brak logo

Hotele Korona

Hotel Lord warszawa

Opinie o Hotele Korona

Nick 2016-09-07 13:08
Witam! Praca w tej organizacji można podzielić na dwie opinie. 1. współpracownicy - super zespół i bardzo życzliwi ludzie, jak dla mnie same plusy. 2. kadra menedżerska - TRAGEDIA!!!! oszukują pracownika w każdym momencie, nie płacą, albo płacą grubo po terminie, nie ma umowy o pracę, ani żadnej innej, narzędzia do pracy dostanie się po miesiącu, kasa jaka uda się wyrwać jest często o 60-70% niższa od tej umówionej i to wyrwana po 2-3 miesiącach, płatna "pod stołem". Mocno przestrzegam przed podjęciem pracy z Zarządem i ich przedstawicielami. Bardzo niesolidna firma, choć ludzie tam pracujący bardzo kompetentni i na życzliwi, ale na opłatę rachunków ci nie dadzą!!
1
rozczarowanie 2016-11-22 11:26
Znowu szukają pracownika ds marketingu. Przestrzegam przed wtopieniem tam czasu, emocji i w konsekwencji pieniędzy. Praca na zlecenie, albo na b2b, a w konsekwencji trzeba się użerać, aby wypłacili cokolwiek. Jak już wypłacą te marne grosze, pomniejszone o tysiące argumentów Zarządu to z 2-3 miesięcznym opóźnieniem. BARDZO PRZESTRZEGAM I NIE POLECAM!
2
Zostaw swoją opinię o Hotele Korona - Hotel Lord warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotele Korona