Opinie o Remak-Energomontaż S.A. w Warszawa Chłodna 51

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Remak-Energomontaż S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Remak-Energomontaż S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remak-Energomontaż S.A. w Warszawa Chłodna 51

Aleksander

Remak to taka śmieszna firma. Zwłaszcza oddział w Płocku. Najpierw dyrektor narcyz. kilka milinów w plecy na inwestycji Polimeroasfalty. Pózniej dyrektora z terenu PKN Orlen usuwa zakładowe biuro bezpieczeństwa. Teraz vice dyrektorem zostaje pani jat 27 która specjalizowała się w podawaniu herbaty i klikaniem przetargów. Śmieszna firma. Prezesie w Katowicach chyba myślą prąciem. Co na to właściciel Zarmen ?

Kuba
@Aleksander

Nie ma co się dziwić tym awansem . Większość w tej firmie pracowników na wysokich stanowiskach tak właśnie awansuje , a pani dyrektor z plocka to normalna sprawa brak wiedzy ale awans się zgadza .

byly

slyszalem ze od lipca podwyzki są dla monterow i brygadzistow. jak oceniacie prace gdy nie ma juz prezesa MG ? lepiej cos w realizacji ? zastanawiam sie nad powrotem i ciekawi mnie jak z wyplata sie teraz wychodzi

@Stały

Od kiedy ta poprawa, ostatnio były podwyżki? Czy wszyscy we firmie je dostali? Co najbardziej w sferze organizacji wymaga poprawy?

Gabriela

Jest tu ktoś z działu BHP? Bo mój chłopak jest zainteresowany ofertą ze strony firmy na Specjalistę ds. BHP. Napisali tam że zdarzają sie delegacje. Jak często, jesteście to w stanie określić? W ogóle na takim stanowisku to dobrą stawkę można dostać na początek?

Artur
@Zrezygnowany

a coo tam u Was w pracy trza robić przykładowo??? i w jaki sposób Wam przekazują, co jest danego dnia do roboty, czy jak jakoweś zmiany są??? to dla mne tak samo ważne w jaki sposób się do człowieka mówi, co i ilość obowiązków na karku.

Nowy pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Witam. Jak na obecną chwilę wyglądają stawki w delegacjach dla monterów? Jest to stawka krajowa plus dieta? Czy taka sama stawka jak jaką ma pracownik na tym stanowisku w danym kraju? Aneksy do umów? Dodatki, świadczenia,rozłakowe itd

Pani Nowy wpis

Padają tu opinie o niepłaceniu podwykonawcom, a jak sytuację oceniają pracownicy, wynagrodzenia z waszej strony zawsze dotrzymywane są w terminie? Mąż widział rekrutację na stanowisko elektromontera i pisano o wysokim wynagrodzeniu, jak to w praktyce wychodzi i czy stawki faktycznie wyglądają konkurencyjnie?

Podwykonawca Nowy wpis

Notoryczne opóźnienia w regulowaniu faktur Podwykonawców są jak widać strategią biznesową firmy @Pracodawca Jako Podwykonawca przestrzegam innych, obecnych lub przyszłych PDW przed ww. firmą. Na nic zdają się ponaglenia i rozmowy z Księgowością, która mami cały czas mówiąc, że przelew czeka na autoryzację Prezesa. Niestety, umowne terminy zapłaty należności nie są dotrzymywane i nie jest to jednostkowy przypadek, sytuacja ta jest nagminna i ma miejsce co miesiąc.

Super firma,zarobki na poziomie europejskim.

@Andrzej

Można to powiedzieć o każdym stanowisku w firmie? Zwłaszcza z punktu widzenia Wydawcy Narzędzi / Elektryka chciałbym poznać konkretne kwoty. Tekst z ogłoszenia o atrakcyjnym wynagrodzeniu adekwatnym do podejmowanych zadań jest bowiem dość popularnym określeniem, i bywa, że mylącym. A takiego właśnie użyto w ofercie z firmowej strony.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Remak-Energomontaż S.A.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
New starter

@Pracodawca Witam. Jak sytuacja wygląda obecnie w firmie. Interesują mnie wyłączanie delegacje w Polsce tak żeby weekendy spędzać w domu. Praca, zarobki,szkolenia, podnoszenie kwalifikacji.

pytam

W wielu wpisach pojawia się oddział Katowicki, a na temacie z Katowic nie ma zbyt wielu wpisów. Rozumiem że sytuacja w Płocku i Katowicach wygląda tak samo?

TB

Opinia ma na celu tylko i wyłącznie wyjaśnienie niektórych wątpliwości. Czytając tą opinię, pamiętaj o tym że jest to ocena SUBIEKTYWNA i masz pełne prawo się z nią niezgadzać lub wyciągnąć własne wnioski. Wynagrodzenia są bardzo zróżnicowane i zależne od stanowiska i formy zatrudnienia. Od krajowego minimum + dodatki (za pracę w ekstremalnie trudnych warunkach) do średniego wynagrodzenia europejskiego. Zatrudnienie na Umowę o pracę wiąże się z niższym wynagrodzeniem podstawowym + wiele dodatków (standardowa zasada). Na samozatrudnieniu może zarobić tyle samo co w krajach EU - różnica polega na tym że praca na terenie EU jest mniej stresująca i mniej czasochłonna czyli łatwiejsza i bardziej komfortowa dla sumiennych, zdyscyplinowanych i znających język obcy profesjonalistów w swojej branży. Pozytywy zatrudnienia: regularne i gwarantowane wynagrodzenie podstawowe + dużo różnych dodatków, możliwość pracy na projektach zagranicznych (dla specjalistów), możliwość pracy w nadgodzinach lub na akord (na niektórych stanowiskach np.spawacz), bardzo dobre możliwości rozpoczęcia kariery zawodowej "Na Start" dla studentów kierunków związanych z branżą. Wynagrodzenie (na wszystkich stanowiskach) jest uzależnione od posiadanego doświadczenia i można je REALNIE NEGOCJOWAĆ. Negatywy zatrudnienia: przy zatrudnieniu na Umowę o pracę: premia uznaniowa NIE MOTYWUJĄCA do lepszej/wydajniejszej pracy, stresująca, czasochłonna, energochłonna, zakwaterowanie (w Polsce i za granicą) o bardzo zróżnicowanym standardzie (od bardzo niskiego do podstawowego), nieadekwatna do potrzeb koordynacja prac i pracowników. Brak podstawowej znajomości współczesnych zasad marketingowych (niektórych) pracowników administracji oraz kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla - co ma negatywny wpływ na standard i jakość pracy podległych pracowników oraz pośredni wpływ na niskie wyniki finansowe całej firmy (ich rozwój zatrzymał się w poprzedniej epoce). Bardzo niedoceniany szczebel pracowników fizycznych którzy bezpośrednio reprezentują pracodawcę. Generalnie ten pracodawca posiada ogromny NIEWYKORZYSTANY potencjał oraz możliwości ale błędne decyzje, braki kadrowe i organizacyjne powodują iż jest nisko oceniana wśród doświadczonych pracowników (stałych, kontraktowych oraz podwykonawców) a ogromna rotacja pracowników porównywalna z rotacją w azja-corpo, stanowi ją mało atrakcyjną dla doświadczonych i wymagających ekspertów/profesjonalistów w branży. Podsumowując: Na podstawie w/w argumentów, wymagań oraz ilość rekrutowanych pracowników ocena firmy jest NEUTRALNA.

@TB

A jakie między innymi dodatki można dostać na uop i ile one wynoszą? Ten dodatek za ekstremalne warunki to ma każdy pracownik? Czy jak ktoś zdecyduje się na pracę w dodatkowych godzinach to musi swoją dyspozycyjność podać wcześniej? Ile można zarobić na dodatkowych godzinach?

@TB

Cześć, co do pracy na projektach zagranicznych, to wymagany jest tam angielski? A jak tak, to na jakim poziomie? I czy jak ktoś pracuje na tych projektach, to pracuje z biura w PL czy trzeba jechać gdzieś zagranicę na czas pracy nad projektem?

Ck

Nie płacą podwykonawcą, NIE POLECAM

As

Po co remak chce kupić zakład do produkcji folii spożywczej.w Płocku za aż 5,5 mln brutto? Haha

Na stronie firmy znalazłem ofertę pracy dla asystenta kontroli jakości. Praca w Płocku - rozumiem, że stacjonarna? W ogłoszeniu nie ma informacji o potrzebie posiadania prawa jazdy.

kandydatka
@Adam

Wlasnie te ogloszenia sa bardzo ogolne. Bylam ostatnio na rozmowie i dowiedzialam sie wiecej o swoich obowiazkach niz bylo wymienione w ogloszeniu. Dodatkowo nie dostalam zadnej infromacji zwrotnej. Nie wiem czy tylko ja mialam taka sytuacje, czy czekac , czy po prostu tak dzialaja i nie odpowiadaja...

@kandydatka

To właśnie na stanowisko kontrolera jakości kandydowałaś? Pytam, bo interesują mnie obecne warunki właśnie. Co więcej tam opowiadali o obowiązkach? Dużo więcej ich jest poza tym co pisali w ofercie? Wiadomo jaka stawka na start, jeśli już by się zdecydowali na współpracę?

elka
@kandydatka

@kandydatka od tego są te spotkania, by się więcej dowiedzieć o zakresie obowiązków i warunkach pracy, by doprecyzować te sprawy. byłaś na spotkaniu do kontroli jakości czy jakimś innym? opowiesz coś więcej co było na rozmowie? jak nie masz odpowiedzi, to może jeszcze proces jest otwarty, może napisz do nich z pytaniem na jakim jesteś etapie.

Poszukiwani są spawacze do nowego projektu. Osobiście interesowałaby mnie oferta w Dąbrowie Górniczej - Koksowni Przyjaźni jako montażysta instalacji technologicznych. Taki nagłówek znalazłem w sieci. Czytałem, że piszecie na temat kasy, że raczej ok a nawet zdarzają się podwyżki i premie. Czego finansowo na start się spodziewać?

byly

W.
@byly

Teraz jest OK zwlaszcza na umowie o prace. Wczesniej robiłem u podwykonawcow i byly gorsze warunki niz w samym remaku. U prywaciarzy kasa nie byla na czas a remak robi duze tematy i nie moga sobie pozwolić na takie rzeczy .ale to dłuzszy temat ... wyplata tez OK. Na poczontku dostajesz mniej ale po okresie probnym wychdzi sie już b. fajnie. jestem tu pół roku i faktycznie w lipcu niektórzy podostawali nawet 40 zł plus ta premia ktora jest. Nie wiem o co wam chodzi ... ciagle piszecie ze zabieraja . jak w kulki lecicie to tak jest ... na prawde trzeba sie natrudzic zeby jej nie dostac. Z resztą zawsze mozecie sobie na pasku zobaczyc ze z premii tez ZUS jest placony. Największe cyrki to sa wlasnie z tymi podwykonawcami

@W.

Jak jesteś tam Pan już pół roku, to na czy masz Pan już umowę o pracę na stałe? Jak z nadgodzinami Panie, i ile po tej podwyżce, co piszesz Pan, że dali w lipcu 40 zł więcej, to ile teraz się zarobi?

W.

Ja se wzialem umowę na rok ake to kwestia dogadania. Normalnie po 10 godzin sie pracuje . Ja biore sobie jeszcze jedna sobotę w miesiącu. Nie bede ci pisał jakie stawki bo nawet nie wiem o jakie stanowisko ci chodzi sam mozesz se zadzwonic i pogadac ...

Stały
@byly

Poprawiły się płace ale organizacja kuleje

@Stały

Czy urlop w Remak-Energomontaż S.A. jest płatny 100%?

Władek

Jak aktualnie wyglada rzeczywista sytuacja finansowa firmy?

maja
@Władek

jest to spółka akcyjna giełdowa, sprawozdania są publikowane, wystarczy wyszukać w internecie

Krystian

Miałem nieprzyjemność pracować w tej firmie jakiś czas. Wypłata to śmieszna sprawa- dostajesz najniższą krajową, resztę wynagrodzenia w premii oczywiście uznaniowej tzn. jak uzna prezes. Uzyskać prawidłowe świadectwo pracy to prawdziwy cud, ciagle pojawiają się jakieś błędy. Z perspektywy czasu widzę, że sam proces rekrutacyjny już był co najmniej dziwny i śmieszny, rekrutowała mnie osoba, która w ogóle nie potrafiła przedstawić mi stanowiska, na które aplikowałem. Cała firma to wspomnienie PRL-owskich czasów, traktowanie pracownika jak (usunięte przez administratora) totalny brak szacunku. A gdy przychodzi to negocjacji spółka kreuje siebie na światowego giganta. Zarząd nie ma pojęcia co się dzieje na budowach, jak postępują prace, głównym celem jest tylko szybkie zarobienie pieniędzy, najlepiej bez żadnego wkładu własnego.

Milan
@Krystian

A czego tam wymagali za tę najniższą krajową? Można to uznać za dobre miejsce do przeczekania, aż nie znajdzie się czegoś lepiej płatnego?

Gabriela

Była pracownica
@Gabriela

Bardzo duA rotacja we wszystkich działach równie w dziale BHP. Po.miesiacu pracy chłopak się zorientuje dlaczego. Brak szacunku do pracowników. Odradzam pracę w tej firmie.

Honorata
@Była pracownica

Możesz napisać konkretniej o co chodzi z tą rotacją? O warunki finansowe? O atmosferę? Daj znać, może komuś to pomoże w podjęciu decyzji o aplikacji

bdfbd
@Honorata

Właściwie wszystko to, co wymieniłaś. Kasa - wypłata dzielona ze stałą premią, którą Ci zabiorą przy 1 dniu nieobecności. Niby jest stała, to czemu nie może być podstawowym składnikiem wynagrodzenia?? Po to, żeby mieli bat na pracownika. Atmosfera?? Dajcie spokój. Skandalem wg mnie było wysłanie jednej dziewczyny na negocjacje dużego kontraktu po 3 dniach obecności w firmie. To niepoważne. I potem jeszcze pretensje, że coś poszło nie tak. Wszystkie kontrakty są pisane palcem po wodzie, jakoś to będzie, prezesi klaty do orderów, kasa na konto, a za wszystko odpowiadają pracownicy. Żałosna firma januszy, nie polecam. Nie pracowałem tam długo, ale żałuję każdego dnia i każdej minuty tam spędzonej. Niczego się nie nauczyłem oprócz kłamania, do czego namawia kierownictwo. Nie odradzam, ale już przez pierwsze 2-3 chłopak się przekona, o czym mowa. Poza tym proszę przejrzeć inne komentarze.

Gabryś
@bdfbd

Teraz, skoro już tam nie robisz możesz chyba podać, ile tej podstawy i premii płacą? A jak możesz wyszczególnić ilość obowiązków, to miałbym już lepszy obraz tego bilansu. Ostatnia zaś sprawa, to czy przeprowadzają szkolenia, szczególnie wdrożeniowe, skoro jak piszesz, po paru dniach można dostać bardzo odpowiedzialne zadanie?

Zrezygnowany
@Gabriela

Niech szuka czegoś innego, ta firma (usunięte przez administratora) pracowników na wszystkich stanowiskach. Oczekiwania ogromne a wynagrodzenie „głodowe” i oczywiście premia którą możesz od tak stracić. Nie warto

Artur
@Zrezygnowany

Aleksander

Kuba
@Aleksander

Karo

Widziałam ogłoszenie do pracy w administracji w Płocku, czy ma ktoś jakieś doświadczenia w tej firmie?

Joanna
@Karo

I jak, udało ci się czegoś więcej dowiedzieć? W ogóle ciekawe, czy to jeszcze aktualne czy już przepadło. Szukają z wyższym tylko jak coś?

Wawa

Czy prezes Umiński działa na szkodę firmie?

Jaki jest styl zarządzania w Remak-Energomontaż S.A.?

As

Dlaczego prezes kupując część energomontażu za 45 mln zredukował przychody i zyski firmy?

Władek
@As

Gdzie pojawiła się taka informacja ze prezes kupił akcje?

Zostaw merytoryczną opinię o Remak-Energomontaż S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Remak-Energomontaż S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Remak-Energomontaż S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Remak-Energomontaż S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Remak-Energomontaż S.A.
2.2/5 Na podstawie 158 ocen.

Remak-Energomontaż S.A.