Mamut

Wrocław

Opinie o Mamut

anonim 2010-09-10 21:39:27
Firmę "polecam" najgorszemu wrogowi, chociaż i tak nikt obcy się tam nie dostanie ponieważ otaczają się znajomkami! Ludzie, którzy pracowali tu i coś robili i tak zostali wywaleni na zbity pysk a teraz pozbywają się niedobitków. Pensja poniżej krytyki, atmosfera aż nie chce się pracować, a wszystko po to j.w. żeby wyprowadzić kasę i doprowadzić firmę do upadłości. Jest to tylko kwestia czasu. Wysokie stanowiska zajmują ludzie, którzy wyglądem i wypowiedziami reprezentują poziom menela spod monopolowego, a najbardziej bawi ich szmacenie pracownika.
agent 2010-09-12 21:48:17
Popieram poprzednika! Mamut znaczy bagno! Poprzychodzili ludzie z ulicy którzy nie mają ani żadnej szkoły ani doświadczenia w handlu! PH powinien się zajmować detalem, sieciami, hurtem oraz gastronomią za pieniądze, które zarabia się na magazynie, a kierownicy to najlepiej jakby z domu nie wychodzili! Jedyne co w firmie działa najlepiej to dezinformacja!
Nikmix 2011-03-23 08:19:14
Praca tutaj ogólnie nie jest zła tylko ludzie nabrali nawyków lenistwa i w momencie gdy zaczęto wymagać pracy bardzo narzekają. Dużo osób zwalniało się, a później wracało z podkulonym ogonem. Po zatrudnieniu mogą być problemy z kontaktami ze starą ekipą. Gdybym się nie musiał wyprowadzić to chętnie dalej bym pracował.
Ktoś 2011-03-26 22:59:33
Nikmix co Ty gadasz? Chyba któryś regionalny jest z Twojej rodziny...
jaaa 2011-04-06 15:46:35
potwierdzam firma MAMUT jest najgorsza firma w jakiej pracowałam, nie polecam jej nikomu, kadra kierownicza, ktora sie tam znajduje nie ma zielonego pojecia o tej pracy. panuje tak ogolny bałagan i chaos a przede wszystkim bardzo nie miła atmosfera. firma, ktora jest na skraju bankructwa...
anonim 2011-05-03 20:48:00
Trzonem każdej firmy są pracownicy. Zarząd każdej firmy nigdy nie był zgodny z interesami pracowników. W tej firmie jeszcze pracuje wiele wartościowych ludzi i to właśnie z tego powodu polecam tą firmę.
Magda 2011-05-27 11:50:31
Najlepsza firma piekarska na rynku. Polecam.
anonim 2011-05-28 23:54:03
produkty sa smaczne ale zbyt drogie. Praca jako PH w tej firmie to porazka! Kasa slabiutka i zalezna od humoru regionalnego, a plany wywalone w kosmos! Calkowity brak mozliwosci awansu! szkoda ze tak latwo pozbywa sie ludzi ktorzy cos naprawde robili.
anna 53 2016-06-06 23:18:51
coś się komuś pomyliło 2500 tyś - brutto
anna53 2016-06-06 23:30:40
więc na rękę jest 1700 zł plus target jak oczywiście zrobisz to maks zarobisz 2400 zł.
zocha 2016-06-21 17:36:38
Hej, wiecie może kiedy będą jakieś nowe oferty pracy z Mamuta? Byłabym wdzięczna za informacje, bo szukam pracy dla mojego męża. Zna się na tym fachu :)
kamil 2016-11-02 13:29:06
teraz szukają magazyniera i kierownika magazynu. a jak wygląda praca magazyniera w tej firmie. zmianowym i obowiązki ?
Zostaw swoją opinię o Mamut - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mamut