Opinie o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

uuu

Na Pokoju szef puszcza Serka do domu gdy ma 16godz, wszyscy wiedzą za co... Inni za niego robią, a kok płaci!

oni
@uuu

Nie tylko Serka puszcza do domu,o Adasiu zapomniałeś ha ha,ten to juz bije wszelkie rekordy bezczelnosci i tak musi byc,i kok tez za to placi

Cieć
@oni

Nie wierzę własnym oczom! Co to za hasło że tak być musi?!?!! uuu i oni- jeśli jest tak jak mówicie to nie wiem dlaczego się z tym godzicie i nic nie zrobiliście żeby z tym skończyć.4

Obserwator

To nie koniec. Dalej trwają rozmowy.Wiesław trochę się rozpędził z opinią z porozumieniem do 2017 :)

Cieć

Alojzy i ochroniaro! Skąd takie wnioski? Czyżby przynajmniej jedno z Was maczało w tym palce? Powiedzcie coś więcej, uchylcie rąbka tajemnicy.

K-2

Tak źle i tak niedobrze. Akurat u mnie na oddziale wszyscy z ulgą odetchnęli. Schowanie się za monitorem zapewnia Wam komfort i anonimowość, ale jest Was niewielu. Ciekawe ilu z Was miałoby odwagę rzucić komuś prosto w twarz obelg, którymi beztrosko szafujecie w sieci. Dzięki "hejtingowi" siejecie nienawiść i w ten sposób rozładowujecie swoje frustracje. Nasz kraj przoduje w tych niechlubnych praktykach i niestety jesteście tego przykładem. Żenada.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
brama I

A tak na marginesie,czy czasem ten tow.Wiesław czinownik jedynie słusznego związku nie posiada już uprawnień emerytalnych?Ciekawe co na to jego zastępca watażka z Bitonia walczący z emerytami !

ochroniara

Ci idący do SRK i Węglokoksu średnio mają się z czego cieszyć. Sprawdzicie to za kilka miesięcy moi drodzy

niesław

Najpierw ludzie,potem JA .

alojz

Tylko że porozumienie dotyczy pracy w KW a ludzie z kopaln przechodzących do srk albo weglokoksu trafia na inne kopalnie albo na bruk.

Obserwator

I co to znaczy? Praca do 2017 a potem zaś niewiadoma?

@Obserwator

Potem przetargi, tak jak ostatnio.

@

Cytajcie dzisiaj w Telegazecie na TVP1 strona 144

Tadek

Co ma Scorpion do KOK?

olo

Za ile? Lepiej nie wiedzieć...

BMX

Sprzedawczyki !!! Ale MANIFESTACJA !!! Dostaliście posadki za odwołanie?

zw.zawódowe

może stanowisko tak,ale dożywocie związkowe i kasę już nie.Dlatego lepiej trzymać się posadki i za nic nie odpowiadać tylko jątrzyć i doić.

K-2

Związki górnicze mają za sobą pracowników! Ciekawe, ilu z Was krzykaczy będzie na pikiecie 6 maja? Obawiam się, że na Was nie bardzo można liczyć. Trzeba sobie uzmysłowić, że bez pracowników nie ma związków, więc nie mówcie że oni nie dbają o nic więcej jak tylko o swoje d..y! Czy oni sami się wybrali? Jeśli jesteście tacy mądrzy, to może trzeba było startować w wyborach mając docelowo Wiejską? Z tego co widzę to niejeden z Was stanowisko premiera, czy nawet prezydenta miałby zapewnione!?!?!?

Co się dzieje?

Związki jakie związki? :) he he. Związki to mają np. górnicy a nie ochrona. Jak sie żle dzieje to działają żeby pie.... prosto w Wiejską. W ochronie związki nie istnieją(chyba żeby ratować człowieka przed zwolnieniem a nie przed godnym życiem). Dlaczego? Bo mają to gdzieś. A co do Bolka to dopiero pierwszy etap. Potem inne kopalnie itd.

Obserwator

To jest efekt deregulacji zawodu ochroniarza. Dziękujemy panie Komorowski za podpisanie ustawy a wasze związki się tylko przyglądały.

Związki w KOK-u śmiechu warte chronią swoje d..py, a nam wcześniej czy później wypowiedzą te stawki tylko nie im bo mają ochronę związkową.

efendi
@ja

Odwal się od emerytów policyjnych. Emeryt górniczy po każdym kwartale "przepracowanym" w ochronie zapierdala do ZUSu i podwyższa sobie emeryturę. Ci ludzie będą robić nawet za 3 zł/h. Emeryt policyjny płaci składki na ZUS bez prawa podwyższenia emerytury. Kto będzie pracował za takie stawki.

Przestańcie pieprzyć że znajdą chętnych na nasze miejsca ,na umowy zlecenia za 7 czy 8 zł /h. Jeżeli tak jest to dlaczego Scorpion na Bolku robi po 24 czy 72 godziny w ciągu??.Spytajcie ich czy to kochają ?? Dlaczego we wszystkich firmach ochroniarskich są braki w załodze ???.Dlaczego firmy proponują zorganizowanie kursów ochrony i nic z tego nie wychodzi ,bo jest za mało chętnych ???Ludzie już nie chcą pracy w ochronie za te psie pieniądze (no chyba że biedni emeryci górniczy lub policyjni).Na tych jednak nie można za bardzo liczyć ,bo oni chętnie pracują na najlepszych posterunkach i tylko w tygodniu-bo święta i weekendy mają zaklepane do picia i wyłączone telefony.A jak się pracuje na zlecenie to można sobie wybierać kiedy się chce robić ,a kiedy nie. I jeszcze jedno-numer telefonu do Państwowej Inspekcji Pracy w Katowicach 32 720 03 99. Trochę się czeka na połączenie z prawnikiem (15-20 min) ale watro.Tak samo jak warto iść do sądu pracy-tam się za założenie sprawy nie płaci,a sądy naprawdę są za pracownikiem . We własnym kraju jesteśmy traktowani gorzej niż polak na emigracji.

kokoczek

Co potrafi Scorpion pokazała telewizja ze stadionu w Knurowie

Co uzgodniono dzisiaj na spotkaniu z prezesami?

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Ochrony Kopalń - Zabrze

• Jak się pracuje w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Ochrony Kopalń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konsorcjum Ochrony Kopalń