Hotel „Zamek na Skale” (****)

Trzebieszowice

Opinie o Hotel „Zamek na Skale” (****)

gość 2014-07-09 02:10:17
Szczera prawda.(usunięte przez administratora) Atmosfera w hotelu jest tragiczna ! Co do kasy to też się wszystko zgadza.
nie wazne 2014-11-30 00:40:13
Szczera prawda. Ludzie omijajcie ten hotel z daleka. A(usunięte przez administratora) Nie pracuję tam od pól roku(usunięte przez administratora)
gość 2015-05-03 01:29:48
SZCZERA PRAWDA !!!
hodor 2015-07-17 19:19:55
Z wypłatami w tej firmie, a raczej tym hotelu bywa różnie, (usunięte przez administratora) o czym mogą świadczyć nawet wypowiedzi moich przedmówców, o ile jeszcze z pracownikami spokojnie można się dogadać i pomogą w razie problemów to z pracodawcą jest bardzo ciężko, nie traktują tak jak powinno się traktować.
anonim 2015-09-23 23:00:12
trochę w tym hotelu przepracowałem. Jakie szefostwo, takie zarobki (jak dostaniesz wypłatę to nie wiesz co z nią zrobić,(usunięte przez administratora) ).(usunięte przez administratora) Zapraszamy
była pracownica 2016-01-06 00:46:05
Dokładnie tak to wygląda. Otrzymali 4* na początku swego istnienia, a potem trzeba je tylko utrzymać. I robią to w ten sposób, o którym pisałam. Byłam tego naocznym świadkiem więc proszę nie gdybać o jakichś dłuższych procesach. Zresztą tak jest wszędzie. Nie ma nad tym żadnej kontroli. A to jest wina przepisów czyli państwa. A nieuczciwi właściciele to wykorzystują.
Do stadion 2016-01-06 01:02:19
Teraz pracuję w hotelu 3*, w którym nigdy nie było urzędników i nie ma nadanej kategoryzacji. Więc o jaikm długim i żmudnym procesie mówimy. Brak kontroli = samowolka.
Ziomek co troche tam przepracował 2016-05-19 18:05:28
A co się dokładnie zmieniło? Ja wciąż nie mogę wytargać pieniędzy które są mi winni.
poldek 2016-06-20 14:03:49
jak to, a oc dokładnie sa Ci winni? Wydaje mi się, że jednak ten hotel jest dobra firmą, bo ma cztery gwiazdki jakby nie patrzeć i na penwo też to świadczy o nich dobrze, bo takich gwiazdek nie dostaje sie za nic.
Zostaw swoją opinię o Hotel „Zamek na Skale” (****) - Trzebieszowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel „Zamek na Skale” (****)