Opera Software

Wrocław

Opinie o Opera Software

bajka 2016-05-16 16:04
polecam ci to najciekawsze stanowisko/ ofertę moim zdaniem aktualnie - Content Acquisition Assistant, TV & Devices - tylko wymagany jest opanowany biegle "non Scandinavian EU language" co jak dla mnie akurat jest barierą nie do przejścia, z języków noga ujestem
Julita 2017-08-03 15:06
Czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia związane z pracą w Opera Software? czy firma aktualnie poszukuje nowych pracowników? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko Business Analyst?
x 2017-08-08 12:07
Ja akurat pracowałem tam prawie 9 lat i szczerze odradzam Ci tą firmę. Nawet jeżeli szukają nowych pracowników, to zapewne na chwilę, zgodnie z oczekiwaniami projektowymi i za chwileczkę wylecisz, lub popracujesz dłużej w atmosferze gorącego krzesła. Ludzie są ciągle zwalniani, klimat drętwy i znudzony, socjal odstaje, wynagrodzenia odstają. Projekty kasowane i sprzedawane. Ludzie dzieleni. Biuro dzielone. Karty blokowane/ograniczane. Cztery lata temu złego słowa bym na Operę nie powiedział i piał z zachwytu na lewo i prawo. Obecnie nie potrafię znaleźć ani jednego dobrego. Za dużo przeżyłem i za dużo widziałem. Na zewnątrz robią bardzo dobre wrażenia, natomiast zaufaj że wewnątrz nie chcesz tego widzieć.
Zostaw swoją opinię o Opera Software - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Opera Software