Budopol

Sędziszów

Opinie o Budopol

krol 2011-09-01 11:47:31
tak, niestety to prawda. okrada ludzi z pieniedzy. tak to jest jak [usunięte przez moderatora] biora sie za firmy. widnieje juz w krajowym rejestrze dlugow i rejestrze nierzetelnych klientow, za chwilke to jego [usunięte przez moderatora] padnie i bedzie po chlopie .
jozek 2011-09-01 11:51:44
a zauważyliscie ze firma nie jest zarejestrowana na niego??? czyz to nie dziwne??????? budów wzial od cholery tylko z kazdej teraz wylatuje, bo nikt nie chce u niego robic za darmo
oszukany 2011-09-01 12:30:19
taka rotacja jest w tej firmie ze masakra. wszyscy odchodza bo nikomu nie placi. [usunięte przez moderatora]Z daleka drodzy koledzy budowlancy, Z DALEKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
colin 2011-09-12 14:02:27
niestety to prawda, pracowalem u niego w radomiu, kapie po pare zlotych a pozniej okazuje sie ze wcale nie placi. przykre ze tacy ludzie sa na swiecie, napewno niezle sie dorobil na tym oszukiwaniu na ludziach, oni mu robia robote a on zgarnia za to cala kase
waldek 2011-09-12 14:03:58
a widział ktos na oczy tego kaczmarskiego, na ktorego jest zarejestrowana firma??
były pracownik 2011-09-13 19:55:14
Wszystko Potwierdzam [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam
luna 2011-09-19 14:46:43
niestety to prawda, na radomiu oszukał około 25 ludzi w tym mnie. trzeba sie postawic i isc do sadu i koniec, nie wazne czy ktos byl na czarno czy nie, nie dajmy sie gnoic i oszukiwac, w koncu to sa ciezko zapracowane przez nas pieniadze.
anonim 2011-09-26 14:19:22
niestety wszystko co tu pisze to prawda. czytalem to wczesniej, ale nie uwierzylem. oszukał mnie tak samo.
mar 2013-01-03 18:17:12
niestety to prawda [usunięte przez moderatora]
damian 2013-06-08 13:06:39
to prawda, jest niewypłacalny, [usunięte przez moderatora] z dala od budopolu i od tych dwóch, co nim zarządzają
2013-09-24 10:14:15
[usunięte przez moderatora] dlaczego nie idziecie do sądu pracy .Ja juz dużo razy podawałem i pracowałem też na czarno i sąd przyznał racje nam tylko wiec3ej osób do tego i to ukrucić.Życzę powodzenia i wytrwałości .Nie nawidzę oszustów
kilok 2014-12-10 12:00:35
Dosyc liche masz myslenie bratku z tego co widac. Jezeli firma generalnie rzecz biorac ma w powazaniu ustalenia i umowy, to dlaczego mialaby sieinaczej zachowywac w stosunku do pracownikow. Takie osoby w ogole nie powinny prowadzic dzialalnosci jezeli celem firmy jest niejasna sytuacja placowa, badz czerpanie zyskow cudzym kosztem.
johnny 2015-01-13 12:27:51
tylko wiecie jak wygląda praca w budowlance prawda ? ciężko jest obecnie znaleźć firmy w pełni wypłacalne. Trzeba pracować dla liderów na rynku aby być pewnym swojej przyszłości i tego , że co miesiąc liczyć będzie można na wpływy na koncie. A tak to trzeba żyć w strachu nie wiedząc co może nas czekać...
Marman 2015-03-16 07:58:17
Powiedziałbym takie same słowa dla firm, które nie są pewne swego i nie wiedzą jaka przyszłość ich czeka. Może akurat Budopol z Sędziszowa jest przykładem ze zdecydowanie drugiego końca kija i oferuje dobre warunki, a pracowników najbardziej potrzebnych stara się przy sobie zachować? Takie zachowanie świadczyło by o dobrym, rozmyślnym biznesie.
majka 2015-03-30 14:59:25
Johnny wydaje mi się że trochę przesadzasz, budowlanka w polsce mimo kryzysów wszelakich ma się jak widzę całkiem nieźle, branża narzeka niustannie podczas gdy zleceń na rynku nie brakuje. i dlatego ja chcę wejść w budowlankę znowu, a wiem że wiosna to najlepszy okres na znalezienie pracy w branży, dajcie znać czy może Budopol szuka nowych ludzi
Dasz 2016-05-13 11:09:30
Aktualnie jest poszukiwany do Budopolu Kierowca kat. C lub C+E i ja mam pytanie, gdzie właściwie się robi taką kategorię E w sensie myślicie, że można dorobić to jakoś w firmie lub za jej pomocą czy sądzicie, że wcale i trzeba od razu z taką przyjść?
Zostaw swoją opinię o Budopol - Sędziszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budopol