Opinie o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

jaszczurex

senior GI jak ty tak dobrze to wszystko wiesz i piszesz- wy śpicie, to znaczy że to ty łazisz i kradniesz jak "kokowcy" siedzą po budach, bo skąd byś wiedział co tam po nocach na kopalni się dzieje. Dobrze kombinuję? To chyba większy wstyd kraść niż spać?

senior GI
@jaszczurex

To znam od środka przez rok pracowałem w KOK i wiem jak się to odbywało przez to się zwolniłem po ja osobiście mam inne podejście do ochrony i do pracy. Jak KOK się rozpadnie i wejdą inne Agencje Ochrony to zobaczycie co to jest praca. Teraz jestem sam szefem ochrony ludzi mam dobranych znających się na robocie.

as

Co znowu za porozumienie?

Yogi

Tego już za wiele. Taki wał jak podpisze porozumienie.

młody

Ja niestety muszę pracować i nie stać mnie na oczekiwanie gruszek na wierzbie od Panów Wieśków i Kazków.Na działaczy już dawno położyłem lagę.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
PięknaiMądra

No i dobrze zrobił. Wreszcie będzie spokój i przestaną tu mieszać rozkapryszone dziunie, którym się robić nie chce bo zostanie sama elita.

CzerwonaTorebka

KONIEC ONF-13. KRÓL ZDRADZIŁ i wraz ze swoim dworem i przydupasami odchodzi na złą stronę mocy. Szkoda bo KOK mógłby tu być jeszcze co najmniej pół roku i nie wiadomo co byłoby dalej.

let's play the game

Pan Podniosły pokazuje nam, co to według niego jest kultura osobista. Ten samozwańczy strażnik dobrego wychowania wyzywa innych od "starych dziadów" i "buraków", żeby później biadolić nad "kulturą osobistą na niskim poziomie". Chcesz coś zmieniać, zacznij od siebie chciałoby się napisać. Na koniec ten wujas dobra rada wytłumaczy jeszcze nieuświadomionym, że badziewne wynagrodzenie na śmieciówkach, które oferują tropikalne stawonogi z firmy słynącej z obstawiania meczów,to "dobre stawki". Otóż nie panie Podniosły, to są zupełnie żałosne stawki, tym smutniejsze jest to, że po upadku sensownych firm, takich jak KOK część ochroniarzy z tej firmy pewnie z braku laku pójdzie za te badziewne pieniądze na badziewnych warunkach pracować do takich czy innych dusigroszy. Przynajmniej do znalezienia jakiejś innej, sensownej oferty, na etat i za mniej uwłaczające godności stawki.

ania

Węglokoks "łyknie" nie tylko osiem kopalń, które pierwotnie miały do niego trafić, ale także kopalnię Pokój, w której za kilka lat kończą się złoża, oraz kopalnię Makoszowy, która miała trafić do SRK.

pesymista

Na Górnym Śląsku rynek ochroniarski zdziadział ostatnio strasznie. KOK jedna z nielicznych firm, które jeszcze cokolwiek sobą reprezentowały sypie się na naszych oczach, a reszta to nic tylko dziadowskie stawki i dziadowskie umowy i dziady w mundurach, kaleki albo opłacani jak murzyni na plantacjach bawełny w XIX wieku statyści w mundurach....

rex

odchodzę z kok-iem, bo już pracowałem w implu,i znam tą firmę,jest to firma z kapitałem zagranicznym,firma ustawiona na zysk a ludzi traktuje do robienia kasy. obłuda umowa na 4 lata,o budzie się, Impel miał ludzi kwalifikowanych, a nie miał ludzi z bronią , daliście czas dla impla , żeby teraz sobie uzupełnił ludzi z bronią,brak słów co zrobiliście, TRZYMAMY SIĘ RAZEM, ŻENADA Pozdrawiam, tylko ty z koku, implowcom spadajcie Pozdrawiam

Podniosły
@rex

Jesteś burakiem tą komunę wylej ze swojego mózgu jak kok taki doby siedź tam i składaj interpunkcje dziadygo może zostaniesz nauczycielką a nie ochroniarzem

jaszczurex

Ty chyba Podniosły nigdy "dobrych stawek" nie widziałeś, skoro to co proponuję Scorpion ludziom z kwalifikacjami, ty nazywasz "dobrymi stawkami" . Jeśli nie szanujesz uczestników tej dyskusji pisząc bełkotliwym ciągiem, bez znaków interpunkcyjnych, to nie wypowiadaj się na temat kultury osobistej, bo się ośmieszasz.

Podniosły

W tym koku same stare dziady robią kultura osobista na niskim poziomie przeszkadza wam Scorpion dawał dobre stawki teraz impel da i robić musicie za mniej No impel daje mniej czasy zmieniają się i stawki dla koku tez więc zmiany i tak będą czy sie to komuś podoba czy nie

Zalamany

Jaki impel lepszy jesteście chorzy bzdury piszecie tak zakłamanych ludzi nie widziałem

emeryt

mam emeryturke z bolka i jestem ciecie dla ciebie co mam isc pod firme zeby dorobic

wart Pac pałaca

A te Impele i Scorpiony to dają choć umowy o pracę czy śmieciówki za 7 zł. netto jak Dozorbud?

Alex
@wart Pac pałaca

ha ha dobry żart , umowy o pracę za taką stawkę? Wiesz ile firma musiałaby dopłacać do każdej godziny? Wygrywają przetargi za wszelką cenę, a potem śmieciówki. Ciekawe skąd Scorpion weźmie kasę na wypłatę dla ludzi z Bolka przez 4 miesiące, bo dopiero po takim czasie będzie przelew z Kompanii. Impel szkoli ludzi z ulicy na szybko. Taka to będzie ochrona. To co zaoszczędzą na ochronie po przetargach, kopalnie stracą w złomie, węglu i kablach. Może nawet podwójnie. Myślenie głupiego i banan na twarzy, bo zaoszczędzili kasę. Koń by się uśmiał. Specjaliści od spraw niepotrzebnych, którym się wydaje, że znają się na ochronie.

senior GI
@Alex

I tak kopalnie są stratni na wszystkim bo wy z KOK jak wychodzicie na patrole w nocy chowacie się po pomieszczeniach kopalnianych i spicie do rana a łosie latają po kopalni i wynoszą mienie a KOK jako spółka KW sama sobie musi wypłacać odszkodowanie a co za tym idzie trzeba do ochrony dopłacać. A jakby odchudzić administracje na Lompy to może KOK by się utrzymał.

szczyglowice

moze i nie bedzie zle w implu dla was wy sprzedawczyki za 30 gr z z Knurowa, zescie dali dupy. za taka kase ,bo scorpion dawał o tyle miej, i nie(usunięte przez administratora)ze to my zesmy poszli wszyscy do impla, bo u nas to my trzymalismy sie razem, rzygamy wami

emeryt

a kto sie napracowal na dole

Bolek
@emeryt

Tak piszesz bo jesteś za leniwy by pracować na dole albo wziąłeś jednorazową odprawę . W ochronie wielu takich co mogli ale na dół nie poszli i jeszcze szydzili z tych co ciężko pracowali na dole. Jest wiele firm ochroniarskich co dużo płacą np. ochrona osób ale tacy lenie jak ty nie są prawdziwymi ochroniarzami tylko zwykłymi cieciami.

LIPOK

ja też sie z tym zgadzam i podpisuje obiema rękami,emeryci do zwolnienia albo zawiesić im emerytury,bo jak pracuja tz że sie nie napracowali na dole

mamba, jula, dzindznier

Kochany chudy gnomie, My na ONF 13 Bardzo cie przepraszamy,Kochamy cie i wracaj do nas do impla

jaszczurex

Rozśmiesza mnie ta tania propaganda, którą próbują tu niektórzy rozkręcać, a dotycząca firmy S... Ludzie KOK, to jeszcze jakiś czas temu była chyba jedyna firma z branży na Górnym Śląsku, która traktowała pracownika tak jak traktować się go powinno- były regularne wypłaty z zupełnie godnymi stawkami, umowy o pracę (niejednokrotnie na czas nieokreślony!), sorty mundurowe regularnie wymieniane, atrakcyjny pakiet socjalny, jubilaty itd. Dziś w związku z dewastacją polskiego przemysłu przez miłościwie nam panujących niestety i KOK się stacza. To smutna prawda, ale żadnym wyjściem i żadnym ratunkiem nie są tu takie firmy jak "S". Sorry ale takiego kwiatu to w ochronie- pół światu. Te zachwyty nad mundurami i uśmiechami pracowników firmy "z rzędu pajęczaków" jakie prezentowali użytkownicy "kok od 5 lat" i "miro" walą propagandą na ary i hektary. Dają w "S" długoterminowe umowy o pracę? Dają zarobić 1400- 1500 zł za normę godzin? Mają wczasy pod gruszą rzędu 900 zł? Dają jubilaty? Nie? A co, łaskawie mnie umundurują i dają ze 7zł netto na godzinę? To czym tu się zachwycać? Nawet palenie głupa musi być choć trochę wiarygodne...

rak
@jaszczurex

zgadzam sie w zupełności,nie wiem co ci oczarowani w scorpionie chca tym osiągnąc,podejrzewam że dostali jakieś obietnice z scorpiona w zamian za reklame ha ha,oczywiśćie kok ma wiele mankamentów,ale tak jak napisałeś wypłaty na czas nie na raty jak w scorpionie bywało,pakiet socialny jest,wczasy narazie płacą i nadal sądze że to jedyna firma która daje jako takie bezpieczeństwo,ale prosze się przenosic do scorpiona i gwarantuje że po czasie będziecie płakać,wiem co pisze bo u nich pracowałem na Budryku

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Ochrony Kopalń - Zabrze

• Jak się pracuje w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Ochrony Kopalń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konsorcjum Ochrony Kopalń