Opinie o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

bb

Nie wiem po co piszecie te bzdury o tych umowach itp , wystarczy zadzwonić to co proponujecie to umowa zlecenie za 5.40 zl/hej -pewnie dlatego ciągle szukacie pracowników ;-)

Prawda

Konsorcjum Ochrony Kopalń Sp. z o.o.

Pilnie zatrudnimy kwalifikowanych pracowników ochrony!!!! Praca na stałe, od zaraz. Złóż CV już dziś i dołącz do naszego zespołu. Zatrudniony na umowę o pracę ma zapewnione stabilne zatrudnienie w dużej firmie, umundurowanie, badania na koszt pracodawcy, pakiet socjalny ( wczasy pod gruszą, środki czystości, zwrot kosztów prania munduru, paczki dla dzieci itp.)

Tak,5 zł na rękę , to jakaś kpina !

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
prasa lokalna

~hihihi2016-03-26 czytom pracownicy kop,PIAST ;kto ci z dołu,z biura, NIY OBRAZEJCIE ,,GORNIKOW,, hyba ze jakis społki,płacom ludkom pora groszy to sobie dorabiaja oczywiscie za zgodom przełozonych a OD GORNIKOW wara, jedni maja ciagle MAO , w chinach mieli ino 1 mao u nos wszyscy maja MAO HIHIHI- GORNICY WESOŁYCH SWIAT GORNIKOM

elwer

bony świąteczne nie dla wszystkich

@elwer

Bony to se w (usunięte przez administratora) wsadź! Daj mi zarobić a bony nie będą mi potrzebne, sam sobie zapracuje

Chroń się taniej !!!

Gość_sokół_* Gość Napisany 30 lipiec 2010 - 21:06 racja racja inwalidzi w koku to codzienność jak i machlojki typu małżeństwa na jednej zmianie fałszowanie dokumentów to tez na porządku dziennym oby tak dalej to ta firma napewno daleko zajdzie Odpisz

Chroń się taniej !!!

Multi cytowanie #50 Gość_miki_* Gość Napisany 12 luty 2011 - 17:05 jedyny problem - co się da ukraść u nas mamy kilku niekatolików, więc trochę kradną.Jak nie ma co kraść - to ochrona nie ma znaczenia. Z takiej szkoły - nikt peceta z 1990 roku nie ukradnie Odpisz

koczek

Odpowiada prezes i zarząd a steruje z tylnego siedzenia zwąchol

kopiarka

Za wszystko co się dzieje w spółce zgodnie z Kodeksem handlowym odpowiada Prezes i Zarząd spółki... Czy policja powiadomiła już o tym zdarzeniu Departament Koncesji i Zezwoleń MSWiA? Dla byłych już zapewnie ochroniarzy był to interes życia....czyli byli ślepcami.

śmiechu warte

HISTORIA I TERAŹNIEJSZOŚĆ Początki działalności Konsorcjum Ochrony Kopalń sięgają roku 1993 i związane są nierozerwalnie z górniczą tradycją i śląskim przemysłem wydobywczym. W obecnej formie prawnej działamy od 1 marca 2006 roku kiedy to doszło do połączenia dwóch przedsiębiorstw: Nadwiślańskiego Zakładu Ochrony Mienia Sp. z o.o. oraz Spółki Akcyjnej „Kopalnie Rudzkie”. Od chwili powstania notujemy dynamiczny rozwój, sukcesywnie powiększając portfel oferowanych usług, obszar działania, a także ilość obsługiwanych Klientów. Stale monitorujemy rynek oferując najnowsze i najlepsze z możliwych rozwiązań. Godni zaufania – przekonaj się sam!

brama I

Policja zatrzymała 17 pracowników kopalni Piast w Bieruniu, a także firmy, która ją ochrania. Są podejrzani o kradzież węgla. Prokuratura nie wyklucza rozszerzenia zarzutów o udział w zorganizowanej grupie przestępczej. (usunięte przez administratora)

Mama

Pal licho Makoszowy, najważniejsze, że na Sośnicy wywalili chama ze stołka. Może w końcu zrobią dowódcą kogoś z większą ilością rozumu i kultury.

i co tam na Makoszowach?

kasandra

to już chyba koniec

@kasandra

Czego koniec? Jaśniej trochę

Ustawa!

Czytać ustawę o ochronie osób i mienia a nie wypisywać bzdury. Jaka licencja, kuje w oczy!

koczek

12 zeta za godzinę można brać

brama I

prezesi i związkowcy majom siem dpbrze

bell

no własnie za godzine sie dowiemy jaka niespodzianke nam szykuja, to ze wypowiedzial to jedno ale chce nas zmusić do przejscia na zlecenia! zobaczycie po kolei kazda kopalnie tak załatwi...

Wotan

Watpie zeby szukali ludzi bo prezes od 1lutego wypowiada umowe na Makoszach wiec albo ludzi zwolni albo poprzenosi.

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Ochrony Kopalń - Zabrze

• Jak się pracuje w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Ochrony Kopalń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konsorcjum Ochrony Kopalń