Grawer Polska

Poznań

Opinie o Grawer Polska

Ja 2014-02-06 19:15
Brak opinii jest złą opinią!
ktoś 2014-02-24 19:22
Absolutnie się zgadzam w milionach procentów!!!! Bardzo dużo osób ma bardzo dużo do powiedzenia, ale się boją, albo zwyczajnie tą firmę olali - i tak najlepiej, ale są inni ludzie, kolejni uczciwi, pracowici, naiwni, jak wszyscy nowi i cała góra nietykalna.... brak słów!!!!
szkodaZachodu 2014-11-28 22:04
Z tego, co pamietam, żaden z usuniętych komentarzy nie był, ani wulgarny, ani rażąco łamiący regulamin... Większość poprostu, ostrzega innych, przed podjęciem w tej firmie pracy. Gdyby zamieszczane, tu opinie musiały by, być tylko pozytywne, nie znaleźlibyśmy tu, ani jednej.
ktoś 2015-09-07 15:41
ja napisze tylko tyle "KARMA WRACA"
Szczypior 2016-06-24 21:41
tak? a to nieprawda że wielu ludzi ma dość pracy w Grawerze za słabe pieniądze?????
Juras 2016-07-18 13:24
jeśli firma rekrutuje przez agencje pracy to jak ma być widać?? :)
Rarytas 2016-09-19 16:16
hmmm no ciekawe ;) to skąd wiecie ze tak jest w agencjach? :)
A 2016-09-23 22:26
Widocznie pracowali w kilku to wiedzą, może mają doświadczenie
Nieświadomy 2017-04-13 06:23
Chciałem złożyć podanie, ale po tym co przeczytałem wybieram kasę w biedronce.
Magda 2017-08-18 14:56
Pracowałam tam bardzo krótko.
Pan Włoch sprawia wrażenie kompetentnego i konkretnego człowieka, ale to tylko wrażenie.
Bez pytania przechodzi na "ty", krytykuje pracowników w obecności innych, a przecież można to zrobić na osobności. Źle wypowiada się o byłych pracownikach. To nie są cechy dobrego przełożonego.
Pracownicy (szczególnie ci bardzo młodzi) w jego obecności sprawiają wrażenie zdenerwowanych.
Dominika 2017-08-28 11:10
@Magda w jakim dziale pracowałaś? Możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca w Grawer Polska oraz jak jako nowy pracownik byłaś wdrażana do pracy na nowym stanowisku? Co było powodem tego, że pracowałaś w firmie tak krótko?
Kick 2017-08-29 10:20
Oho! Kolejny raz niewygodne komentarze usunięte.
Jeśli macie rozum i godność człowieka to nie idźcie do tej firmy.
Dominika 2017-09-07 14:27
@Kick jeśli zniknęły jakieś wpisy, oznacza to że zostały one zarchiwizowane przez administratora portalu za naruszenie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.
Zostaw swoją opinię o Grawer Polska - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grawer Polska