzie z nim i wygrała. Ja za weksel musiałem zapłacić. Do tej pory mam wrażenie nie nie byłem sobą jak w Olsztynie podpisywałem umowę. Rozum mi odebrało. Podobnie jak Ty śledzę Optimum

Iwona
@Robert

I tu się z panem zgodzę niestety 7 lat temu tez dałam się na to nabrać cenę za to ze byłam naiwna płace do dziś

Anita

Tak sporadycznie zostawiacie tu swoje opinie, czy jest to czymś spowodowane?

@Anita

Mam powiadomienia o nowych wpisach. Wchodzę z ciekawości, czasem odpowiem. Dla mnie to była porażka, czyli poznanie Optimum. Dałem się nabrać i nadal firmę obserwuję. To tak dla przypomnienia, żeby czasem nie zrobić jeszcze raz podobnego błędu.

@Marek

mam tak samo, nie polecam styczności z tymi ludzmi

Czy jest możliwość pracy w Centrum Kształcenia Optimum na część etatu?

Mirka

Nie ma juz tej firmy. Podbielski przekształcił sie w Smart up. Zajmuje sie tym samym. To obserwujcie. Mirka

@Mirka

Witaj Mirka. Proszę o więcej info o Panu Marku P. Smart up, a dokładniej ?? Pozdrawiam Marek B.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Centrum Kształcenia Optimum. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Nuzle.pl, ostatnio dodali 5 lutego.

Pytanie2

Możesz podać link do ogłoszenia? Nigdzie go nie mogę znaleźć

tak

Myślę że warte UWAGI

Mój scenariusz współpracy z Optimum był inny, ale finał taki sam. Strata czasu i kasy.

Wszędzie może dojść do pomyłek, uchybień i błędów bo jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy błędy. Nie znaczy to , że firma jest nieuczciwa, może trzeba rozmawiać?

Najlepiej w sądzie

Lidia

Nigdzie w sieci nie natknęłam się na aktualne oferty pracy w Centrum Kształcenia Optimum. Czy może wiecie czy firma planuje zatrudnienia do siebie? Jak przedstawia się jej obecna wewnętrzna sytuacja? Zachęcam Was do pozostawienia w tym wątku aktualnych i rzetelnych informacji o tym pracodawcy.

jola

Ja odbyłam kurs Kadrowo płacowy w Nova przy Ratuszu, jestem bardzo zadowolona pani prowadząca miło i przyjemnie przekazywała swoją wiedzę.

Nowy chętny

Taka cisza na forum, nowych ofert pracy od lipca nie przybyło? Może ktoś napisać co się dzieje? Chciałem aplikować ale nie wiem czy to ma sens, może cos się dzieje i nie warto sobie zawracać głowy! Dla chętnych opinie pracowników są bardzo ważne, to głos ze środka!!

Sara

Czy mógłby ktoś z obecnych pracowników krótko napisać jak oceniają pracę w Optimum. Będę bardzo wdzięczna.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Kształcenia Optimum - Olsztyn

• Jak się pracuje w Centrum Kształcenia Optimum?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Kształcenia Optimum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Centrum Kształcenia Optimum