PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TOP" JACEK GAJDA - IRENEUSZ KOPYTO S.C.

Tarnowskie Góry

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TOP" JACEK GAJDA - IRENEUSZ KOPYTO S.C.

admin 2015-08-05 15:55:40
Czy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TOP" JACEK GAJDA - IRENEUSZ KOPYTO S.C. można rozwinąć się jako człowiek i pracownik? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.
dostawca 2015-09-21 16:12:49
Firma TOP nie płaci dostawcom za towar, oszukuje!!
dostawca 2015-12-02 15:56:35
Po długich negocjacjach firma nie zapłaciła ani grosza, kontakt z właścicielami jest prawie niemożliwy (po jednorazowym odebraniu telefonu z jednego numeru kolejne dzwonienie jest już nieskuteczne, nie odbierają). Tłumaczą się tylko biedni pracownicy. Rozmawiałem z firmami z sąsiedztwa i mają bardzo złą opinie o właścicielach. Ale nie jest to tylko mój problem. Wystarczy poszukać na giełdach wierzytelności ile i komu firma TOP zalega. Określenie, że oszukują jest jak najbardziej adekwatne.
dostawca 2015-12-15 09:03:43
Oczywiście przychodzimy regularnie, ale pierwsze pytanie to w jakiej sprawie, jeżeli pada słowo płatności to odpowiedź jest jedna nikogo nie ma proszę dzwonić. Chyba jesteś tym nieszczęśliwym pracownikiem, który musi się zawsze podstawiać za swych nieuczciwych szefów. Współczuję :(
ma.tra. 2016-04-24 11:19:35
nie sądzę, żeby tak było, przecież tyle ludzi tam pracuje i oni nie mogliby pozwolić sobie na takie praktyki i utratę dobrej renomy, jakiegoś tam dobrego imienia przedsiębiorstwa przecież... pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TOP" JACEK GAJDA - IRENEUSZ KOPYTO S.C. - Tarnowskie Góry
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "TOP" JACEK GAJDA - IRENEUSZ KOPYTO S.C.