Centrum Językowe KONIK

Opinie o Centrum Językowe KONIK

Bibi

Jak się nazywają ich pod pracownicy i współpracownicy e Niemczech bo pracując tyle lat nikt na szteli nie był i nie widział warunków i co do dzieje a panie w biurze tylko stołki grzeją i nie mają pojęcia o ciężkiej pracy opiekunki zbywając ja szybko

Monia

Fajnie poczytać dobre opinie. Ja już parę razy dzwoniłam i niestety nie chcą tak jak inne firmy wziasc mnie do pracy bez znajomości języka abym mogła tak jak stare wyzeraczki które tak właśnie zaczynały bez języka a teraz już dłużej jeżdżą język znają i nie dają innym przez to szans na rozpoczęcie tak jak one zaczynały.

@Monia

Bez języka też zatrudniają zmieniałam nie raz Ukrainkę która ani meeee ani beeee po niemiecku

Oszukana

Byłam z nimi kilka lat temu w Niemczech niby na niemieckich warunkach, a gdy zachorowałam w Niemczech to się nagle okazało że nigdzie nie jestem ubezpieczona - (usunięte przez administratora) - odradzam!

@Oszukana

To prawda sprawdzajcie wszystko dokladnie

Wiola
@Bibi

Zgadzam się omijać firmę i jak naj dalej od krętaczy

Agi

Ja nie pije i miałam ok. Jak jest na szteli pytali co tydzień. Gdybym powiedziała, że mi się nie podoba to by myśleli co dalej raczej. Miną może się zdarzyć wszędzie ale tu są Sztele na miesiąc, są na sześć tygodni, są elastyczni, można zmieniać,, bo nie narzucają. Nawet całkiem nieźle starają się dcobierać. Papiery są w try mi ga, co jest bardzo istotne, przynajmniej dla mnie. Zanotowali, że prosiła o ostatni Lonabrehnungs i przysłali bez słowa próśby, zanotowali od kiedy chce szukać miejsca i byli przygotowani do rozmowy, zapytali czy zaczęłam już może szukać w innych firmach. Miło się z takimi ludźmi rozmawia. Pensje to nie, raz nawet 09., raz 15, a, raz 20 ale zgodnie z terminami, zależy jak jest kasa ale zgodnie z umową. Nie liczę na to, że zawsze trafię dobrze, bo można przecież trafić źle ale myślę, że firma też wie, co robi, nie chce też zjeżdżać ledwo pojechałam, jeśli idzie i są się pracować. Nie ma firm prawie co płacą od średniej, chyba, że co dwa miesiące i poza tym opłaca się pracować tylko na niemieckich warunkach. Stawki uważa w porównaniu do ibntych firm są ok, wiadomo uzależnione są od znajomości języka, ja ma dobry i uważam, że są uczciwe. Ważne, że zaświadczenie do PUP mam s dwa dni, że ofert jest dużo i nikt nie robi z takimi rzeczami problemu. Znam numery do swojej kasy chorych Niemczech i tam j opłacają składkę, więc zawsze sobie sama robię druk E106. Jestem w tym układzie zadowolona. Są firmy gdzie zaświadczenia to nie dostaniesz nigdy, bo oni nawet nie wiedzą co to jest. Lonabrehnungs to dc la tych firm jakiś kosmos. A już potwierdzenie meldunku to rzecz z nieba wzięta dla tych firm i nie wiedzą do czego służy. Służą ju temu aby pl przepracowaniu 365 dni iśostac zasiłek albo ku temu żeby zrobić sobie e19-/s1samemu i chodzić tu w Polsce i w Niemczech jeszcze miesiąc do lekarza. Już cztery lata pracuje j wielu firm nie rozumiem, już nie mówiąc, że często dzwonią ok dopiero s, ukaja oferty, zamiast os zaoferować i siedzieć kiedy ktoś chce wyjechać albo już nie mówiąc, że dla tych firm miesiąc wyjazdu za stawkę z dobrym językiem to cud nad Wisłą. A więc polecam CJK ipania Magdę, ponieważ Koordynator będzie przygotowany. Alkoholików to nikt nie chce, ani w tej ani w innej firmie.

@Agi

Oj widać poczucie humoru i bzdury nikogo nie opuszczają

Nie byłem rekrutem cz

Czy zatrudniacie w wieku 68 lat i bez znajomości języka niemieckiego

Agi

A tych wypowiedzi o składkach to wiecie co, z niemieckich warunków jest mała ślę jest, polskie się w aż le nie opłacają, Gewerbu to są już tylko dla emerytów, bo w Niemczech z Gewerbe w ogole emerytur nie na, bo składu wtedy płaci się samemu prywatnie, z midi Job dostaniesz ale w Niemczech grosz a mini job też nic, więc kto ma odrobinę inteligencji ten wie, że jedynie się opłacają niemieckie warunki i podatek w Polsce, mało ale coś. Także odpuśćcie te głupoty. Pijących zmienniczej to juz widziałam, wiele, tak jak złośliwych. Zajmuje się swoją pracą w miarę swoich sił i tyle. Przesadzać nikt mi nie każe. Godzin pilnuje sama i wiem ile mogę się ewentualnie nadwyrezyc a ile nie, mam też własny rozum i mysle, że obie strony zrozumieją się wzajemnie jak są wobec siebie w miarę tego interesy uczciwe, a pani Magda mi się wydaje, że jest,biorac oczywiście pod uwagę wzajemny rozsądek. W związku z tym znów z nimi jadę. Pozdrawiam Was.

Agi

Właśnie opłaca, bo ubezpieczenie się kończy i umowa za każdym razem też się kończy i można się rejestrować w PUP. Nie opłacają się polskie umowy bo u w pieczenie się kończy miesiąc od zjazdu, a umowa dalej trwa i firmy nie płacą wcale średniej krajowej. Na niemieckich mało jest ale coś jest. Ta praca się nie opłaca aby się związywać z jedną firma. Mi bardzo odpowiadają niemieckie warunki. CJK ma to do siebie, że mają miesięczne zlecenia i gra. Trzeba być niespełna rozumu aby jeździć na polską umowę śmieciową, wiązać się zakazami konkurencji i żadnym zabezpieczeniem po zjeździe. Robisz druk S1/S070, a umowa i tak jest zrywana i się rejestrujesz i to jest a mnie układ, ponieważ i tak nic nie mam z umowy zlecenia.

Agi

A niemiecka emeryturę masz także z polskiej umowy na niemieckich warunkach, z niemieckiej umowy tylko jak zapłacisz podwójny podatek. Z Mini i Midi Job jak dostaniesz trzy Euro to się ciesz, a z Gewerbe nic jak obie sama jej nie zapłacisz. Tu dostaniesz mało ślę dostaniesz. Poza tym z niemieckich warunków za trzy miechy mam mieć zasiłek z urzędu a z polskiej nie ma funduszu pracy. W ogóle się nie wypowiadaj na ten temat bo bladego pojęcia o tym nie masz. Polska umowa, podatek w Polsce, niemieckie warunki to mało ale coś. Niedługo może będą umowy o pracę ale nie wiadomo czy w opiece. Pozdro.

@Agi

Przede wszystkim niemiecka umowa a zasiłek musisz przepracować 6miesiecy,dwa musisz mieć meldunek to podstawa odprowadzania składek i pracy na niemieckich warunkach,nic nie opłacają ani w de ani w pl,posprawdzajcie sobie składki u źródła są czy nie ma,widnieją jako należne czy opłacone w pl i de

Agi

Negatywnych opinii nie kapuje. Ja uważam nadal, że to jedna z lepszych agencji. Sztele sa różne, raz lepsze, raz gorsze, jedna miała super, może druga kitowata ale rodzina mi dawała jeść, a i mały prezent sala, mimo, że podopieczna była trudna. Byłam z innej agencji to głodowałam. Papieru zawsze w trzy dni przysyłają. Nie ma żadnych niepotrzebnych zakazów konkurencji. Nie robią problemów. Myślę, że gdyby było źle i by się w nornalnym trybie wypowiedziało to reż by nic nie powirdzieli. Sztele załatwiają szybko. Zjeżdża się zawsze na czas. Ja do nich nic nie mam. Może jedynie to, że nie lubię lekkich prac ogrodowych. Tak poza tym to jak na razie było w porzo.

@Agi

Proszę poczytać umowę jest wyraźny zakaz konkurencji no i wszystkim polecam sprawdzenie zusu i odprowadzanych składek emerytalno rentowych,bo nie odprowadzają pracuje 4 lata i coś mnie tknęło sprawdzić to i lipa,ciężko się dowiedzieć od firmy dlaczego, poza tym wszystko się zgadza kasa na czas a jak nie przepracujesz minimum 4 tygodnie to potrącają kasę za busa,napewno nikt z firmy nie odwiedza rodzin i nie mają pojęcia w jakie warunki opiekunka trafi,dużo tylko piszą fanabeli,dopiero na miejscu wszystko się okazuje,czasem rodzina myśli że oprócz opieki ,będą mieli sprzątaczkę i ogrodnika

Bożena

Pracuje z agencją od lutego Wypłata na czas Koordynatorzy pomocni a co ważne dzwonią raz w tygodniu i pytają czy wszystko ok Polecam

Monia

Nie wiew skąd tak pochlebne opinie????????????Z Konikiem pracowałam ponad 2 lata i co.. Przez ten czas miałam tylko raz przez nich zrobione A1. Praca była ciężka byłam dyspozycyjna 24 h bez wolnego czasu. Łazienka wspólną z podopiecznym nieprzespane noce. Panie w agencji nie były pomocne nie obchodziło ich jakie są warunki jak upomniałam się o podwyżkę trzeba było zdać egzamin z języka. Czas pandemi to był horror Mój dzień pracy zaczynał się o 6 a kończył o 3-4 rano czyli prawie 22 h dyzpozycyjnosci. Nie miałam możliwości wyjścia na zakupy czy na wolny czas. Zrezygnowałam z pracy dla konika. Mój organizm był wyczerpany... Bez snu i odpoczynku. Te ponad dwa lata harówki dla tej agencji i nawet nie powiedzieli w podziękowaniu pocałuj się w (usunięte przez administratora) miesiące po rezygnacji z pracy w Koniku zaszłam z ciążę... No niestety nie było mi dane utrzymać ciąży przez fatalny stan zdrowia po całym roku 2020.Mam do nich żal i żałuję też że nie zrezygnowałam wcześniej. Moje wynagrodzenie było 900 euro a składki na ZUS śmiesznie niskie. Nie polecam tej agencji. Jak można tak wykorzystywać polskie kobiety!!!!

Martyna

Jestem zadowolona ze współpracy, poleciłam jednej koleżance i śmiało będę polecać dalej.

Kqsia
@Martyna

Czy można wiedzieć jak ta firma oplaca ZUS. Czyli od ile i co ile?

Iva
@Kqsia

PODSTAWA SKLADKI DO ZUS JEST NAJNIZSZA KRAJOWA 2800 I OPLACNE SA CO MIESIACTAK JAK MASZ ZLECENIE

Ella
@Iva

Niestety nie. Podstawą jest kwota 1830,00 zł to mniej niż najniższa krajowa

Bozena

Pracuje z firmą od lutego Jestem na trzecim zleceniu Jest dobrze Polecam Konika

Aleksandra

dzień dobry mam pytanko czy może mi ktoś powiedzieć jak ze składkami ZUS,z transportem na prace i z pracy i płaceniem wypłat.

Kkkkk

Witam mam pytanie odnoście Pan które sprzątają w Niemczech czy może ktoś mi powiedzieć własna opinie czy warto?

Bozena

Witam Pracuje w tej firmie od niedawna @Jestem zadowolonaKoordynatorzy bardzo mili i pomocni Wypłata na czas

Nusia

Wyjechałam z ta Firma i nic sie nie zgadało z tym co mi powiedział koordynator. Mieszkanie niby osobne bylło w piwnicy .Pacjętka silnie pobudzona z demencja , a miało demencji nie być .Pani miała być samodzielna , a okazało sie że jest nie samodzielna. W domu mialo opiekuna nie być , a był i uciekała po 10 dniach pracy . Odmówiłam podjęcia pracy wiec Firma Konik zostawiła mnie i kazała sobie radzić samej ze zjazdem do Polski . Tak się nie robi kochane Panie koordynatorki .Wina leżała po stronie Firmy , gdyż nic się nie zgadzało z opisem podanym przez koordynatora który kazałam sobie przesłać na e-meil .Nie twierdze bo może Firma dostała fałszywą informacje od rodziny ale rażąca nieodpowiedzialnością popisała się Firma pozostawiając opiekunkę na pastwę losu gdyż jako najemny niewolnik powinna podjąć prace zdaniem Firmy . Wstawania tez miało nie być a córka ze minimum 3x w nocy .Kto mówi prawdę a kto kłamie nie wiem rodzina czy Firma ale jak pracuje 15 lat pierwszy raz odmówiłam podjęcia pracy i pierwszy raz Firma tak postąpiła wobec mnie .Skandal

Beata

Dzień Dobry ! Nie rozumiem opini które są napisane ! Dziś jest rok jak pracuje w agencji Conik. Bardzo polecam ! Wypłaty na czas nawet zdarza się przed czasem ! Jeśli przestrzegasz regulaminu i nie pijesz alkoholu w czasie pracy nie masz żadnych problemów.. To takie proste i łatwe ! Co do wynagrodzenia myślę że zależy od języka. Pozdrawiam ????

KRYSTYNA

ZASTANAWIALAM SIE NAD WYBOREM TEJ FIRMY.W TYCH CZASACH CIEZKO KOMUS ZAUFAC. ALE PODEJAM DECYZJE O WYJEZDZIE I BYLO WARTO!

Anita
@KRYSTYNA

Witam dziś złożyłam ogłoszenie na temat pracy jako opiekunka czy warto zaufać firmie?

Sławcio
@Anita

Jak chcesz być oszukana przy wypłacie to polecam ! I jak będzie coś nie tak w Niemczech to jeszcze na własny koszt będziesz wracała ! A o numerach alarmowych które w razie problemów otrzymasz zapomnij nikt nie odbiera . Dostałem za miesiąc pracy po 3 miesiącach wypłatę 850e i wracałem z Niemiec na mój koszt.Umowy podpisujesz na 100 godzin pracy w miesiącu a okazuje się że musisz być na okrągło dyspozycyjna/y 24/h.Tak to w tej super firmie wygląda.A i jeszcze za zerwanie umowy prubóją kosmiczne kary nałożyć .

@Sławcio

Dzień dobry Panie Sławomirze. Jesteśmy od 11 lat w branży opiekuńczej i takie sytuacje nie dzieją się bez przyczyny. Osoby które nie przestrzegają regulaminu ( z którym się zapoznały wcześniej) m.in. spożywanie alkoholu w pracy, ponoszą konsekwencje. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia CJ KONIK

Bomblowa

Jesteście bez nadzejni zawiodłam się na was

Bomblowa

Jesteście bez nadzejni zawiodłam się na was

prac

pracuje z nimi od równo 4 miesiecy teraz drugi wyjazd rodzina bardzo mila i podopieczna tez jestwm zadowolona

Pracowałam dla tej firmy 2.5mies.w okresie wakacyjnym Umowa była dotrzymana w 100% I mam tu na myśli noclegi w Niemczech,dietę,wypłatę Wszystko jak najbardziej wporządku Jedna z najlepszych moich dotychczasowych prac pod względem warunków Pozdrawiam :)

chwileczkę
@Monika

jak to "noclegi w porządku"? że co, że nieodpłatne, czy że oddzielny pokój:D

Andzia
@Monika

Witam. Nie wiem czy o tej samej firmie mowa ale byłam w Niemczech 6 tyg i żadnej diety nie otrzymałam, warunki też nie dokona dotrzymane. Czy te opinie pozytywne są pisane przez pracowników firmę Konik?

Gdzie pracowałaś ?

Aga
@Monika

Wszystko w porządku Zjazd zgodnie z umową małym busem oplacomym Pozdro

Aga
@Monika

Dokumenty czyli Lonabrehnungs, wypowiedzenia, wymeldowanie z kasy chorych w Niemczech przysyłają od razu. Wszystko jest na sicher. Ja jestem bardzo zadowolona z tej firmy. Teraz mam przerwę j szkole język i sue szczepię. Firmę sobie chwalę, ponieważ ta dokumentacja w innych firmach zawsze była problem. Polecam CJK jak ktoś nie chce mieć problemów. Pozdrawiam cały zespół.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Językowe KONIK - Głogów

• Jak się pracuje w Centrum Językowe KONIK?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Językowe KONIK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 152.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Językowe KONIK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 137, z czego 110 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Językowe KONIK?

Kandydaci do pracy w Centrum Językowe KONIK napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Językowe KONIK