ANWOS Marketing Services Sp. z o. o.

Częstochowa

Opinie o ANWOS Marketing Services Sp. z o. o.

Były pracownik 2014-02-06 22:16:41
Pracowałam tam 3 miesiące. Na początku ok,ale potem cisną cie i czepiają drobiazgów. Wybitna papierologia!!!! Nawet jak robisz plany a spóźnisz sie z wysłaniem kwitków to jest afera. Dlatego właśnie nie polecam!!!!!
Monte Christo 2014-11-20 00:12:11
Jestem obecnie pracownikiem firmy Anwos, i mam obowiązek zebrać wystawione do klientów faktury sprzedażowe oraz faktury kosztowe (na ich podstawie firma zwraca mi koszty paliwa, parkingu, autostrad oraz hoteli) i wysłać je listem poleconym DWA RAZY W MIESIĄCU (po 15 dniu miesiąca i ostatnim). Czy to jest wybitna papierologia?
A brak dyscypliny w wykonywaniu przewidzianych w umowie podstawowych procedur w każdej szanującej się firmie będzie źle widziany. Moim skromnym zdaniem procedury są maksymalnie uproszczone i jest ich dużo mniej niż w większości firm handlowych.
sara 2016-04-24 20:48:48
jeżeli firma podejmuje się outsourcingu sił sprzedaży to w takim biznesie uczciwość i transparentność jest podstawowym kryterium profesjonalizmu
Zostaw swoją opinię o ANWOS Marketing Services Sp. z o. o. - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ANWOS Marketing Services Sp. z o. o.