Opinie o Grafpol B.M.Meszkes w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Grafpol B.M.Meszkes. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grafpol B.M.Meszkes o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grafpol B.M.Meszkes w Bydgoszcz

Mechanik

Cześć Wszystkim Mam pytanie, firma rekrutuje na stanowisko mechatronika. Warto wysyłać aplikacje, jaki jest system pracy i w jakiej atmosferze,? Czy wynagrodzenie jest godne wykonywanego zawodu? Dziękuję

Zenek

Quip AG : Dla naszego dużego klienta w okolicy Monachium poszukujemy od zaraz wykwalifikowanych drukarzy offsetowych i sitodrukowych oraz operatorów maszyn drukarskich .

Cyfra666

Witam kiedyś pracowałem w tej firmie na pakowaniu i ciekawi mnie czy coś się zmieniło :) Za moich czasów pakowacze odwalali tam całą czarną robotę włącznie z kompletowaniem palet za magazynierów. Magazynierzy zajmowali się głównie piciem kawy i ordynarnym obgadywaniem innych pracowników głównie kobiet. Jestem ciekawy czy ktoś tych leserów w końcu pogonił do pracy (za moich czasów uchodzili za nietykalnych bo podobno na wszystkich donosili) znając tą firmę to nic się nie zmieniło i panowie dalej rechoczą przy kawie a dziewczyny z pakowania dźwigają za nich kartony. Napiszcie proszę czy moje przypuszczenia są prawdziwe...

Wkurw.
@Cyfra666

Tak szczera prawda dalej siedzą i piją kawkę a dyrekcja milczy a wszystko widzi .

rakiel

dziwne,ze nikt nie opuszcza tego (usunięte przez administratora).No co oni od was wymagaja?Zeby pracowac?Nie chorowac?Kurna wy idzcie do sanatorium,kto was zmusza do pracy w tej wstretnej firmie?Leserow poszukuja po calej Bydgoszczy

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grafpol B.M.Meszkes. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
syn marnotrawny

Tak pracowalem w tej firmie i chetnie bym tam wrocil.Ci co w grafpolu pracuja nie zdaja sobie sprawy jak maja dobrze

Jak się pracuje z ludźmi z Grafpol B.M.Meszkes?

Pracownica

Pracuje się dobrze. Jak w każdej firmie, znajdzie się kilka osób które lubią donosić a także kilka którym trzeba trzymać palec prosto..... Najlepiej przyjść , odpękać swoje 8 h i do domu. Zależy też na jaką zmianę się trafi.

Pracuje sie dobrze!Nie ma wariatcwa,kazdy wie co ma robic i produkcja leci.To w tych trudnych czasach nie jest takie oczywiste.Bardzo stabilna firma

Pracownica

Firma stabilna. Szkoda, że szefostwo zapomina o pracownikach którym zależy na pracy i dają z siebie wszystko. Dzień drukarza odwołany z powodu pandemii i talonów (czy też pieniążków) brak . Symbolicznie mogliby pokazać że o nas pamiętają. Wkoncu też na nich pracujemy. Słowem docenia , czynem nie koniecznie. No ale źle nie jest.

Kacper b

Pracowałem w firmie w kturej za oddanie krwi byly bonusy. Bo na moje tak trzeba. Byłem i jestem dawca krwi i szpiku. Przedłużyło to życie mojego taty. Pozdrawiam krwiodawców

Wkurzona Żona

Jak bardzo trzeba być pozbawionym empatii do świata, by obcinać pensję (premię), pracownikowi, ktory praktycznie nigdy nie zawodzi, za L4... I to przed świętami. Namawiam męża od ponad roku by zmienił pracę, a on naiwnie trwa przy Was, to już kolejny grudzień, w którym wypłata za 3dniowe L4 jest o 25% niższa. Tak właśnie DOCENIACIE stałych pracowników, mimo braków w kadrze trudniącej się tą specjalizacją. Nie dziwię się, że większość z nich odchodzi po kilku tygodniach/miesiącach.

Lucky
@Wkurzona Żona

Mąż cie okłamał i wydał kase na coś innego :) Nikt jeszcze nie zabrał 25 % wypłaty za chorobowe w firmie, maks 2% PREMII za dzień zabierają... Dobrze wypytaj chłopa o te pieniądze :)

lucky luck
@Lucky

bzdury. ludzie na minimalnej jadą . kazdy jeczy . zero motywacji . tylko uwalic premie ale nie w drugą strone . docenić np 3 miesiące bez l4 500+ . a tak to tym co starcza walą w h i nadal będą . taka prawda ludzie głaskani bo nikt nowy nie przyjedzie wesołych świąt

LG
@lucky luck

Toc byla premia za nie chorowanie... Bo podliczyli ze lacznie ludzie sa na chorobowym 3 tys dni rocznie... Dwa lata premii i nagle znikla

Kacper b
@Lucky

I za oddanie krwi 5% :-)

pędzel

sprężmy sie , konkurencja czycha, myjmy rece, podwyzki później i uda sie

wacek
@pędzel

swiete slowa pedzel,jak pokonamy wirusa to przyjdzir czas na powyzki.Najwazniejsze teraz to nie zachorowac i miec prace

Waldus
@wacek

Nie ma zadnego wirusa, czas jechac do warszawy!

Daniel001
@pędzel

Ja wolałbym podwyżki zdecydowanie szybciej kolego hehe

Zlosnik

Halo Apel do drogiego szefostwa firmy panie drogi dyrektorze czemu niektórzy muszą pracować do godz 14 hańba i wstyd a niektórzy mogą wychodzi o godz 13.30.Ci pracownicy co zostają nie liczą się dla was może są bardziej odporni a są najbardziej narażeni szkoda że tak beznadziejnie podchodzicie do tematu.

Małpa

Już nie narzekajcie na prawdę ;) w końcu będą podwyżki jak nie stawka to w premii. Pozdrawiam pracowników.

Pendzel1234
@Małpa

Tylko kiedy, bo już by mogli się pospieszyć hehe

Real Pendzel
@Pendzel1234

Pędzel w firmie jest tylko jeden, więc nie używaj cudzych przezwisk

stefan

masakra , bieda i ubustwo dla pracowników grafpolu, coza czasy nastały

Robert
@stefan

Co dokładnie masz na myśli? Czyżby pensje w firmie tej uległy zmniejszeniu? Tak na chwilę obecną rozumiem Twój wpis. Gdyby chodziło Ci o zupełnie co innego, to proszę o sprecyzowanie wpisu.

Pitek13
@Robert

No o pensje mu chodzi baranie, a o co może mu chodzić. Widać, że nie czyta literatury.

Kuba

ogłoszenie na lento OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY W DRUKARNIACH W NIEMCZECH NA STANOWISKU: DRUKARZ OFFSETOWY ROLOWY Miejsce pracy: Niemcy, Emskirchen Oferujemy: wynagrodzenie 2200 Euro netto/h

Odp
@Kuba

A język Pan zna ???

Stefan

W Grafpolu jest teraz czas dla ukraińców, nie pyskują, robią co trzeba i interes kreci sie dalej

Osoba neutralna.

Każdy Tutaj wylewa swoje żale licząc na co ? Na to, że coś się zmieni ? Nic się nie zmieni. Osobiście uważam, że jak coś chce się zdziałać to trzeba zgrać większą grupę osób i uderzyć " do góry" . Jednak nie ma na co liczyć, bo w tym zakładzie coraz więcej osób jest skłóconych o co ? O (usunięte przez administratora) Także nic się nie zmieni a żalenie się tutaj nic nie da. Jak się nie podoba to można się zwolnić jak zrobiła to już niejedna osoba. Gratuluję dziewczynom z przewijarek, że kabluja na siebie wzajemnie a nie potrafią niczego powiedzieć sobie wprost.

XXX

Panie kierowniku i co pan na to ???? Ha

Przewijarka

Zero podwyżek, zero awansu i co tu szukać? Dlatego odchodzę!

Wieloletni pracownik

Dziękujemy związkom zawodowym. Robią dobrą robotę!

Zniesmaczona!!!!

Budują nową halę ,a nie potrafią zadbać o pracowników ....... ludzie się zwalniają, a będą zatrudniać pracowników pokroju pana z pakowania- porażka , wzrost najniższej a u nas regulowane premią- uznaniową porażka. Żeby zarabiać za pracę 3 zmianową niewiele ponad 2.000 porażka. Szukam pracy !!!!!

Radek

Dobry pracodawca ale nie porównujcie wynagrodzeń w Polsce z innymi krajami

Zostaw merytoryczną opinię o Grafpol B.M.Meszkes - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Grafpol B.M.Meszkes?

Zobacz opinie na temat firmy Grafpol B.M.Meszkes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grafpol B.M.Meszkes?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 5 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grafpol B.M.Meszkes
2.4/5 Na podstawie 146 ocen.
  • PRZEMYSŁOWA 8 N
    85-758 Bydgoszcz