SG Tech. Sp. z o.o.

Puńców

Opinie o SG Tech. Sp. z o.o.

jojejo 2013-11-06 18:31
praca ujdzie w tłumie.
pracowinik 2015-03-28 18:13
najgorsza jest sg tech ustron masakra!!! ludzie na ox ich tak obsmarowali ze wszystkim konta pozamykali... normay dla batmana i supermena poniewieranie ludzmi i kablowanie na okragło odraza jesli tam idziesz nabawisz sie nerwicy
darek 2015-09-10 09:15
Dziadostwo i patologia w tej firmie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
salomon 2016-04-19 09:03
@nao chyba każdy Polak zna to powiedzenie - wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma :) Lubimy ponarzekać, ale w gruncie rzeczy to takie gadanie. Ja o SG Tech słyszałem dużo dobrego, więc chyba nie ma na co aż tak narzekać :)
FCKUSG 2017-08-08 18:33
Przepracowałam tam trochę i naprawdę nie polecam tej firmy. Zarobki małe, najniższa krajowa. Agencja pracy wszystko kieruje. A żeby przejść pod firmę? Pff zapomnij. Obiecują po kilku miesiącach przejście a robisz półtora roku i Cię zwalniają.. Tak to wygląda. Na zmianie A na której byłam jest taka ruda laska, największa obrabiara du** jaką spotkałam (jak ktoś to zobaczy uciekać jak najdalej), ogólnie kierownictwo nic nie ogarnia, drą się non stop po pracowniku jak by to był najgorszy śmieć... Ogólnie to więcej tam Ukrainy niż Polaków. Odradzam tą firmę, lepiej szukać czegoś innego.
Zostaw swoją opinię o SG Tech. Sp. z o.o. - Puńców
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SG Tech. Sp. z o.o.