Grawer Polska

Poznań

Opinie o Grawer Polska

Ja 2014-02-06 19:15
Brak opinii jest złą opinią!
ktoś 2014-02-24 19:22
Absolutnie się zgadzam w milionach procentów!!!! Bardzo dużo osób ma bardzo dużo do powiedzenia, ale się boją, albo zwyczajnie tą firmę olali - i tak najlepiej, ale są inni ludzie, kolejni uczciwi, pracowici, naiwni, jak wszyscy nowi i cała góra nietykalna.... brak słów!!!!
szkodaZachodu 2014-11-28 22:04
Z tego, co pamietam, żaden z usuniętych komentarzy nie był, ani wulgarny, ani rażąco łamiący regulamin... Większość poprostu, ostrzega innych, przed podjęciem w tej firmie pracy. Gdyby zamieszczane, tu opinie musiały by, być tylko pozytywne, nie znaleźlibyśmy tu, ani jednej.
ktoś 2015-09-07 15:41
ja napisze tylko tyle "KARMA WRACA"
Szczypior 2016-06-24 21:41
tak? a to nieprawda że wielu ludzi ma dość pracy w Grawerze za słabe pieniądze?????
Juras 2016-07-18 13:24
jeśli firma rekrutuje przez agencje pracy to jak ma być widać?? :)
Rarytas 2016-09-19 16:16
hmmm no ciekawe ;) to skąd wiecie ze tak jest w agencjach? :)
A 2016-09-23 22:26
Widocznie pracowali w kilku to wiedzą, może mają doświadczenie
Nieświadomy 2017-04-13 06:23
Chciałem złożyć podanie, ale po tym co przeczytałem wybieram kasę w biedronce.
Dominika 2017-08-02 11:17
A jak obecnie wygląda praca w Grawer Polska? Czy w ciągu ostatnich kilku miesięcy miały miejsce jakieś zmiany? Chętnie dowiemy się na jakie warunki zatrudnienia można obecnie liczyć. Dodatkowe informacje będą szczególnie pomocne dla osób, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy.
Magda 2017-08-18 14:56
Pracowałam tam bardzo krótko.
Pan Włoch sprawia wrażenie kompetentnego i konkretnego człowieka, ale to tylko wrażenie.
Bez pytania przechodzi na "ty", krytykuje pracowników w obecności innych, a przecież można to zrobić na osobności. Źle wypowiada się o byłych pracownikach. To nie są cechy dobrego przełożonego.
Pracownicy (szczególnie ci bardzo młodzi) w jego obecności sprawiają wrażenie zdenerwowanych.
Zostaw swoją opinię o Grawer Polska - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grawer Polska