Opinie o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

ZZM

cooo????? 4 tysiaki ? Za co? Ciekawe co teraz będą robić w zaopatrzeniu skoro wszystkie zakupy wstrzymane. Wolne płatne mają kobity. Też za 4 tysiące? Cztery są i nic do roboty. Żyć nie umierać.

Alex

Wiecie dlaczego związkowcy nie zgodzili się na zawieszenie premii? Bo mają ochronę związkową i im nie mogą obniżyć stawek. Nic nie stracą , a premię mieliby obniżoną. Taki jest prawdziwy powód.

zarkacz

Toć to o towarzyszu Wiesławie piszeta i jego famili widza,że jeszcze kapka odwagi w narodzie pozostała :) chyba warto jeszcze trocha popracować w tym naszym KOK-u podrzwiam.

niebiańsko wolny

najwyższa stawka,delegacje,żonka na umowie o prace,oddelegowanie,służbowa komóra,...

obserwator
@niebiańsko wolny

zibi: popieram twoją wypowiedz o ile myślisz i piszesz o tow.Wiesławie z "S-ki " szumnie zwanym trzecim prezesem :) To on jak pewien rycerz od samego początku walczy z wiatrakami i pewnie jak On wykopyrci w najbliższym czasie ( daj Boże ) chociaż nie powinno się życzyć nieszczęścia nawet wrogowi , ale od każdej zasady są wyjątki.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
olx

A może podwyżka dla pracowników ochrony ? - nie krępujcie się ,np. o 700 zl Powiecie Nie możliwe MOZLIWE Są takie osoby spytajcie swoich związkowców A co z pracownikami ochrony ? Pyta ktoś a im wezmie się premię albo 1 , 2 stawki Niech żyje zarząd KOK- u !!! a ochrona odpowie NIECH ŻYJĘ ????

Admin, żal mi ciebie. Miałeś dziadka na Mysiej w Warszawie? Albo sam tam pracowałeś? żenada; dorwało się dziecko do netu i udaje ważniaka co wszystko może.

niebiańsko wolny

ten drugi ładnie kopie dołki pod Kazkiem

JA
@niebiańsko wolny

KAŻDY MA WEDŁUG ZASŁUG;0

olo

no i mamy- prezes chce zabrać dwie kategorie albo premie w odpowiedzi związki chcą odwołania prezesa nadszedł czas na strajk ciekawe ilu z nas zastrajkuje a ilu położy uszy po sobie i będzie dalej robić, tyle ze więcej godzin za mniejszą kase

Wiesiek

A szczury uciekają z tonącego okrętu oj uciekają i jeszcze ładne odprawy biorą po co ja byłam w tej Kadrze

bard z gruby

Nie ma się co obrażać na KOK, jak napisał Nowy, kiedyś to była niezła firma na kiepskim rynku ochroniarskim, dziś równa do reszty "syfków" w tej branży- zlecenia, niskie stawki, brak socjalu... Co jednak poradzisz jak mamy taką nieudolną władzę w tym umęczonym kraju, to odbija się na sytuacji całego rynku pracy, nie tylko na ochronie. Niedługo wybory, może wymienimy obecnych nieudaczników na innych, tylko co to da...

Kto to jest Wiesław? To chyba nie ten ten co walczy za nasze godne życie albo za swoje. Raz go tylko spotkałem i stwierdzam porażka! Doszły mnie słuchy z Bolesława Śmiałego ze nawet od ogłoszenia przetargu do rozstrzygnięcia nie pojawił się na tej kopalni. Więcej takich ludzi :D

Ela
@Nowy

Ja spotkałam tow. Wiesława dwa razy i odniosłam zupełnie inne wrażenie niż Ty. Słyszałam również na jego temat dużo, dużo dobrego. Cóż, z gustami się nie dyskutuje. Chyba że mówimy o innym człowieku.

Zibi
@Ela

Ela napisz co dobrego słyszałaś oprócz tego, że znowu napisali do PIPu w sprawie umów zleceń w KOK i KR ( efekt likwidacja KR,a przypominam, że każdy z nas podpisał zakaz konkurencji i gdzie indziej nie dorobi, bez zgody Zarządu), oprócz tego, że w takiej sytuacji w jakiej jest nasza firma napisali pismo odwołanie Prezesa. Myślisz, że do upadającej firmy bez wizji na przyszłość przyjdzie jakiś nowy czarodziej? Nie, może być jeszcze gorzej. Tak, jak ktoś dawno temu powiedział KOK załatwią związki i tak właśnie się dzieje. Jakim trzeba być człowiekiem, żeby wiecznie robić do swojego gniazda i działać na szkodę pracowników. Zabierać im możliwość dorabiania do marnych pensji, ludziom którzy utrzymują się z pracy w KOK i KR, a emeryci na Bobrku dalej pracują, bo są nie ruszalni przez S. Ale nie dziwię się skoro w ich zarządzie zasiadają sami emeryci. Im nie zależy na tej firmie, bo mają z czego żyć. Więc Ela, co dobrego słyszałaś o kimś kogo widziałaś DWA razy w życiu?? O jego zastępcy, oderwanym od rzeczywistości człowieku też słyszałaś coś dobrego? Ten człowiek nie potrafi zrozumieć, że swoim donosicielstwem szkodzi pracownikom. Nie wiem w jakim świecie on żyje, myśląc, że czymś takim doprowadzi, że Zarząd będzie nam wypłacał nadgodziny zamiast KR. W każdym oddziale jest nadmiar pracowników, ludzie walczą o KR. I mam propozycję: jak wam zabraknie na mleko do dziecka, na chleb, albo na czynsz idźcie do niego. Niech wam załatwi dodatkową pracę na umowę o pracę. I gwarantuję wam, że on nie pracuję za najniższą krajową, dlatego jemu nie zależy na dodatkowych dniówkach.

soliter

Gratulujemy ci tow.Wiesławie.

KOK idzie na dno i nie ma co ukrywać, jednak stwierdzam że była to dobra firma jeśli chodzi o ochronę i podejście do pracownika.Firma sama się pogrąża aż żal patrzeć jak wykańczają ją "biurokraci" na lompy, firmy kogucik i kopalnie ale jak to się mówi "oszczędności" tylko jakim kosztem?Witamy w V Rzeczypospolitej Polskiej i w "dobrobycie". Obrażacie się nawzajem a jaki w tym jest sens, co tym zmienicie

Tadek
@Nowy

Dobrze napisałeś była nic nie jest wieczne .PIS potrafił rozkraść i zlikwidować ORBIS a myślisz że na Lompy są gorsi ?

Emil

Jagna z marcela? Slyszalem ze nadal szaleje

graver

Czas na refleksje bo Święta idą, czy po nich lepsze zwyczaje przyjdą?. Czy nadal plotką będziemy żyli ?, wyssaną z palca innych krzywdzili. Wchodzili w trepach innym w ich życie, i z nieszczęść innych cieszyli skrycie. Czy wreszcie rękę sobie podamy, bez nienawiści porozmawiamy. Padnie magiczne słowo przepraszam, a ktoś odpowie z serca wybaczam. Swiąt Wielkanocnych niech magia działa, by między nami zgoda nastała. Wszystkim wam życzę dużo radości, w pracy spokoju w domu miłości. Przy pełnym stole jedzcie i pijcie, w zdrowiu i szczęściu spokojnie żyjcie.

Ela
@graver

Brawo Graver! Nic dodać, nic ująć. Nie jesteś zbyt aktywny na tym forum, ale jesteś doskonałym przykładem, że można powiedzieć wszystko nie plując jadem. Tak trzymaj!

zwol.zw. Solidarności k. rewizyjna

Wszystkiego Najlepszego z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzy zwolniony członek Komisji Rewizyjnej NSSZ Solidarność ( Zwolniony za to, że aktywnie sprzeciwił się łamaniu praw pracowniczych do jakich każdego dnia dochodzi w KOK )

obserwator

Kim jest dzisiejszy ochroniarz? Osoba bez honoru i ambicji. Pracujacy za grosze na smieciówce. Niedorajda bojaca sie pracy. Nieudacznik.

leon
@obserwator

Czyli Ty.

gościu

Co z paczkami i bonami na Święta

marsel

gront to zdrowo żyć

MALY

a jak tam sprawuje sie Jagna z Marcela?czyzby usiadla na (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Ochrony Kopalń - Zabrze

• Jak się pracuje w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Ochrony Kopalń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konsorcjum Ochrony Kopalń