Hotel „Zamek na Skale” (****)

Trzebieszowice

Opinie o Hotel „Zamek na Skale” (****)

gość 2014-07-09 02:10
Szczera prawda.(usunięte przez administratora) Atmosfera w hotelu jest tragiczna ! Co do kasy to też się wszystko zgadza.
nie wazne 2014-11-30 00:40
Szczera prawda. Ludzie omijajcie ten hotel z daleka. A(usunięte przez administratora) Nie pracuję tam od pól roku(usunięte przez administratora)
gość 2015-05-03 01:29
SZCZERA PRAWDA !!!
hodor 2015-07-17 19:19
Z wypłatami w tej firmie, a raczej tym hotelu bywa różnie, (usunięte przez administratora) o czym mogą świadczyć nawet wypowiedzi moich przedmówców, o ile jeszcze z pracownikami spokojnie można się dogadać i pomogą w razie problemów to z pracodawcą jest bardzo ciężko, nie traktują tak jak powinno się traktować.
anonim 2015-09-23 23:00
trochę w tym hotelu przepracowałem. Jakie szefostwo, takie zarobki (jak dostaniesz wypłatę to nie wiesz co z nią zrobić,(usunięte przez administratora) ).(usunięte przez administratora) Zapraszamy
była pracownica 2016-01-06 00:46
Dokładnie tak to wygląda. Otrzymali 4* na początku swego istnienia, a potem trzeba je tylko utrzymać. I robią to w ten sposób, o którym pisałam. Byłam tego naocznym świadkiem więc proszę nie gdybać o jakichś dłuższych procesach. Zresztą tak jest wszędzie. Nie ma nad tym żadnej kontroli. A to jest wina przepisów czyli państwa. A nieuczciwi właściciele to wykorzystują.
Do stadion 2016-01-06 01:02
Teraz pracuję w hotelu 3*, w którym nigdy nie było urzędników i nie ma nadanej kategoryzacji. Więc o jaikm długim i żmudnym procesie mówimy. Brak kontroli = samowolka.
Ziomek co troche tam przepracował 2016-05-19 18:05
A co się dokładnie zmieniło? Ja wciąż nie mogę wytargać pieniędzy które są mi winni.
poldek 2016-06-20 14:03
jak to, a oc dokładnie sa Ci winni? Wydaje mi się, że jednak ten hotel jest dobra firmą, bo ma cztery gwiazdki jakby nie patrzeć i na penwo też to świadczy o nich dobrze, bo takich gwiazdek nie dostaje sie za nic.
Nel 2016-12-26 23:00
Hotel bardzo kiepski. Nie wiem za co mają cztery gwiazdki wg mnie to max 3. Pokoje brudne, pod łóżkami szkło, kurz i stare brudne dywany. Bylismy zimą z pół rocznym dzieckiem. Otrzymalismy pokój 50 metrów od głównego budynku - TOTALNA KATASTROFA. Jak wrócić zimą z małym dzieckiem do pokoju z basenu. Okna się nie domykają-zimno w pokoju. Dostawki to łóżka polowe-tragedia. Brak pościeli. 3 osoby, 2 poduszki. Na korytarzach zimno i ciemno. Brak ciepłej wody przy większym obłożeniu obiektu. Poważny problem z rezerwacją. Obsługa beznadziejna, nie kompetentna. Kilkanaście telefonów i e-maili żeby dogadać się z recepcją. W spa basen to istny kicz. Brudno, brak reczników. Sauny nieczynne. Brak oświetlenia na placu. Zimą z kolacji wraca się po ciemku. Ciężko odnaleźć recepcję- brak drogowskazów. Generalnie jedna wielka katastrofa. Właściciele nie mają pojęcia o prowadzeniu hotelu. Nigdy tu nie wrócimy. Nie polecam a szczególnie dla rodzin z dziećmi.
Zostaw swoją opinię o Hotel „Zamek na Skale” (****) - Trzebieszowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel „Zamek na Skale” (****)