logo Skrivanek sp. z o.o.

Skrivanek sp. z o.o.

Opinie o Skrivanek sp. z o.o.

grześ 2009-07-24 10:43:13
Bardzo fanatyczna kadra, wręcz sekciarska. Liczy się tylko obrót, nieważny klient i jakość tłumaczeń. Wykorzystywanie tłumaczy, stawki poniżej 18,00, płacone teoretycznie na koniec miesiąca (faktycznie opóźnienia w zapłacie do 2 miesięcy!!!). Nie polecam, wręcz odradzam. Trzymajcie się daleko od tego babińca.
User 2011-02-15 17:44:27
Zgadzam się z poprzednią opinią, pieniądze kiepskie, duże problemy z wypłatami, zdarzało się czekać około 3 miesięcy na przelew. Odradzam.
anonim 2013-03-04 16:25:25
Nie polecam współpracy: notoryczne opóźnienia w płatnościach, minimalne stawki, wykorzystywanie: robisz "na już", a zapłatę dostajesz... kiedy im się zechce.
anonim 2013-08-16 13:59:32
to tlumacze macie i tak dobrze :) korektorzy maja o wiele gorzej....
Anonim 2013-09-11 21:24:34
Niestety nie tylko tłumacze i korektorzy mają przechlapane pracownicy tez nie mają pod górkę. Roboty full kasa marna i tez z opóźnieniem
absolutnie nie polecam 2013-11-28 15:11:19
Moja współpraca ze skrivankiem była męcząca, żenująca i nieopłacalna. Mimo tego, że specjalizuję się w okreslonej dziedzinie, w której podobno również przyjmują dużą liczbę zleceń, na okresie próbnym notorycznie przysyłano mi do tłumaczenia teksty z dziedzin technicznych, mocno najeżone słownictwem bardzo technicznym, o których nie mam, i nigdy nie twierdziłem że mam zielone pojęcie. Po co w takim razie firma przeprowadza test z tłumaczenia obejmujący kilka dziedzin, skoro i tak przysyłają coś innego? Na dodatek, że jest to okres próbny zleceń tych nie można odrzucać. Stawki są żenujące 3-6 gr za słowo. Terminy są "na wczoraj", wszystko musi być wykonywane w tempie ekspresowym. Wymagają szybkiego kontaktu, podczas gdy sami odpowiadają na maile po bardzo długim czasie albo wcale. Wypłata tych grosików, które płacą zalega miesiącami. Uciekajcie tłumacze jak najdalej od tego miejsca, bo szkoda Waszego czasu, możecie z łatwością zarobić godnie w innych miejscach.
babajaga 2014-08-07 17:55:51
Nic dziwnego, że szukają, bo najpierw pozwalniali najlepszych pracowników, albo tak ich zaszczuli, że sami odeszli. Jest to obecnie bezduszne korpo, dlatego zdecydowanie odradzam, chyba że ktoś ma ochotę na swojej pracy tuczyć właściciela Czecha
peperoni 2014-09-21 17:36:23
Zgadzam się z powyższą opinią.Tragiczne stawki dla tłumaczy i korektorów poniżej logicznej przyzwoitości. Zaszczuwają ludzi, żeby się sami zwalniali sami albo zwalniają kogoś dobrego, bo im się nie podoba, że ma własne zdanie. Wciąż szukają współpracowników, żeby między nimi dowolnie sobie przebierać, rotacja jest bardzo wysoka, bo nowo zatrudnieni szybko się orientują, jak się tam pracuje i za jakie stawki, więc szybko odchodzą. Człowiek się stara przez kilka lat, jest na każde gwizdnięcie, pedantyczny do bólu, a zwolnią cię z przyczyn nieuzasadnionych lub wysnutych z palca, bo im się nie opłaca zatrudniać na ludzką umowę i ZUS-u płacić. Żenująca kadra, wyzysk [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
ruk 2014-10-10 12:52:21
Skrivanek-dużo by mówić. Wszystko na początku cacy- świetne stawki dla lektorów a po pol roku obnizenie drastyczne stawki- bo im sie nie oplacasz, bo mają wielu innych lektorów , wiec jak sie nie zgadzasz to wypad. I kto sie nie zgadza- nikt,skoro nie mozna znaleźc tylu godzin w polowie roku? I robisz jak wól za polowę stawki bo postawili cie pod scianą.Dalej- metodyk w tej szkole to chyba jest cieciem-dobór podrecznków fatalny-a może szkola ma 10 procent zniżki za zakup niepopularnych podreczników. Dalej- niektórzy to w ogóle podręczników nie dostają -tylko wersje elektroniczna- bo im sie nie opłaca kupować książek -niech sobie lektor wydrukuje, a co tam! Komunikacja z biurem jest sporadyczna, na odpowiedź na jedno pytanie czeka się tygodniami.Wyzysk, oszustwa, cięcie kosztów kosztem lektora.Nie polecam z całego serca.
baba 2014-10-14 14:04:10
No i co z tego:)
kwiatek 2014-11-28 17:49:46
Uważam tak samo, jak wszystkie poprzednie opinnia, moja jest identyczna na temat tej firmy. Wykorzystują tłumaczy, nie liczą się z nimi, każą im pracować ponad siły, a stawki są mierne!!! Miałam okazje kilka razy z nimi współpracować. Przy tłumaczeniach ustnych podczas konferencji np. nie zapenili tłumaczowi noclegu na ostatnią noc. Kazaliby wracać o północy z kilkoma przesiadkami. Umawiali się na nadgodziny, a nie chą ich wypłacić!!!! Żenujące. Na wypłatę czeka się miesiącami!!!!! Wszystkim tłumaczom i korektorom odradzam jakąkolwiek współpracę z nimi!!!!
Poroo 2015-02-25 04:27:40
Skrivanek oferuje tłumaczenia i kursy językowe. Zastanawiam się czy szanse na pracę u nich mają tylko osoby po studiach lingwistycznych, czy takie które z pasji zajmują się językami obcymi również? Jest to dosyć istotne dla mnie, ponieważ nie mam żadnego uczelnianego papierka, a język angielski techniczny mam w małym palcu.
Karolina 2015-09-01 11:24:05
Ja wypełniłam wielki formularz na lektora jęz. ang., mam ogromne doswiadczenie, uczę od 10 lat, ukończyłam anglistykę, i co? Nic :) Nikt się nie odezwał, nawet, gdy poprosiłam o informację zwrotną, czy są zainteresowani. Nieładnie.
Adam 2016-01-18 10:40:25
To sztuczny moloch a skoro moloch to i bałagan. A skoro moloch to i nędzne stawki.
Tak na zdrowy rozum, dostaniesz techniczny tekst wymagający szperania, konsultacji itd. Jedna strona zajmie Ci 2-3 godziny czyli ile masz na godzinę?
Nie wierzę aby nawet tłumacz znający dobrze branżę z Tradosem itd zrobił stronę w godzinę
sara 2016-01-18 21:32:53
branżowy czyli jaki?
akim 2016-03-25 11:53:40
wpisuje co chce....
Heike 2016-09-01 10:22:46
Problem z tą firmą jest taki, że wymagają wiele, nie dając tego samego w zamian. Oczekują odpowiedzi natychmiastowej, ale sami na maile nie odpowiadają; co więcej - nawet jeśli odpowiem natychmiast, to i tak okazuje się, że zlecenie jest nieaktualne. Wymagają ciągłej gotowości, a zlecenia wysyłają raz w tygodniu albo i to nie. Zlecają wykonanie korekty tekstu, który faktycznie wymaga redakcji, płacą oczywiście jak za korektę i dziwią się, czemu to tyle trwało.
alamo 2016-09-06 10:36:04
a co w takim razie mogą zaoferować asystentowi działu obsługi klienta?>
Mistrz 2016-11-03 22:40:17
Również odradzam jakąkolwiek współpracę. Kadra rekrutująca i nadzorująca bardzo zadufana i niesympatyczna. Tłumaczenia wymagane są na już, stawki głodowe. Praca bardzo stresująca i nieopłacalna. Niesprzyjająca atmosfera. Tłumaczyłem dla nich kilka miesięcy i jedyny plus to płatności w terminie, ale stawki żenujące za specjalistyczne tłumaczenia w trybie ekspres. Nie potrafią docenić wkładu pracy.
Zostaw swoją opinię o Skrivanek sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skrivanek sp. z o.o.