Opinie o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

zwol.zw. Solidarności k. rewizyjna

Jeżeli chcecie się dowiedzieć jak funkcjonował KOK przeczytajcie komentarze do artykułu CHROŃ SIĘ TANIEJ . WPISZCIE PO PROSTU W GOOGLE CHROŃ SIĘ TANIEJ .

@zwol.zw. Solidarności k. rewizyjna

To nieważne co było wcześniej. Ważne jest, co będzie z firmą w przyszłości.

nostalgia

Debatowanie nad rozlanym mlekiem. To że KOK sprzedadzą a właściwie podjęcie decyzji przez KW, od prawie roku było kwestią czasu. Nie znam firmy w której, pod rządami związków, udało by się jej przetrwać na rynku. Silne związki - słaby zarząd, słaby zarząd - jazda po równi pochyłej w dół. No cóż Panowie i Pani przewodniczący związków - walczyliście dzielnie z zarządem Kok /nie tym obecnym oczywiście/ to teraz zawalczcie z zarządem KW o przetrwanie KOK-u i utrzymanie miejsc pracy dla swoich członków.

ogi

Podobno mają nas sprzedać na alegro też będe licytował!

yyy

Pracownik może tylko pracować,a warunki powinien stwarzac Zarząd,Ale czego można sie spodziewać po zarządzaniu (usunięte przez administratora) i obranej opcji.Oni się wyżywią.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
xxx

nadajecie na związki,na zarząd, a przecież każdy z Was należy do jakiejś organizacji związkowej, teraz musicie się zjednoczyć bo inaczej będzie pozamiatane, chyba że Wam nie zależy na KOK-u, to wtedy będziecie zarabiać po 5,50 za godzinę w innej firmie.

Pracownik KOK.

oczywiście link osunięto. A więc Google i Plan Restrukturyzacji Kompanii Węglowej na lata 2014-2020. I wszystko w temacie.

Patrik

Bój to jest nasz ostatni!

Anty

Możemy podyskutować tyle tylko ze w obecnej sytuacji nie ma nad czym. W KOKu każdy grał dla siebie. WR planował wyłączyć ochronę do WSO co było już dawno skazane na niepowodzenie ale poprzez swoje działania pozbył sie innej działalności wstawiając na stołki zarządu swoich ludzi a gdy już zostanie tylko ochrona to będzie tylko podmuch wiatru. (usunięte przez administratora)

PiekielnieSzybki

Kolego Anty, jeśli słowa kierujesz do mnie to już Ci odpowiadam. Po pierwsze żadnym solidaruchem nie jestem. Po drugie do żadnych związków nie należę. Po trzecie ! Wszystkie związki na powązki. W dokumencie są wymienione firmy: (usunięte przez administratora)

Anty

Nie kolego, mylisz sie nie chodzi tu o sprzedaż wielu firm, tylko o sprzedaż KOK u i dwóch małych firemek a reszta zostaje w KW. A z Twojej gadki wynika ze jesteś solidaruchem oni tez maja taki bełkot, w żaleznosci od sytuacji tak zmieniają zdanie! wystarczy wejść za WNP tam górnicy już dawno ich przejrzeli i odpowiednio komentują. Tam przynajmiej jest wolność słowa i administrator nie jest opłacany za usuwanie prawdy. A pan Wiesław chodzi i sie śmieje pod nosem. Prawda jest taka ze KW zdecydowało usunąć firmę która jest zarządzana przez związki.

PiekielnieSzybki

Jeszcze rok temu o tej porze, decydował się przejście do WSO około 250 osób. Dzisiaj wszyscy pójdziemy na dno... Wiecie komu dziękować ?

ziemowit

Dziękujemy ci towarzyszu. (usunięte przez administratora)

ktoś

Już wiadomo będziemy się nazywać SOLID!

Pracownik KOK.

Ludziska !!! Pamiętajcie ze nie chodzi tu tylko o sprzedaż KOK-u ale i wielu innych firm,więc nie przesadzajcie z tymi pretensjami do Zarządu KOK-u bo oni tu nie mają nic do gadania. To Zarząd KW tak zdecydował i jest za to odpowiedzialny.

też widziałam

Też widziałam w zeszłym tygodniu, spotkanie z pracownikami. Za stołem Prezes(usunięte przez administratora)Piękny kwartet niczym zarząd czteroosobowy (usunięte przez administratora)

Obserwator

Macie to co chcieliście. Za obecna sytuacje odpowiedzialna jest Solidarność i Porozumienie Kadra, od dłuższego czasu szli razem rączkę w rączkę(usunięte przez administratora)

walduś

Wszystkim w KOKu powinni wypłacić po 3 tysiaki stresowego

ecik

te solidaruchy w firmie,zarządzie i radzie nadzorczej nas wieke kosztują (usunięte przez administratora)

nieznajomy

Powiem tak kok to porażka jak nie wiem co stawki maja takie ze masakra 6,30 na godzinę za takie stawki trzeba się uganiać po tych kopalniach jedyne to że umowy dają no i ten socjalny jest nic więcej a ochrona to schodzi na psy za te pieniądze co oni oferuje to niech sami robią

LG
@nieznajomy

Gdzie tak płacą bo ja nie słyszałem o takich stawkach za licencjonowanych. Nie siej propagandy bałwanie.

WIDZIAŁAM

Widziałam co się dzieje w naszej firmie : Parę miesięcy temu ktoś tu napisał ,że jag dojdą do władzy ludzie z Soli...ści to nas sprzedadzą i co proszę w zeszłym tygodniu siedli za jednym stołem Nasz przedstawiciel w Radzie Nadzorczej K. Stanisław przewodniczący Solid.....ści na KWK Brzeszcze , Przewodniczący Solid.....ści w KOK u W Różański prawie jak prezes i Zarząd KOK bardzo powiązany z Solid....ścią i cali w strachu mówili że będziemy sprzedani. Inni związkowcy byli na sali z ludzmi oprucz przewodniczącej Kadry (pewnie była na kolejnym szkoleniu w Warszawie z D. T. ) i ludzie pytali jakim cudem nas chca sprzedać taką wielką Spółkę że nie będzie umów tylko zlecenia nie będzie socjalnego. A odpowiedzi brak i bedzie brak skoro oni nas SPRZEDALI oni Zarzą i Styropianowcy. my i nasze rodziny PODZIEKUJMY IM Ciekawe czy administrator usunie ten wpis pewnie tak bo to cała prawda a płaca im ci co ich to boli.

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Ochrony Kopalń - Zabrze

• Jak się pracuje w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Ochrony Kopalń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konsorcjum Ochrony Kopalń