Mamut

Wrocław

Opinie o Mamut

anonim 2010-09-10 21:39:27
Firmę "polecam" najgorszemu wrogowi, chociaż i tak nikt obcy się tam nie dostanie ponieważ otaczają się znajomkami! Ludzie, którzy pracowali tu i coś robili i tak zostali wywaleni na zbity pysk a teraz pozbywają się niedobitków. Pensja poniżej krytyki, atmosfera aż nie chce się pracować, a wszystko po to j.w. żeby wyprowadzić kasę i doprowadzić firmę do upadłości. Jest to tylko kwestia czasu. Wysokie stanowiska zajmują ludzie, którzy wyglądem i wypowiedziami reprezentują poziom menela spod monopolowego, a najbardziej bawi ich szmacenie pracownika.
agent 2010-09-12 21:48:17
Popieram poprzednika! Mamut znaczy bagno! Poprzychodzili ludzie z ulicy którzy nie mają ani żadnej szkoły ani doświadczenia w handlu! PH powinien się zajmować detalem, sieciami, hurtem oraz gastronomią za pieniądze, które zarabia się na magazynie, a kierownicy to najlepiej jakby z domu nie wychodzili! Jedyne co w firmie działa najlepiej to dezinformacja!
Nikmix 2011-03-23 08:19:14
Praca tutaj ogólnie nie jest zła tylko ludzie nabrali nawyków lenistwa i w momencie gdy zaczęto wymagać pracy bardzo narzekają. Dużo osób zwalniało się, a później wracało z podkulonym ogonem. Po zatrudnieniu mogą być problemy z kontaktami ze starą ekipą. Gdybym się nie musiał wyprowadzić to chętnie dalej bym pracował.
Ktoś 2011-03-26 22:59:33
Nikmix co Ty gadasz? Chyba któryś regionalny jest z Twojej rodziny...
jaaa 2011-04-06 15:46:35
potwierdzam firma MAMUT jest najgorsza firma w jakiej pracowałam, nie polecam jej nikomu, kadra kierownicza, ktora sie tam znajduje nie ma zielonego pojecia o tej pracy. panuje tak ogolny bałagan i chaos a przede wszystkim bardzo nie miła atmosfera. firma, ktora jest na skraju bankructwa...
anonim 2011-05-03 20:48:00
Trzonem każdej firmy są pracownicy. Zarząd każdej firmy nigdy nie był zgodny z interesami pracowników. W tej firmie jeszcze pracuje wiele wartościowych ludzi i to właśnie z tego powodu polecam tą firmę.
Magda 2011-05-27 11:50:31
Najlepsza firma piekarska na rynku. Polecam.
anonim 2011-05-28 23:54:03
produkty sa smaczne ale zbyt drogie. Praca jako PH w tej firmie to porazka! Kasa slabiutka i zalezna od humoru regionalnego, a plany wywalone w kosmos! Calkowity brak mozliwosci awansu! szkoda ze tak latwo pozbywa sie ludzi ktorzy cos naprawde robili.
anonim 2013-05-16 17:20:37
Hej, czy ktoś może pracuje na dzień dzisiejszy wMamut i ma zamiar jeszcze popracować, bo mu się podoba? Atmosfera jest miła? Można pogadać sobie z ludźmi, czy wieje nudą? Ile dają nowemu na starcie i czy poradzę sobie bez doświadczenia? Jaką drogą najlepiej złożyć CV? Są jakieś możliwości awansu, czy też rozwoju na przykład w postaci szkoleń? Gdzie się znajduje siedziba firmy i jak długo istnieje firma na rynku?
polek 2014-09-02 17:14:18
czy w mamucie obecnie na jakieś stanowiska produkcyjne przyjmują? jakie trzeba mieć pozwolenia badania oitd. zeby można było dostać się na takie stanowisko. Dopiero zaczynam w branży, raczej cudów w cv nie mam, myślicie że dadzą młodemu szansę? przede wszystkim chcę się uczyć zawodu a jak kasa by była korzystna to jeszcze lepiej
kieros 2015-04-28 15:12:55
hej, widziałem nowe oferty do pracy w Mamucie. Szukają w tej chwili chociażby osób na stanowiska takie jak elektryk czy też mechanik do firmy we wroclawiu
ramzes 2016-01-23 12:11:48
Widzę, że o firmie Mamut kompletnie nikt nie chce się wypowiadać. Według mnie to b. dobry znak, widocznie dzieje się dobrze i nie ma komu narzekać :) wpadłem tu bo planuję wysłać CV na regionalnego koordynatora sprzedaży.
tuzir 2016-02-03 22:17:05
No własnie mnie @ramzes równiez zainteresowała tutaj oferta regionalnego koordynatora sprzedaży. Daja rzecz jasna auto i telefon oraz wynagrodzenie jest podstawowe + system motywacyjny uzależniony od wyników pracy.
Koniec Na Dziś 2016-02-16 21:21:12
Jest to raczej standardowy zestaw @tuzir na takim stanowisku. Ważne jest ile wynosi podstawa. Jest ona stosunkowo wysoka. 2500 złotych netto, trzeba jednak robić target.
kajetan 2016-02-20 19:51:01
@Koniec Na Dziś to bardzo dobra podstawa biorac pod uwage ze mozna jeszcze liczyc na prowizje. Obecnie nie widze zadnych ofert o prace od firmy, moze ktos wie kiedy bedzie rekrutacja
szyszk 2016-02-23 10:56:14
Super, że jest wynagrodzenie podstawowe i do tego doliczany odpowiedni system motywacyjny. Na pewno jest szansa na premie, bo na zarobki nie można narzekać.
ymaoao 2016-03-05 21:13:19
no z systemem motywacyjnym jest róznie i nie podoba mi się punkt w ofercie pracy, ze jest to tylko premia uznaniowa tak naparwde, ale oprócz tego podstawa jest wazna.
gaga 2016-05-14 12:52:25
chciałabym się upewnić... chodzi o firmę od używanych mebli dla dzieci?
anna 53 2016-06-06 23:18:51
coś się komuś pomyliło 2500 tyś - brutto
anna53 2016-06-06 23:30:40
więc na rękę jest 1700 zł plus target jak oczywiście zrobisz to maks zarobisz 2400 zł.
zocha 2016-06-21 17:36:38
Hej, wiecie może kiedy będą jakieś nowe oferty pracy z Mamuta? Byłabym wdzięczna za informacje, bo szukam pracy dla mojego męża. Zna się na tym fachu :)
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mamut